Перейти до змісту

покупка GPS-навігатора (Прошу поради, який краще купити?)


prorok

Рекомендовані повідомлення

Хочу придбати навігатор в авто, порадьте яку модель краще взяти і на які функції потрібно звернути увагу

Хотілось, щоб на ньому можна було б дивитись фільми, слухати музику... або душевші моделі з базовими фенкціями (аби правильно вказував шлях)

поділіться досвідом хто вже придбав собі таку цяцьку.... :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

хотiв створити таку ж тему ,але знайшов цю ))) теж надумав купити навiгатор, в мене бiльш конкретнi потреби, навiгатор вибираю з екраном 5 дюймiв, щоб i в карманi можна було носити, до 300 баксiв, з якiсным екраном, звуком , з дозагрузкою карт i iншими прибамбасами, питаю пораду з приводу глючностi та надiйностi тих чи iнших моделей,якi е (побували) у форумчан та iх знайомих

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам користуюсь асус r-300 разом з Igo 8.3 (правда розлочував для того щоб приймала нові карти) - горя не знаю. Давав тестю в Крим також каже супер. Але нажаль цю модель уже зняли з виробництва, подивись новіші r-600 і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гуглы с Яндексами вам в помощь. Информации море, хотя бы здесь - http://gps-club.ru/

Для автомобильного - чем больше экран, тем лучше. А для такого щоб i в карманi можна було носити, я бы глянул в сторону Sturmann 100 Mini - у него есть полезная фича в виде съемной батареи Nokia-5BL.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукай з процом 533МГц і 128МБ оперативки, екрану 4.3" або 5.0" більш ніж достатньо :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гуглы с Яндексами вам в помощь. Информации море, хотя бы здесь - http://gps-club.ru/

Для автомобильного - чем больше экран, тем лучше. А для такого щоб i в карманi можна було носити, я бы глянул в сторону Sturmann 100 Mini - у него есть полезная фича в виде съемной батареи Nokia-5BL.

за добу вдалось встановити що ринок GPS навигаторив Россii i Украiни вiдрiзняется на 70% тому перелиставши один два росiйскi форуми перестав iх дивитись фактично майже за повною iх недоцiльнiстю для Украiнського ринку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приводжу свiй коментар,який залишив на розетцi (який навряд чи добавлять там (бо спочатку перевiряется модератором)) щоб знов не повторюватись

Сперва хочу побагодарить интернет магазин за быструю доставку товара( приблизительно сутки в Луцк), пару лет назад,когда покупал телефон, было много нюансов с факсами,переводами и другими нелицеприятными вещами НО !!! меня ,мягко говоря, улыбнуло то что нвигатор продается в опции + кожанный чехол, потому что на всех сайтах,где есть характеристики данного навигатора написано,что чехол идет в СТАНДАРТНОЙ КОМПЛЕКТАЦИИ !!!, это же указано и в документации ,прилагаемой к навигатору, но когда я увидел в квитанции , что оказывается чехол еще и оплачивается отдельно,то мягко говоря , я слегка почувствовал себя обманутым идиотом, с такими темпами ,скоро отдельно начнут брать деньги за все составляющие коробки с навигатором, за инструкцию в том числе, я считаю,что так делать НЕЛЬЗЯ !!!

Теперь о самом навигаторе :

визуально навигатор сделан красиво и качественно (на мой взгляд)

экран большой и красивый, нормально реагирует на пальцы и стилус

стилус достается туго,но это хорошо,меньше шансов его потерять

навигатор шустро бегает по меню, практически не тормозит, пока не зашел в приложения типа диспетчер задач, навигатор завис,пришлось стилусом перезагружать кнопкой на задней стороне навигатора

установленно IGO8 и навител, с первой программой более менее разобрался,со второй пока нет

звук стандартный,довольно громкий

на задней стороне есть наклейка,на которой указана емкость акумулятора 1100мАч вместо заявленных 1250

В целом апарат неплохой,не с чем сравнить,так как это мой первый навигатор,единственный нюанс, после первой минуты общения с навигатором,в правом верхнем углу начала скрипеть пластмасса, через десять минут,тоже самое стало происходить и в нижнем правом углу, установка стилуса в посадочное гдездо слегка исправляет эту ситуацию но не совсем, даже не знаю,считать ли это браком или нет,но весьма неприятно

Вот такие мои первые впечатления от данного девайса за пол часа общения с ним, дальше будет видно,поменяется ли мое мнение и в какую сторону

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда і розетка не гнушається продавати фактично нонейм за нереальні гроші:)

При бажанні такий навігатор можна за 100-130 уо пошукати.

автономная работа 3-5 часов
- дуже б хотілося вірити :smile3:
... которой указана емкость акумулятора 1100мАч
, ще більше здивуєшся якщо надумаєш розібрати його, 900мАч - це найкраще що там сидітиме.

MANJAK11, поки маєш 14 днів, поганяй його в хвіст і гриву, цікавить час автономки і робота блютуса в режимі гарнітури, якщо не важко - потестуй і відпишись. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене туристичний Magellan Triton 500. Серед плюсів - корпус, що захищає від води і ударів, наявність слоту для SD-карти, можливість користуватися растровими картами (типу супутникові знімки можна заливати, генштабівські карти).

Є магнітний компас, барометр, альтиметр (висотомір). Холодний старт - десь 5-7 хвилин, якщо мені не зраджує пам'ять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я щось взагалі в них заплутався, роз’ясніть будь-ласка:

1. Існує думка що китайський но-нейм з безкоштовними мапами нормально працює в великих містах, а ось на перефирії може завести на з/д колію без переїзду.

2. Десь чув що навігатори з Win 6.0 не сприймають якісь версії мап, можливо iGo 8.

3. Навігатор від Гарміна/Магелана/ТомТома працюють під Лінуксом, тому їх не можна перепрошити, "поколупати" на сист.рівні і за мапи потрібно платити, але потім мати безкоштовне оновлення та хороший маршрут навіть на переферії.

4. Навігатори від відомих брендів - переплата за бренд, навігатори від made in China - будь що з великим дисплеєм та нікудишнім GPS приймачем за дешеві гроші. Є проміжний варіант (які бренди/марки)?

Поправте, хто може, по даним запитанням, а то вже втомився від роздумів Гармін чи но-нейм?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Залежить від софта, який використовується і "свіжості" карт. Водять практично одинаково, що нонейм, що бренд.

2. На форумах бачив, люди стикалися з проблемами при встановленні Навітела на Win СЕ 6.0, вже цю проблему вирішили, є версії, як працюють ок на шостій вінді. з iGo 8 - ніяких проблем взагалі.

3. Ну це для тих хто любить залізячно-софтовий сєкас :)

4. А яка ж золота середина тоді?Оо. Кожен обирає, по чужих порадах своєму гаманцю\мірі задач які вимагаються від девайса. Про "нікудишність приймачів" можу посперечатися. Коли той же нонейм легко "хватає супутники" в кімнаті за 4 метри до вікна, при чому в затяжний дощ, коли все небо в хмарах - це не просто слова, а перевірено на практиці. Тех. прогрес на місці не стоїть, і ті ж нонеймові вже мають на борту Atlas IV-V, які в значно кращу сторону відрізняються точністю визначення координат\часом старту і тд.

Якщо хочеш купити і юзати як навігатор - Гармін.

Коли є бажання отримати куди більший функціонал за менші гроші - made in China.

(В будь-якому випадку, навіть при експериментах з прошиванням і тд, нонейм брікнути не так буде шкода :), тим паче в рунеті від А до Я інфи про них)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Хибна думка. Все залежить від карт і софта. А софт з картами однаково прокладатимуть маршрути і на но-неймі і на брендовій речі. З різницею в швидкодії і глюках і точності позиціонування

2. не знаю :)

3. Гармін є ломаний, на Win 6.0 я особисто встановив, карти дивився, але особисто мені на тій кпк що мав в руках взламати не вдалося. Хоча по форумах пишуть що то не проблема. Мав мало часу :)

4. не кажу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

батарея тримае однозначно бiльше 2 годин, бо коли пройшло 2 години я ще глянув ,було 60% батареi, а потiм забувся, блютуз з телефоном подружився добре

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...