Перейти до змісту

Чи можливо тут на форумі найти нормальну дівчину


Yurec

чи вірите ви в серйозні стосунки після знайомства в інтернеті  

162 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

В мене тут така ситуація, особисто для себе я нікого не шукаю, у мене чарівна дружина і я її кохаю. Доречі ми з нею познайомилися два роки назад в інтернеті, правда на сайті знайомств. Але от в мене є друг, який нещодавно розійшовся з дівчиною, і ось справа йде до НР, а половинки у нього немає. От і мене зацікавило таке питання, чи є тут чарівні та самотні дівчата. Ну щось таке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 144
  • Створено
  • Остання відповідь

- Синку, це ж ідіотизм - збиратися одружуватися на дівчині, з якою ти півроку тому познайомився в інтернеті!!!

- Тату, а як ти з мамою познайомився?

- Як, як... нормально - я її в карти виграв!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ииии :ura:

нема!!! :0099: нема :0097: тут :0042: нормальних!!!! :horse:

Нормальні ходять в театри та на виставки :90::lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ииии :ura:

нема!!! :0099: нема :0097: тут :0042: нормальних!!!! :horse:

Нормальні ходять в театри та на виставки :90::lol:

Одна уже про себе щойно заявила. Познайом його з Forever Autumn. Ніколи скучно не буде ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вєрняк.

Тільки аби потім мені рахунків не виставляв на лікування в дурдомі

з.і. своє лікування

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Yurec. Поняття норми в цьому питанні дуже відносне. Хто ж його зна, які смаки у вашого друга... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to Forever Autumn

Тут вони є, але вони так прям не скажуть "я тут сама одинока, нема з ким святкувати"....вони сильно нормальні)))

але й хватає обєзбашених дівчат, таких як ти :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в контакті і однокласниках пошукай тоже нормальних багато.усі нормальні...нормальні...нормальні

в контакті і однокласниках пошукай тоже нормальних багато.усі нормальні...нормальні...нормальні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в контакті і однокласниках пошукай тоже нормальних багато.усі нормальні...нормальні...нормальні

в контакті і однокласниках пошукай тоже нормальних багато.усі нормальні...нормальні...нормальні

вводиш в пошуку місто Луцьк, вік і сімейний стан "в активному пошуці"...це напевне самий більший сайт знайомств який я знаю :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлячись яка мета пошуку.

Для певної мети є спеціалізовані сайти. А якщо хтось шукає другу половинку, то шукати варто по спільним інтересам або по точкам їх пересікання.

З.І. Найти дівчину для святкування НР та ще й аби вона "змастила" рану після розриву не вийде ... хіба що не до цього НР ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Forever Autumn а ти добра + 1 ...... навряд тут можливо знайти когось ))) а якщо і моливо то це буде чудо))

в контакті і однокласниках пошукай тоже нормальних багато.усі нормальні...нормальні...нормальні

про контакт взагали мовчу там уже тої школоти стільки що аж противно сидіти ..... якби в мене всі знайомі користувалясь аською то можна булоб там і несидіти а так приходить юзати соц мережу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нормальних бабів розібрали, залишились тіко ненормаліні і небаби.

і взагалі якщо тре тіко на НР, то краще вибрати щось подешевше з погодинною оплатою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо в твоєму розуміні нормльна?

90-60-90, блонді і шоб мовчала.........

Для когось і такі ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо в твоєму розуміні нормльна?

90-60-90, блонді і шоб мовчала.........

в кожного звичайно своє поняття нормальна, але я вважаю що щоб не була зухвалою, обезбашеною, цінувала в чоловіках не лише гроші, цікава, ну і звичай но ж сипатична. Хоча в останньому смаки різняттся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в контакті і однокласниках пошукай тоже нормальних багато.усі нормальні...нормальні...нормальні

в контакті і однокласниках пошукай тоже нормальних багато.усі нормальні...нормальні...нормальні

от онокласники, то не то пальто. Якщо говорити про сайти знайомств, то їх є багато. Коли я сидів на одному з них то там було більше 7 млн чоловік... ТИм паче тут взяв написав, а вдруг відгукнеться от така як йому треба:)

ииии :ura:

нема!!! :0099: нема :0097: тут :0042: нормальних!!!! :horse:

Нормальні ходять в театри та на виставки :90::lol:

я теж колись так думав, але 1,5 року на сайтах знаймств, 50-60 зустрічей, троє трішки більше серйозніших відносин, і... одна зустріч, як не дивно на день Валентина, змінила все життя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в контакті і однокласниках пошукай тоже нормальних багато.усі нормальні...нормальні...нормальні

в контакті і однокласниках пошукай тоже нормальних багато.усі нормальні...нормальні...нормальні

от онокласники, то не то пальто. Якщо говорити про сайти знайомств, то їх є багато. Коли я сидів на одному з них то там було більше 7 млн чоловік... ТИм паче тут взяв написав, а вдруг відгукнеться от така як йому треба :)

як ти собі уявляєш. дєвачка пише привітья скромне не зухвала, я саме та хочу познайомитись..... то просто зареєструй його на Борді, нехай сам один на один знайомиться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хіба ти не знаєш???77

There is no womans in the internets!!!11!

ху зе фак воз йор тИчер оф інгліш ленгуідж!!!!! а??? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Складається враження що оцей друг вже вам із жінкою так набрид, що ви вжей не знаєте куди його прикнути аби тільки не був на святкуванні третім лишнім. Сорі звичайно якщо не права.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- Синку, це ж ідіотизм - збиратися одружуватися на дівчині, з якою ти півроку тому познайомився в інтернеті!!!

- Тату, а як ти з мамою познайомився?

- Як, як... нормально - я її в карти виграв!

для тебе може й так, а я за принципом хто не ризикує. А тепер у мене сімя, дитинка.....і я радий що все так сталося. а то раніше був такий умний як ти, зустрічався по 3 роки і чекав невідомо чого.

Треба жити за принципом - "Искать и не сдаваться, найти и перепрятать"

kykysya5 - дам тобі його аську будеш спілкуватися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ху зе фак воз йор тИчер оф інгліш ленгуідж!!!!! а???

Ай ем зе пур чайлд оф зе інтернет, із самтинг вронг?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Складається враження що оцей друг вже вам із жінкою так набрид, що ви вжей не знаєте куди його прикнути аби тільки не був на святкуванні третім лишнім. Сорі звичайно якщо не права.

якщо бути відвертим, то іноді якраз невистачає дружби сімями, тобто він живе недалеко, тому бачимося найчастіше, от і виходить що в трьох якось не те.

І якщо чесно то не надоїв, а просто грузиться людина, а нормальний пацан, шкода.

дружина підказує - щей симпатичний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...