Перейти до змісту

Карта Луцька


keepo

Рекомендовані повідомлення

to serega:

карта створювалась, як доповнення до телефонних довідників Луцька (було таке прохання від декількох знайомих). А то введеш якийсь номер, а воно тобі напише: вул. Тиха... і будеш шукати , де та Тиха ;) .

На тому ж uamap.net нема пошуку по вулицях, а там він є, хоч і не такий, як хотілось би :)

Почав це все в нет викладати, щоб люди користувались і на щось типу тих самих uamap.net він звичайно не тяне.

От такі справи. Думаю кадастр на мене не сильно зуб точить :) , тому якщо хтось допоможе, тюрма йому не грозить :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
to serega:

карта створювалась, як доповнення до телефонних довідників Луцька (було таке прохання від декількох знайомих). А то введеш якийсь номер, а воно тобі напише: вул. Тиха... і будеш шукати , де та Тиха  ;) .

На тому ж uamap.net нема пошуку по вулицях, а там він є, хоч і не такий, як хотілось би :)

Почав це все в нет викладати, щоб люди користувались і на щось типу тих самих uamap.net він звичайно не тяне.

От такі справи. Думаю кадастр на мене не сильно зуб точить :) , тому якщо хтось допоможе, тюрма йому не грозить  :(

Як це нема пошуку, саме на тому сайті він є і досить непоганий, сам же користуюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справді пошук на uamap.net є, правда чомусь зараз не працює.

Але як я вже казав карта розроблялась для внутрішнього використання і на якесь ноу хау не претендує. Якщо комусь треба - юзайте , нетреба - не юзайте :(

"Колхоз дело добровольное" (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Справді пошук на uamap.net є, правда чомусь зараз не працює.

Але як я вже казав карта розроблялась для внутрішнього використання і на якесь ноу хау не претендує. Якщо комусь треба - юзайте , нетреба - не юзайте :(

"Колхоз дело добровольное" (с)

Та працює, відкривається в новому вікні.

В твому броузері воно мабуть блокується

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

а у мене є на компі Карта Луцька. вона займає біля 300 мертів, тому ссилочки дати не можу, хіба що хтось попросить певну її частину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...