Перейти до змісту

Дитячі заклади Луцька


HDEELutsk

Рекомендовані повідомлення

Наближається час відкриття нашої школи (нагадую - початок лютого 2010), тому виникло питання розміщення рекламної продукції.

Сам я в Луцьку останні декілька років бував хіба наскоками (в чому щиросердечно каюся і обіцяю виправитися :rolleyes:), тому майже всі дитячі заклади, які я пам'ятаю або позакривалися, або переїхали у невідомому напрямку :(

Тому прохання до фомучан - поділіться, будь-ласка, секретними місцями, куди ви ходите з Вашими дітками (крім садочків та шкіл-конкурентів :))

Дещо з того що я вже знаю :

парк Лесі Українки (зоопарк, каруселі)

ляльковий театр (працює ще?)

палац піонерів на Шопена

будинок юного техніка (може й не так називається - словом, за "Там-Там"ом)

кафе Мадагаскар

кафе та ігрова площадка на останньому поверсі ТЦ Варшавський

кафе Піраміда (тут я правда не впевней на 100%, чи це суто дитячий заклад)

дитячі магазини Тигрес

магазин на Волі з рибками (може теж не зовсім дитячий, зате нашій доці туди завжди цікаво ходити)

кінотеатр Промінь (дитячий, коли там мультики показують) - колись там ще був Тік-Ток, але десь вже пропав :(

ще щось забув?

дякую за підказки :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

будинок "Просвіта" - танці (починаючи з 17-00 там сидять мами-тати-дідусі-бабусі) чекають своїх чад з занять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ок, дякую. буду на Миколая в Луцьку - подосліджую трохи сам що до чого :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

парк Лесі Українки (зоопарк, каруселі)

ляльковий театр (працює ще?)

палац піонерів на Шопена

будинок юного техніка (може й не так називається - словом, за "Там-Там"ом)

кафе Мадагаскар

кафе та ігрова площадка на останньому поверсі ТЦ Варшавський

кафе Піраміда (тут я правда не впевней на 100%, чи це суто дитячий заклад)

дитячі магазини Тигрес

магазин на Волі з рибками (може теж не зовсім дитячий, зате нашій доці туди завжди цікаво ходити)

кінотеатр Промінь (дитячий, коли там мультики показують) - колись там ще був Тік-Ток, але десь вже пропав :(

Ляльковий театр дає вистави щонеділі о 12.00. Так само дитячі спектаклі показує і драмтеатр в той же час. В період новорічно-різдвяних свят будуть даватись ще й святкові вистави і в обох театрах, і в палаці учнівської молоді на вул. Шопена (в ньому, до речі, працює багато різноманітних дитячих гуртків).

"Піраміда" це ресторан, який давно перестав бути дитячим.

"Тік і Ток" якраз і переїхав на останній поверх ТЦ "Варшавський". Там ще й відкрили досить хорошу кафешку. Правда ціни "кусаються" трохи.

Ще б порадила каток "Снігова королева" (за "Там Тамом", за будинком юного техніка, який правильно називається ЦНТТУ).

Можна ще піти в басейни "Колос" на 33-му кварталі і біля стадіону на пр-ті Перемоги.

Якщо декілька сімей, то можна поїхати в розважальний комплекс "101-й кілометр". Там і сауна для дорослих, і басейн для дітей і, і більярд і т.д. Ще й поїсти можна.

Мої діти ще люблять по "Там Таму" гуляти. Продуктові візочки у вигляді машинок і кафетерій в торговому залі - улюблені розваги там. Можна потім ще й на ігровий майданчик поряд піти. А потім знов погрітись і підкріпитись в "Брамі".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...