Перейти до змісту

Встановлення Windows XP на нетбуки


sergmaestro

Рекомендовані повідомлення

маю нетбук ASUS Eee PC 900 потрібно на ньому установити windows xp через флешку так як я раніше із цим діла не мав прошу допомоги у вас!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні мені потрібно щоб підсказали як його установити а я вже сам буду пробувати. тим більше розвинусь у цій стороні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

магу дать в оренду привод ЮСБ. :) Или поставить.

і скільки це мені коштуватиме?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А не простіше за допомогою UltraISO зробити загрузочну флешку з дистрибутивом вінди (розкрутити .iso імідж з віндою на флешку з методом запису HDD-USB+) і ставити її з флешки? Принаймні саме так я ставив Win7 на MSI Wind U100. Ставиться з флешки, до речі, швидше, ніж з диска.

Маленька інструкція є тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо нет швидкий, можна скачати USBreanimator 2.0.

Детальніший опис тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Нетбуці ти в ігри не гратимеш, а значить навіщо тоді віндовс?..

Я порекомендував би дистрибутив Eeebuntu. Для серфінгу в Неті, редагування документів, читання книг прекрасно підходить... Під ХР на еее рс буває, що деякі спеціальні клавіші не працюють, зовнішній дисплей не показує, адже віндовс не "заточений" під цей спецефічний Нетбук.

Eeebuntu встановлюється дуже легко - скачуєш його образ, тоді через программу unetbootin завантажуєш на флешку, і після цього вона стає загрузочной. Вставляєш флешку в дупло, перегружаеш еее рс, на самому початку його завантаження жмеш F2, вибираєш в меню загрузку з юсб-діска і в тебе відразу загрузиться Eeebuntu. Ти можеш попрацювати, потестити її, і якщо не сподобається то просто виймаєш флешку, і працюєш з попередньої ОС. А якшо влаштує вона тебе, то на робочому столі буде ярлик "Установить", запускаєш його і система встановиться, після цього буде вже грузитись з HD а не з флешкі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Был вопрос, как на нетбук поставить ХР. А значит - накой тогда нужен тот Линукс?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на нетбук потрібно встановити тільки XP в темі я описав, чому тому що на ньому буде працювати людина яка користувалась тільки ХР а інші ОС їй невідомі. варіант Plum-а думаю можна попробувати через нього поставити ХР, чи непроканає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на нетбук потрібно встановити тільки XP в темі я описав, чому тому що на ньому буде працювати людина яка користувалась тільки ХР а інші ОС їй невідомі. варіант Plum-а думаю можна попробувати через нього поставити ХР, чи непроканає?

Я б поставив Win7. Швидкість роботи практично така ж, а інтерфейс зручніший, є багато "покращайзерів" в плані роботи з безпровідними мережами (і мережами вцілому), зручна система бібліотек і т.д., а після ВінХР до Він7 звикнути не проблема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якшо потрбіно тільки ХР, то також можна за допомогою программи UNetbootin:

потрібна флешка і образ ХР в форматі .iso (на торрент трекерах найти без проблем можна)

через UNetbootin заганяєш образ на флешку, а далі перезагрузка з флешкой - натискаєш F2 - вибираєш в меню загрузку з юсб диска - і пішов процес установики (якщо все правильно зробив, якшо шось не так то процес не піде :) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проблема слідуюча записав я образ windows на флешку через UltraISO після вибора флешки на нетбуці розпочинається установка і вибиває повідомлення "inf-файл txtsetup.sif испорчен или отсутствует, состояние 18. Невозможно продолжить установку. Нажмите любую клавишу."

Пробував різні windows-и. провіряв в папці "I386" файл "txtsetup.sif" є. Що можете сказати по цьому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

певно в образі установочної ОС нема дров для контролера ЮСБ, тре другу флешку або другий образ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант...

Необхідні програми і фіайли:

1. HP Windows Format Utility.

2. Файл himem.sys.

3. Програма SMARTDrive.

4. Основні компоненти системи MS-DOS: io.sys, msdos.sys, ,config.sys, command.com.

5. Оптичний диск з системою (тут мається на увазі одна із збірок XP), яку хочеш встановити.

Де взяти? Програмка з першого пункту по посиланню. 2, 3, 4 пунти можуть взагалі бути разом, власне, я тут вказав лише життєво необхідні речі, щоб можна було розібратись, як це все працює, я так розумію, бажання є. Файли з п. 4 можна знайти у будь-якому образі загрузочного диску з досом, власне, часто там є і файли з п.2-3. Такі образи без проблем можна знайти в інтернеті. Альтернативний варіант - просто створити загрузочну дисктетку, вміст якої потім можна буде скопіювати у папочку на вінт, щоб флоп не дратував швидкістю роботи. =)

Процес:

1. Створюємо папку, у якій є як мінімум: io.sys, msdos.sys, config.sys, command.com, himem.sys, smartdrv.exe, при цьому у config.sys має бути згадано про загрузку драйвера config.sys (там по посиланню розписано, як це зробити).

2. Встановлюємо програмку із п.1, запускаємо, форматуємо флешку, як загрузочний диск, вказавши шлях до файлів із нашої папочки.

УВАГА!!!11111АДИНАДИН ФАЙЛИ, ЯКІ БУДУТЬ НА ФЛЕШЦІ ПІСЛЯ ФОРМАТУВАННЯ, НЕ МОЖНА ПЕРЕЗАПИСУВАТИ!!! (це так, на всяк випадок).

3. Копіюємо на флешку весь вміст папки, не забуваючи пропускати файли, які там вже є, або ж просто копіюємо все, крім того, що уже є на флешці. Тепер у нас є флешка, з якої можна забутити дос. =)

4. Копіюємо на флешку вміст оптичного диска з дистрибутивом хрюшки.

5. Грузимось з флешки. Має завантажитись звичайний соб дос. =)

4. Запускаємо smartdrv.exe: "C:\smartdrv.exe".

5. Запускаємо, власне, встановлення віндовса: "C:\i386\winnt.exe" (на рахунок місцезнаходження цього файлика не буду стверджувати, подивись заздалегідь, де лежить).

Далі буде знайомий процес встановлення вінди. Може, вищенаписане виглядає складно і страшно, але насправді все дуже просто, це раз, і допомагає зрозуміти цікаві речі, це два. Ну і тепер ти бутову флешку, куди можна буде покласти ще купу корисних програми типу партишн меджик, нортон гост, мемтест, мхдд і тд, і тп і бути ріальним тіпочком з флешкою на всі життєві випадки. А ще туди можна буде потім встановити грабфодос і покласти який-небудь маленький шутренький лайв-дистрибутив лінуха і тоді взагалі море по коліна. :D

Все писалось з голови, в теорії, тому гостро критикувати не треба, треба вказати на помилки.

Якщо виникнуть будь-які питання - звертайся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

встановлення Windows пройшло успішно! За порадою від Fagot та за другим способом від Yuraul, усі інші способи які були описані в топіку чомусь не підійшли, але всім вдячний за увагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Полтора месяца ставил? ;)

та ні, просто на нетбуці стояла ОС і людина яка на ньому працювала була у відїзді. приїхала на вихідні і зразу ж я приступив до переустановки ОС, а часу зайняла переустановка +оптимізація, +потрібний софт близько 2год.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поставив ХР чи таки 7-ку????

поставив Windows XP, але при установці ОС виникла така проблема, що ОС просила серійний номер не дивлячись на те що серійник був вшитий у Windows :angry: . все ж таки серійник найшов та успішно поставив ОС :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...