Перейти до змісту

Філософія життя


Kusya

Рекомендовані повідомлення

Все ж таки якого варіанту притримуєтесь ви: "мудрий вчиться на чужих помилках", а чи варіант "дуракам везе"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби ми вчились на чужих помилках, то не робили б власних :)

Errare humanum est - латинська мудрість

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вариант "все учатся только на своих ошибках. умные с первого раза."

+1

А ще притримуюсь варіанту "двічі на одна і ті ж граблі не наступай"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вариант "все учатся только на своих ошибках. умные с первого раза."

+1

А ще притримуюсь варіанту "двічі на одна і ті ж граблі не наступай"

самое главнео не наступат на децкие грабли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть, що в дурнів і у п'яниць є свій, особливий ангел-охоронець який і веде їх по життю, підстеляючи соломки, де можливе дуже болісне падіння. От я думаю, що непогано іноді бути трохи дурнем і трохи п'яницею - щоб і мене цей ангел підстрахував, якщо що... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Певно, відношусь до другого типу :). Часто чую: "От я б на твому місці такого б натворив...". Використовую свої можливості відсотків на 10.

А помилки, деколи помічаю, що "помилки" роблю майже свідомо, навіть знаючи "прикуп".

Хоча, звичайно, життя вчить не робити ті дурниці, що, принаймні, часто зустрічаються :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Назва теми занадто загальна....

Розумний вчиться, аналізуючи в першу чергу себе, в другу - дурнів, яким щастить.

Мудрий вміло використовує розумних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я просто живу... набиваю гулі... роблю помилки, вчусь на помилках інших і далі живу... но живу так, як сам того хочу... не відмовляючись від задоволень, потакаючи своїм бажанням... головне не стримувати себе і буде всьо кайфово... шоби потім не пришглось казати - а от аби не оте-то-і-те-то, то я би поступив по іншому... поступаємо так як хочем, і всьо буде в шоколаді, при цьому усвідомлюємо, шо на всяку дію мо бути протидія... сомбурно, але так і є і то є МОЄ життя.

Life is Life! na-na-na-na-na!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найправильніше навчатись життя у мудрих.Але оскільки ми вважаємо себе мудрішими за мудрих,то набиваємо гулі,причомку не факт що не наступаємо двічи на одні граблі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найправильніше навчатись життя у мудрих.

Нажаль, але, в переважній більшості, урок засвоюєш тільки тоді коли теорія перевіряється на практиці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найправильніше навчатись життя у мудрих

Мєтод оприділєнія мудрих в студію! Чи вони с табличками ходять?

Ху із ху однако?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...