Перейти до змісту

«Не ображайся, а управляй»


laska

Рекомендовані повідомлення

Ось натрапила в неті на життєві рекомендації в сімейному житті. Ділюся з вами.

 Переконана, що чоловікам стиль написання буде не до вподоби ;) , тому їм краще нечитати, щоб дарма не нервувати. То є жіночі посиденьки  :P

 Виходячи з власного досвіду і відкидаючи стиль написання авторки, бо ми живемо з тими кого кохаємо, скажу, все ж слушні поради присутні.

Змінюємо рефлекси

По-перше, розпрощайся з ілюзіями і припини сподіватися, що тобі ціною неймовірних зусиль вдасться змінити звички коханого. Це неможливо. Зважаючи на все, чоловіки народжуються з ушкодженим у певному місці генетичним кодом і медицина поки що тут безсила. (Утім, досвіди з вівцею Долі таки вселяють надію…). 

Не вмовляй і не погрожуй – це марно. Чоловік може змінити свої звички лише під тиском обставин. Оці обставини й треба створити. 

Брудні сорочки, шкарпетки та все інше не потрапляють у кошик для білизни, збираючись у кріслах і під диванами?Лікуємося через загострення: звали все це добро на його робочий стіл. Це створить незручність не тобі, а йому. А «незручно» і «некомфортно» – це вже довід і стимул, на відміну від емоційних сварок. До речі, відсутність чистої сорочки з тієї причини, що весь несвіжий гардероб знаходиться де завгодно, лишене в кошику – теж аргумент.

У такій холодній війні головне –терпіння й холоднокровність. Не квапся – формування умовних рефлексів потребує часу. 

Точно так само треба вчинити і з його діловими паперами, затишно розміщеними на вазочці для цукерок. Не виключено, що вони доволі цінні. Тому акуратно скинь усе це в шухляду його письмового столу. Знайти їх можна, але складно. Така операція, проведена кількаразів, наштовхне його на думку, що ці «скарби» зручніше тримати в одному місці,ніж відшукувати серед старих газет.

Правила для тебе

Найважливіше правило, якого,втім, рідко дотримуються – послідовність дій і відсутність емоцій. Ти маєш право жити в чистому домі, тому у твоїх діях немає «нічого особистого».

Пам'ятай: головний твій ворог –ти сама. Адже зваба прибрати все самій дуже сильна. Такий шлях на перший погляд здається більш легким. Але подумай: рік у рік ти приходиш додому та бачиш одну і ту ж картину: розкидані скрізь речі. Якщо за кожну сотню втрачених при цьому нервових клітин виплачувався хоч би один долар – до старості можна було б зібрати пристойний капітал і провести залишок днів на березі океану із симпатичним аборигеном (вони дешеві)...

Друге правило – подяка. Не забудь дати «цукерочку» коханому, який вперше зміркував, де повинні знаходитися його шкарпетки. Це для тебе крок у бік кошика – звичайна справа, дрібниця, а для нього – рух еволюційними сходами.Подякуй йому! Це закріплює рефлекси.

Третє правило – одержуй від процесу задоволення! Перетвори все на гру, спостерігай за метаморфозами. Повір: чоловіки – істоти цікаві, якщо перестати з ними сваритися й ображатися. Навчися управляти чоловіком, як хорошим автомобілем. І тоді дорога життя не здасться тобі напруженим і втомливим ралі. 

Автор:Світлана Ізмайлова

 Що там гріха таїти, трапляється, що сімейний побут здатен вивести з рівноваги,а із звичками наших половинок приходиться миритися чи боротися. ...не складені в кошик шкарпетки, хаос на робочому столі, бардак на одежній полиці і т.п.,звісно, в кожного свої недоліки.

 А які ваші методи  пошуку гармонії в царині сімейного побуту?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Даремно нарікають на чоловіків :g16: деякі жінки здатні створювати не менший безлад, але посміхнутися змусила :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стаття дуже, як на мене, цікава і повчальна. Тільки якби то вся біда була в шкарпетках)))... По-життю стикаєшся з набагато гіршими "грішками". В таких вимпадках треба цілу стратегію складати по перевихованню)))).. А хто казав, що буде легко??)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Емоції ще нікому допомагали вирішити проблему. Так як я емоціїйна людина, і то стараюсь на такі дрібниці не звертати увагу, з роками все більше розумію, що краще обдумати все і найти розумний вихід в ситуації, аніж кидатися голосними, можливо і образливими словами.

Стаття кльова

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені було неприємно читати статтю, де про чоловіків говорять як про макак :0104: Вважаю такий підхід принизливим.

А по темі: прибираємо вдвох, інколи це робить той кому заважає конкретний безлад \і це не завжди я :)\. Не треба створювати проблем, шоб потім не приходилось їх вирішувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стаття цікава, але для всіх вона не підійде, от уявіть собі ситуацію, коли ви зібрали всі його брудні речі і кинули на робочий стіл - його реакція? Я думаю, що в більшості випадків сварка буде ще та, правда зачинщиком буде не жінка, а чоловік або ж в нього проявиться "дитячий негативізм" - наступного разу, якщо ви щось не встигнете за собою сховати - буде на вашому робочому місці чи місці відпочинку. Як на мене, то ця "холодна війна" до добра не приведе. До кожної людини можна знайти свій підхід - було б бажання пошукати ;):P або просто змиритися і сприймати її такою як вона/він є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До кожної людини можна знайти свій підхід - було б бажання пошукати   ;):P або просто змиритися і сприймати її такою як вона/він є.

Ясна річ, що дані поради не аксіома  :) Тому я і запитую: про ваші підходи  ;)

Треба певно залучати чоловіків до обговорення  :D

Шановні чоловіки, а як ви ставитесь до звичок ваших половинок (тих які вас не влаштовують)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чоловік - не тварина! І те, що можна виховати умовний рефлекс, наприклад, кидати брудні шкарпетки в кошик з брудною білизною – примітивна річ, бо в сімейному житті є набагато складніші моменти, ніж розкидана білизна по хаті. Ще в перший рік сімейного життя розділили обов’язки, щоб підтримувати комфорт один одного. Коханий знає, що мене «вибиває» з рівноваги, я також знаю його звички, тож намагаємось підлаштуватися один під одного, щоб не створювати собі проблем та конфліктів. Зрештою, до людини простіше звикнути, ніж її змінити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поради нереальні))).

І все ж, в кожного є якісь плюси, є мінуси, головне, щоб такі маленькі нюанси як розкиданий одяг не зіпсували настрій і не посварили коханих :).

Тим більше, що в час пристрасті гарненько складати свої речі буде надто педантично і навряд чи комусь сподобається ;).

А якщо якісь звички в партнера дійсно заважають іншому, то краще обговорити і повідомити, що не подобається і чому, аніж ображатися і нервувати одне одного :).

Умовні рефлекси краще діють на собочку Павлова, а людина набагато цікавіша і непередбачуваніша ;).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...