Перейти до змісту

"Інтернет-Портал"


sens

Рекомендовані повідомлення

Приймаються скарги та пропозиції.

эт что ещё за бесплатный инет???.. можно поподробней? :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тіпа, банкомат з сенсорним екраном. тільки грошей не бере і не дає. клавіатура віртуальна. Не можна записати, зберегти чи роздрукувати інформацію (поки що).

За задумом, всі витрати компенсують рекламодавці. Реклама ненабридливо буде "плавати" на екрані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

есть такое дело возле отдела уцененных dvd'шек и канцелярии. я даже попробовал зайти на свой elutsk.com - получилось :( правда тапать по экрану не сильно удобно и разрешение маловатое, но в случае очень уж крайней необходимости проверить почту вполне сгодится (хотя я бы этого не делал - мало ли какие там клавиатурные шпионы стоят)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

правда тапать по экрану не сильно удобно и разрешение маловатое, но в случае очень уж крайней необходимости проверить почту вполне сгодится (хотя я бы этого не делал - мало ли какие там клавиатурные шпионы стоят)

розширення мале щоб було легше по потрібним ссилкам попадати.

про шпіонів я і не подумав... :)

Не в моїх інтересах псувати репутацію ще на початку проекту...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я уже вижу толпы школьников и прочих халявщиков выстроеных в очередь, конец которой находится через дорогу :) :) :ura:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Додалась нова послуга - пошук вакансій від Служби Зайнятості.

вся Україна (з наданням житла) та м.Луцьк.

типу= Роботодавець:посада:к-сть вакансій:ставка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
я уже вижу толпы школьников и прочих халявщиков выстроеных в очередь, конец которой находится через дорогу :) :) :)

вчора там був чоловік 10 дітей віком від 8-13 років лізуть один одному на голову досить цікавий атракціон

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Туманчег, в тебе вже руки чешуться? От прийде дядя ... і протроянить твого нового компа :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я фо, якшо там вінда стоїть та ше й якийсь броузер популярний, то наврят там антивірь спасе, хотя цим ніхтось страдать не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...
вчора там був чоловік 10 дітей віком від 8-13 років лізуть один одному на голову досить цікавий атракціон

Мабуть для повного комплекту треба ще камеру встановити (або повернути якусь із охорони), і інтернет буде не тільки реклама оплачувати а це й відео-роліки для Скритої камери і аналогічних передач :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сам не бачив, але люди, які там працюють, казали що є... Можливо вандали уже демонтували ? Чи адміністрація собі на дачу забрала ? :blink:, хи хи хи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...