Перейти до змісту

День слова “Дякую”


Zeuss

Рекомендовані повідомлення

Ми і так надто часто і надто багато говоримо поганих слів. Чому б не сказати одне гарне, без задніх думок і просто так? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО - "дякую" тра казати комусь і за щось.. причом не в один якийсь визначений день - так як тут - п***ть в нікуда.. аби ляпнути, а постійно.. а ще краще, як казала Осєнь виражати свою вдячність ділом або відношенням.

А то - написав "дякую" - і який я хороший чи хороша :0005:

:dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Психологи стверджують, що слово "дякую" має магічний вплив на людину. Головне, щоб слова подяки йшли від чистого серця! І невипадково здавна в народі існувало повір'я - не можна вимовляти слова подяки в стані роздратування. І якщо існує день слова ДЯКУЮ, яке з'явилося з ініціативи ООН і ЮНЕСКО, то чому не можна на борді написати просто Дякую або Дякую в рамочці, наприклад?:)Це ж зовсім не означає що ми всі такі хороші, бо ж бачте сказали дякую просто так:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Разговор вежливых людей:

- Спасибо!

- Да не за что!

- Благодарю от всей души!

- Не стоит!

- Ну что Вы...

- Пожалуйста!

- Спасибо за пожалуйста!

- Не умничай!

- Зачем же?

- Пошел н@#$%!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Психологи стверджують, що слово "дякую" має магічний вплив на людину.

...

І якщо існує день слова ДЯКУЮ, яке з'явилося з ініціативи ООН і ЮНЕСКО, то чому не можна на борді написати просто Дякую або Дякую в рамочці, наприклад?...

Безперечно все в житті має значення і свій вплив.

Думки, вчинки.. і слова також.

І вирази типу "СПАСИБО - СПАСИ БОГ, БЛАГОДАРЮ - БЛАГО ДАРЮ" несуть тікі позитивний характер.

І частота звукового коливання таких слів, коли ми їх вимовляємо, має вельми сприятливий вплив на органи людини.

Це вже чисто науковий факт.

Але цей "день слова" - це убожесто, придумане кимось зверху, це як кіндер-сюрприз - ззовні красива оболонка,

а всередині жалюгідний циклоп чи ще якась бридка іграшка для спотворення світобачення дітей.. :lopata:

Це як День Валентина, 8 березня... ми святкуємо, нашим мамам, дружинам, коханим і т.д. приємно..

але суть цих "свят", "днів" від того не міняється - примітивний масонський розводняк.

Нам же ніхто не заважає бути добрими, радісними, щирими, вдячними завжди, кожного дня... просто так.. за те, що ми живемо.

А ці убогі примітивні масонські оонівські юнесківські ідеї... Людська душа велична і багатогранна... Вона в ці рамки ніколи не поміститься, якшо ми її самі туди не заженемо. А ми це робимо.. :dont:

Правильно Шкодер казав: прокиньтесь... ПАДЙОМ!..

ЗЫ. Прошу вибачення, можливо трохі різко написав чи когось своїм постом образив, я не мав на меті.

Просто прикро, шо стікі кльових і мислячих людей тут на борді, та і в житті, ведуться на примітивний позитивістський "пшик".. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, speaker, Ви нікого не образили)Смайлики для того й існують, щоб жартувати)Сподіваюся ідеї ЮНЕСКО і ООН а ні на трошки не збіднять наших душ.Усім ДЯКУЮ за спілкування:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за всіх і всім хто йде поруч зі мною в житті.

Головне не забувати дякувати не тільки один одному, але Господу Богу.

Кожен день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну и я своих 5 копеек вклею.

Как говорил мой покойный сосед :Дякую! По спині ломакою! :g05:

А вообще то у меня такая робота, что я по пару десятков раз на день говорю Добрий день, дякую, будь ласка, до побачення, а иногда так хочеться каное то матёрное слово завернуть, но низзя :unsure: !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і я щодня дякую авторам кліком "Паддєржал"

так-так, номінація <Кеп "Паддєржал!"> твоя без сумнівів :)

ps всім ДЯКУЮ за ці такі рідкісні, потрібні та цікаві пости. пишіть менше, пишіть краще...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Я дякую

За те, що небо — синє.

За те, що нива — золота.

Що в мене світла й гожа днина,

Що в серці — зоряна мета.

Я дякую

За те що в грудях — пісня.

Що хліб — щоденно на столі.

Що над країною не виснуть

Ворожі хмари: чорні й злі.

Я дякую

За сильну руку брата,

За слово в хвилю безнадій,

Що над колискою дитяти

Шепоче мати: «Сину мій!»

Я дякую

За те, що дощ — врожайний,

Що поле щедрістю зроста.

Що Боже Слово — життєдайне,

Що Богом повняться літа.

Я дякую

За те, що ранок — чистий,

Що вечір — свіжо-мовчазний.

Що очі в сина — променисті,

Що доня — втілення весни.

Я дякую

За пісню Віфлеєма,

Пробиті руки — два крила.

За ніжну провесінь Едему,

Що в воскресінні проросла.

Я дякую

Що Бог — моя утіха

З малечих літ і до сивин.

Його любов —

як дотик неба тихий…

Я дякую, що я Твій, Боже, син!

Я дякую!

Юрій Вавринюк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...