Перейти до змісту

Куплю прибор для измерения ёмкости


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 122
  • Створено
  • Остання відповідь
2 kolya123

Є які новини?

Прилади ще не доробив.

Сьогодні їду в Київ.

Приїду 9 лютого.

Всі питання за тел.0978189153

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому тра дисплеї-не зволікайте-лишилося 5 штук без підсвітки плюс один зарезервовано за mix_forever Коли ще будуть не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому тра дисплеї-не зволікайте-лишилося 5 штук без підсвітки плюс один зарезервовано за mix_forever Коли ще будуть не знаю.

постав одного в резерв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kolya123- ок. Тільки я б на твоєму місці брав декілька-по такій ціні не купиш ніде да і на майбутні конструкції згодяться. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Хлопці шо там з приладами? як справи просуваються? kolya123 може яка допомога з настройкою потрібна? відпишіться хто отримав прилади.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ChB встиг отримати прилад, але kolya123 поїхав в Київ і по приїзді обіцяв передати іншим свій продукт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Люди хто робив цей прилад скажіть як побороли пригання показів чи у Вас їх небуло? Я його збирав на двох різних платах і в обох випадках проблеми з показами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як саме скачуть покази? В невеликих межах воно і має скакати.Тобто в сотих і тисячних покази можуть постійно змінюватися але в невеликих межах-це нормально.Робив по авторській платі.Виготовив 2 таких прилади їх покази майже збігалися.Високої точності від нього не варто чекати але свою функцію шукати несправні конденсатори він виконує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В сирих даних покази пригають від нуля десь до 20-30, по опору при замкнутих щупах. Точніше сказати зараз не можу, так як трохи начдив коли пробував відловить несправність і десь мабуть обірвав смд резистора. А зараз поки нема часу серйозно їм зайнятись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...
  • 2 місяця потому...

Вивчу попит на такий вимірювач ESR Візьмуся за виготовлення якщо набереться 5 та більше бажаючих. :) Прилад буде такого типу як на фото по силці,готовий до роботи і відкалібрований, але без корпуса (ну не люблю я слюсарну справу :D ).Тільки індикатор буде закріплений не жорстко на платі а з допомогою гнучкого шлейфу приблизно 8см.Замість роз*єму на зовнішнє живлення буде роз*єм для батареї на 9 Вольт типу *Крона* :) А далі стандартно: 100% передоплата,повернення грошей в разі відмови,гарантовано робочий прилад,вартість 250 грн.батарейка в комплект не входить :).

P.S. При бажанні можу показати свій робочий прилад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...