Перейти до змісту

Михаил Задорнов


D@ve

Рекомендовані повідомлення

Жанр: Комедия

Выпущено: , Россия

Продолжительность: 103 мин.

Язык: Русский Оригинальный язык

В ролях: Задорнов Михаил

post-81-1160066596.jpg

Новая, скандальная программа Михаила Задорнова, составлена из номеров его выступлений, которые по тем или иным причинам ЗАПРЕЩЕНЫ к показу на ТВ!!! Михаил Задорнов - без купюр!!!

Михаил Задорнов - Не для TV

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені подобається. Класно чувак думає про все... і про людей, і про політику. Його тому в Росії і забороняють показувати по телебаченню і вирізають, бо в нього своє бачення, а не путінськє...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

может он себе что-то и думает, но никому не рассказывает

-- а сейчас я вас расскажу какие американчеги тупые и как один умный русский парень их всех в очередной раз надурил

-- (зал) Гагыгы

очень типично, не правда ли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось ні в цій програмі він про америкосів тільки на початку щось сказав. Зато ЛіліПутіна обосрав конкретно і Перший канал з ног до голови, який його і не пускає нікуди в свій ефір. Я бачив вже цей концерт по ТВ і там цього справді не було, повирізали гади...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

весьма заметно, что "срет" он только туда и ровно столько, сколько "царь" разрешил и ни грамма больше. imho, все разговоры про конфликты задорнова и путного не более чем миф с целью пиара и раскрутки. шут, клоун, он должен иногда царя пропесочить под его же снисходительную ухмылку, иначе наскучит и забудется

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Балабол він чи ні... мені все одно. А речі які він говорить мені вуха не ріжуть і багато в чому з ним я погоджуюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сразу вспомнился старый анекдот про задорного :smile-zachot:

задорнов приехал на Украину. "Москали, цэ да они ж тупые!".
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На вихідних була програма з Задорновим "В гостях у Гордона", так він там досить непогано говорив про Україну, хоча казав що нікого не підтримує з наших політичних сил. І навіть пишався українцями, їхньою "свободою духу". А приїхав в Україну лише для того щоб побувати на нових розкопках трипільської культури, бо почав вивчати їхню культуру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а кто из "теперешних" юмористов заслуживает уважения?

ну разве что старичок Жванецкий,

остальные кривляются в ДРУШЛАГЕ :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Старий Жванецький вже й виступати майже перестав. А на рахунок Задорнова - так він ніякий не сатирик, а журналіст. Я читав про його лінгвістичні та георафічні дослідження. Сподобалось. Хоча в деяких моментах він дійсно перегинає палку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку Задорнов давав жару. Але потім захопився, "звєздная болєзнь", почав піддакувати інтересам обивателів - шуточкі на грані, майже як в Аншлагу, про америкосів-ворогів і неперевершених росіян... Спопсився, один словом.

Єдиний нормальний сатирик - Жванецький. Це Глиба! Він не виступає тому, що треба. Він виступає, коли має матеріал, який дійсно йому цікавий. Там куди не плюнь - вже крилата фраза!

Хоча б:

"Возьми за правило прерывать беременность еще в период знакомства"

Коротше, якщо хтось знайде відео виступу Жванецького - підкиньте на ЛМ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коротше, якщо хтось знайде відео виступу Жванецького - підкиньте на ЛМ!

на його оф. сайті є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Задорнов единственный русский сатирик, который не боится цинично критиковать товарища Путина и теперешнюю систему власти...А ето уже заслуживает уважения. А по поводу творчества, то иссяк он как талант, попсу гонит

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...