Перейти до змісту

Куплю прибор для измерения ёмкости


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 122
  • Створено
  • Остання відповідь
2 kolya123

Плату будеш сам робити (травити)?

Плату буду робити за допомогою лазерного принтера та утюга (травити).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приймеш ще замовлення, на додачу до ThinkMasterа?

Тобі теж цей самий прилад?

Озвуч кінцеву ціну бо можливо ще два замовлять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, цей самий. Основна заковика в виготовленні плати, прошивці і калібровці. А там вже корпус, щупи, Б/Ж сам зроблю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приймеш ще замовлення, на додачу до ThinkMasterа?

Тобі теж цей самий прилад?

Озвуч кінцеву ціну бо можливо ще два замовлять.

Тобі з корпусом та БЖ ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі то я не розумію чому народ кинувся на цей прилад :huh: Собівартість виготовлення приладу наближається до суми 300грн За 350 грн можна замовити в інеті аналогічний з дещо кращими характеристиками.http://www.radiofan.ru/esr/esr.htm Пересилають по СНД Якщо ж вам треба просто поміряти ESR конденсатора на рівні *справний-несправний*в інеті і журналах є купа приладів з стрілочними індикаторами собівартість яких 30грн. ;) і їх легше виготовити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 ar-s

А звідки взялась ціна 350грн.? По тій ссилці бачим, шо ціна 1750 руб.

1750 х 0,27 = 472,50 грн. і це без доставки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та це я в голові прикинув,напевно по старому курсу... :D Ну да тоді є сенс виготовляти сабж ніж з Росії замовляти Але коли зайти на сторінку замовлення то прилад можна придбати і за 365грн а без корпуса за 270грн http://www.radiodevices.info/zakaz.php

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прилад без бж та корпусу буде коштувати 240грн.

Мій тел.0978189153

Завтра буду замовляти деталі для ChB та ThinkMaster.

Кому ще потрібен прилад пишіть,або дзвоніть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Імраді дорого

ага. Розкажи мені ) Дорого на Варшавці, бо беруть в тому самому Імраді, Космодромі та ін )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Імраді дорого

ага. Розкажи мені ) Дорого на Варшавці, бо беруть в тому самому Імраді, Космодромі та ін )

Я Імрад не з Варшавкою порівнював а з іншими інтернет-конторами.Взагалі-то і в інет-магазинах ціни на деталі теж суттєво відрізняються.А пишучи про Імрад я мав на увазі мікроконтролер, а PIC-контролер дешевше ніж в http://www.microchip.ua/index.php хіба що на заводі з конвеєра. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дисплеї б.у. без підсвітки -25грн.

Як в них розміщені контакти ?

Контакти там підписані, йдуть так (зліва-направо) 16-15 1-2-3......14 контакти 15 і 16 підсвітка (якщо дисплей з підсвіткою)Дивись живлення не перепутай як підключати будеш-бо дисплей *гавкне* зразу-навіть дим не піде... :D

post-6641-1264108099.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как я понял ESR тоже очень полезная весчь, так что нужно что то похожее на это:

67841.jpg

В тебе на дисплеї контакти розміщені так як на фото?

Бо є ще дисплеї в яких контакти розміщені знизу в один ряд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене дисплеї з однорядним розміщенням контактів На дисплеї-провідний шлейф.Да і яка різниця як контакти розміщені? всерівно дешевше не знайдеш. :D На шлейфі краще буде-а раптом в когось коробка глибша буде? чи плата буде зміщена відносно дисплея?( в мене саме так і було коли запихав все добро в корпус з-під неробочого дозиметра). ;)

post-6641-1264167740.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не так давно ремонтував супутниковий тюнер.Пройшовся приладом по електролітах в бп........Результат на фото.Емність конденсатора майже в нормі а опір(ESR)...самі бачите...нормальний показник -десяті долі Ома(чим менше тим кращий конденсатор).Перевірка виконується не випаюючи конденсатори з плати (крім випадку паралельного їх підключення) При відсутності приладу прийшлося б замінити всі електроліти,а так поміняв лише чотири.Після заміни тюнер запрацював нормально.

post-6641-1264330076.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для проверки ERS давно пользуюсь этим прибором

http://www.masterkit.ru/main/set.php?code_id=32975

набор заказал в Ковеле

На счету уже не один десяток поднятых литов

Могу поделиться схемой

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...