Перейти до змісту

Краща радіостанція в Луцьку


ArtemNeba[KISS-FM]

В якої радіостанції найкраща музика?  

520 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Про смаки не сперечаються.) Про попсу згоден, а от "стара музика ссср" - дуже хороша річ. Про радіостанції по стилях/тематиці - дуже хороша ідея, правда зовсім не вигідна економічно у наших масштабах. Тому на разі їх створення лишається за ентузіастами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 271
  • Створено
  • Остання відповідь

http://radio.myneformat.com/ - спробуйте послухати нове волинське онлайн-радіо "Мій неформат"

Плейліст поступово буде змінюватися і наповнюватися як волинськими, так і іншими українськими виконавцями всіх жанрів. Крім того, плануються окремі години для важкої музики, хіп-хопу і т.д, а також авторські передачі. Сайт радіо і плеєр поки в простому вигляді, але незабаром будуть приємні зміни :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже вдячний організаторам онлайн-радіо "Мій неформат" - досить сподобалось, буду намагатися частіше слухати...

А що до улюблених радіостанцій - це радіо Луцьк однозначно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нада трансове радіо!!!

Це шось тіпа для транссексуалів?

Це щось тіпа музика в стилі транс. Якщо в тебе асоціації з іншим - до сексопатолога!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Транс (от фр. transir — оцепенеть) — функциональное состояние психики, в котором изменяется степень контроля сознания над обработкой информации.

rossonero1899 - до психіатра!

Тут 45 сторінок станцій з цієї типу "музикою".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Транс (от фр. transir — оцепенеть) — функциональное состояние психики, в котором изменяется степень контроля сознания над обработкой информации.

rossonero1899 - до психіатра!

Тут 45 сторінок станцій з цієї типу "музикою".

Ти вже розводиш банальний срач...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Транс (от фр. transir — оцепенеть) — функциональное состояние психики, в котором изменяется степень контроля сознания над обработкой информации.

rossonero1899 - до психіатра!

Тут 45 сторінок станцій з цієї типу "музикою".

Ну зразу видно, що від сучасної музики людина далека!

Транс, мелодійний транс - SunSeth, ти коли-небудь таке чув?? :naezd: Один тільки DJ Tiësto чого вартий.

А напрям транс-музики CHILLOUT про щось говорить? Послухай, якщо зацікавить, скину з десяток гігабайт;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну зразу видно, що від сучасної музики людина далека!

Сучасна музика закінчується на тренсі? Іншої не буває?

Послухай, якщо зацікавить, скину з десяток гігабайт

Та ні, дякую. Якось не цікаво слухати, коли чувак з серйозною міною ставить платівки із семплами і крутить ручки на пульті, ніби Highway Star на арфі виконує :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобі ж не видно, наскільки серйозна у нього міна і що він крутить.

Вистачило пари кліпів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ні, дякую. Якось не цікаво слухати, коли чувак з серйозною міною ставить платівки із семплами і крутить ручки на пульті, ніби Highway Star на арфі виконує :)

Я тобі про Чілаут говорив, ти її ніколи не слухав і навіть уявлення не маєш про течії трансу і іншої сучасної музики, хоч і "чувак з серйозною міною" крутить кльову музику. Нє ну канєха, кожен день слухати мульйон раз почуті "Бєлиє рози" чи репертуар Модерн Токінг'а - це кльово! :0143:^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тобі про Чілаут говорив, ти її ніколи не слухав і навіть уявлення не маєш про течії трансу і іншої сучасної музики

Я щось не пойму, ти Ванга, Нострадамус чи Кашпіровський? Здається, що скоріше Петросян.

Нє ну канєха, кожен день слухати мульйон раз почуті "Бєлиє рози" чи репертуар Модерн Токінг'а - це кльово!

То насолоджуйся. І не парь тут своїм трансом і чілаутом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

http://radio.myneformat.com/ - спробуйте послухати нове волинське онлайн-радіо "Мій неформат"

Плейліст поступово буде змінюватися і наповнюватися як волинськими, так і іншими українськими виконавцями всіх жанрів. Крім того, плануються окремі години для важкої музики, хіп-хопу і т.д, а також авторські передачі. Сайт радіо і плеєр поки в простому вигляді, але незабаром будуть приємні зміни :)

Сегодня наш технарь прикололся, запулил в эфир попсу и свалил в неизвестном направлении :)))

Если его кое-кто не закопАет - то он еще успеет все исправить :)

Приносим извинения

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Люкс ФМ - завжди слухаю, так як достойних альтернатив в нашому місті немає! а шкода((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже вдячний організаторам онлайн-радіо "Мій неформат" - досить сподобалось, буду намагатися частіше слухати...

А що до улюблених радіостанцій - це радіо Луцьк однозначно.

Далі буде ще краще! Формуються плей-лісти, вибираються передачі, надсилаються записи з Росії, України, Білорусії! Слідкуйте за новинами!

(С) Сами знаете кто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

..спробуйте дійсно на 106.0 пошукати Хіт Фм! В мене ловить, в деяких друзів в машинах теж... особливо район 40-й, 33-й... Саме краще з того що ловить у Луцьку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Найкраще радіо Хіт-FM !

Транслюєтся з Ковеля на частоті 106,0 fm та з Нововолинська на 89,0 fm

В Луцьку нажаль це радіо не транслюють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Найкраще радіо Хіт-FM !

Транслюєтся з Ковеля на частоті 106,0 fm та з Нововолинська на 89,0 fm

В Луцьку нажаль це радіо не транслюють.

Panek, в Луцьку воно, в мене принаймні на Кравчука, краще за Люкс-фм ловить (не знаю чого :smile-zachot: ) на частоті 106,0 здається... Музичний центр Томсон! :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...