Перейти до змісту

Чи можливо тут на форумі найти нормальну дівчину


Yurec

чи вірите ви в серйозні стосунки після знайомства в інтернеті  

162 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Вікуся , не тіряйся . А вдруг судьба ? Хороші мужики теж на дорозі не валяються, а то буде як :

Іде жінка по вулиці. Дивиться в калюжі лежить мужик, повернула його туди, сюди, бруд обтерла. Дивиться -нормальний начебто б мужик. Думає - зараз зайду в магазин за хлібом і по дорозі назад заберу його собі. Виходить із магазина, дивиться - а мужика немає...??

-От дурна, можна подумати три роки хліба не їла!!!

:D

То я жартую, але взагалі вірю в продовження стосунків після знайомства в тирнеті, маю гіркий досвід :)

а чому саме гіркий?

То ти теж не тіряйся, поки що ніхто нічого не вирішив, тобто кукуся точно не сказала нічого

Ой, ні , на мене не розраховуйте. Я в конкурсі участі не приймаю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 144
  • Створено
  • Остання відповідь
Вікуся , не тіряйся . А вдруг судьба ? Хороші мужики теж на дорозі не валяються, а то буде як :

Іде жінка по вулиці. Дивиться в калюжі лежить мужик, повернула його туди, сюди, бруд обтерла. Дивиться -нормальний начебто б мужик. Думає - зараз зайду в магазин за хлібом і по дорозі назад заберу його собі. Виходить із магазина, дивиться - а мужика немає...??

-От дурна, можна подумати три роки хліба не їла!!!

:D

То я жартую, але взагалі вірю в продовження стосунків після знайомства в тирнеті, маю гіркий досвід :)

ключеве слово гіркий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вікуся , не тіряйся . А вдруг судьба ? Хороші мужики теж на дорозі не валяються, а то буде як :

Іде жінка по вулиці. Дивиться в калюжі лежить мужик, повернула його туди, сюди, бруд обтерла. Дивиться -нормальний начебто б мужик. Думає - зараз зайду в магазин за хлібом і по дорозі назад заберу його собі. Виходить із магазина, дивиться - а мужика немає...??

-От дурна, можна подумати три роки хліба не їла!!!

:D

То я жартую, але взагалі вірю в продовження стосунків після знайомства в тирнеті, маю гіркий досвід :)

ключеве слово гіркий

Поспішила, треба було писати НЕОЦІНЕННИЙ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи можливо тут на форумі найти нормальну дівчину

найти, я думаю, можно, а вот затанцевать - хз :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я знаю що ми не набазарі, але пропоную домовитися так, лишаєете мені в приваті свій імеіл, і я якщо він завтра погодиться лишу його фото, ок? Але я думаю, буде справедливо, ящо ви лишите свої.

ПС всмислі пришлете на його імеіл

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи можливо тут на форумі найти нормальну дівчину

найти, я думаю, можно, а вот затанцевать - хз :)

Да, Shura, баловані вони тут ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на форумі - є досить багато гарних дівчат Приємних, розумних, сексуальних. І до того ж самотніх (відносно самотніх ;) ).

Якщо мало форуму - можна вийти в центр міста! :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

iriuss & kykysja. Жду ваших імеілів в "Личку". А наразі всім папа, а то дитина спить, треба й собі лягати. А то їй всього 1 місяць, проснеться і все.. ніч закінцилася:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ииии :ura:

нема!!! :0099: нема :0097: тут :0042: нормальних!!!! :horse:

Нормальні ходять в театри та на виставки :90::lol:

:0001: я попрошу.......!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Іде жінка по вулиці. Дивиться в калюжі лежить мужик, повернула його туди, сюди, бруд обтерла. Дивиться -нормальний начебто б мужик. Думає - зараз зайду в магазин за хлібом і по дорозі назад заберу його собі. Виходить із магазина, дивиться - а мужика немає...??

-От дурна, можна подумати три роки хліба не їла!!!

:D

Знаєш як кажуть, що як не твоє нехай і дальше валяється, а то "піднімеш" "обмиєш" а "воно" до другої піде, яка б на нього ніколи не подивилась, коли б не ти!

А взагалі, все на лице, розділ такий треба у нас на борді!

І ви мені скажіть чим інтернет гірше обкуреного бару, чи засмальцованої, гучної дискотеки?

Я за знайомство в інтернеті, ібо спочатку люди вільно спілкуються, розкриваються і тіко потім,в більшості випадків, взнають хто як виглядає, в кого які батьки і який в кого річний дохід.

Давай знайомство в інтернеті!!!!! :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

iriuss - ти развєлась???? :_09::wacko::blink:

:0023: ну всьо.... плакав мій сУжоний-рАжоний. Ти б ше бляха в розділі Привітання написав! :0032:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

iriuss - ти развєлась???? :_09::wacko::blink:

Женя , ми ж не розказуємо всім , що в тебе жінка і двоє дітей :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на форумі - є досить багато гарних дівчат Приємних, розумних, сексуальних. І до того ж самотніх (відносно самотніх ;) ).

+1 пасибо, шкода що є жінка і двоє дітей :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конечно можно найти нормальную девушку :P Одна тока Forever Autumn чего только стоит :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конечно можно найти нормальную девушку :P Одна тока Forever Autumn чего только стоит :rolleyes:

то не я.

то мій запрограмований автоотвєтчік

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормальну дєвушку можна знайти в бібліотєкє. Там вони чекають на нормальних парнів. :)

А взагалі то, думаю, можна знайти будь-де. Було б бажання. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Карочє таможна, тобто мій друг, добра на виставлення фото не давав. У звязку з тим що iriuss , одружена, вона як кандидатура не підійде. а от щодо кукусі, то все ж таки вона свого мила лишити не захотіла. Мабуть злякалася. Так що тема лишаєиться відкрита, але вже для сміливих, но не наглих:)

Конечно можно найти нормальную девушку :P Одна тока Forever Autumn чего только стоит :rolleyes:

то не я.

то мій запрограмований автоотвєтчік

Може йому саме така і треба:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У звязку з тим що iriuss , одружена, вона як кандидатура не підійде.

Цікаво... А давно я одружена? А то я шось останнім часом і нєзамєтіла.... Може ти скажи мому тому мужу, раз ти його знаєш напевно, бо так мене приголомшив цією новиною - шоб він хоть прийшов до своєї жінки познайомитися :D:lol:

ЗВІЗДА В ШОКЄ

*памчалась дєлать дєпіляцию пєрєд брачнай ночью*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...