Jump to content

Чи можливо тут на форумі найти нормальну дівчину

Yurec

чи вірите ви в серйозні стосунки після знайомства в інтернеті  

162 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

В мене тут така ситуація, особисто для себе я нікого не шукаю, у мене чарівна дружина і я її кохаю. Доречі ми з нею познайомилися два роки назад в інтернеті, правда на сайті знайомств. Але от в мене є друг, який нещодавно розійшовся з дівчиною, і ось справа йде до НР, а половинки у нього немає. От і мене зацікавило таке питання, чи є тут чарівні та самотні дівчата. Ну щось таке.

• Replies 144
  • Created
  • Last Reply

- Синку, це ж ідіотизм - збиратися одружуватися на дівчині, з якою ти півроку тому познайомився в інтернеті!!!

- Тату, а як ти з мамою познайомився?

- Як, як... нормально - я її в карти виграв!

ииии :ura:

нема!!! :0099: нема :0097: тут :0042: нормальних!!!! :horse:

Нормальні ходять в театри та на виставки :90::lol:

Одна уже про себе щойно заявила. Познайом його з Forever Autumn. Ніколи скучно не буде ;)

to Forever Autumn

Тут вони є, але вони так прям не скажуть "я тут сама одинока, нема з ким святкувати"....вони сильно нормальні)))

але й хватає обєзбашених дівчат, таких як ти :D

в контакті і однокласниках пошукай тоже нормальних багато.усі нормальні...нормальні...нормальні

в контакті і однокласниках пошукай тоже нормальних багато.усі нормальні...нормальні...нормальні

вводиш в пошуку місто Луцьк, вік і сімейний стан "в активному пошуці"...це напевне самий більший сайт знайомств який я знаю :D

Дивлячись яка мета пошуку.

Для певної мети є спеціалізовані сайти. А якщо хтось шукає другу половинку, то шукати варто по спільним інтересам або по точкам їх пересікання.

З.І. Найти дівчину для святкування НР та ще й аби вона "змастила" рану після розриву не вийде ... хіба що не до цього НР ...

Forever Autumn а ти добра + 1 ...... навряд тут можливо знайти когось ))) а якщо і моливо то це буде чудо))

про контакт взагали мовчу там уже тої школоти стільки що аж противно сидіти ..... якби в мене всі знайомі користувалясь аською то можна булоб там і несидіти а так приходить юзати соц мережу

А шо в твоєму розуміні нормльна?

90-60-90, блонді і шоб мовчала.........

в кожного звичайно своє поняття нормальна, але я вважаю що щоб не була зухвалою, обезбашеною, цінувала в чоловіках не лише гроші, цікава, ну і звичай но ж сипатична. Хоча в останньому смаки різняттся.

от онокласники, то не то пальто. Якщо говорити про сайти знайомств, то їх є багато. Коли я сидів на одному з них то там було більше 7 млн чоловік... ТИм паче тут взяв написав, а вдруг відгукнеться от така як йому треба:)

ииии :ura:

нема!!! :0099: нема :0097: тут :0042: нормальних!!!! :horse:

Нормальні ходять в театри та на виставки :90::lol:

я теж колись так думав, але 1,5 року на сайтах знаймств, 50-60 зустрічей, троє трішки більше серйозніших відносин, і... одна зустріч, як не дивно на день Валентина, змінила все життя

от онокласники, то не то пальто. Якщо говорити про сайти знайомств, то їх є багато. Коли я сидів на одному з них то там було більше 7 млн чоловік... ТИм паче тут взяв написав, а вдруг відгукнеться от така як йому треба :)

як ти собі уявляєш. дєвачка пише привітья скромне не зухвала, я саме та хочу познайомитись..... то просто зареєструй його на Борді, нехай сам один на один знайомиться

Складається враження що оцей друг вже вам із жінкою так набрид, що ви вжей не знаєте куди його прикнути аби тільки не був на святкуванні третім лишнім. Сорі звичайно якщо не права.

- Синку, це ж ідіотизм - збиратися одружуватися на дівчині, з якою ти півроку тому познайомився в інтернеті!!!

- Тату, а як ти з мамою познайомився?

- Як, як... нормально - я її в карти виграв!

для тебе може й так, а я за принципом хто не ризикує. А тепер у мене сімя, дитинка.....і я радий що все так сталося. а то раніше був такий умний як ти, зустрічався по 3 роки і чекав невідомо чого.

Треба жити за принципом - "Искать и не сдаваться, найти и перепрятать"

kykysya5 - дам тобі його аську будеш спілкуватися?

Складається враження що оцей друг вже вам із жінкою так набрид, що ви вжей не знаєте куди його прикнути аби тільки не був на святкуванні третім лишнім. Сорі звичайно якщо не права.

якщо бути відвертим, то іноді якраз невистачає дружби сімями, тобто він живе недалеко, тому бачимося найчастіше, от і виходить що в трьох якось не те.

І якщо чесно то не надоїв, а просто грузиться людина, а нормальний пацан, шкода.

дружина підказує - щей симпатичний.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Hosting Ukraine
AliExpress WW

• Create New...