Перейти до змісту

Cонячні колектори для нагрівання гарячої води


strolche123

Можливість економії на енергоносіяї  

43 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Компанія GS Technologies пропонує пілотну програму дій, направлену на вирішення проблем з забезпеченням гарячим водопостачанням в приватному і суспільному секторах: житлових будинків, котеджів, готелів, санаторіїв, пансіонатів. Сонячні колектори успішно застосовуються також для опалення багатоповерхових будівель, спортивних споруд, басейнів, виробничих приміщені, теплиць, ітд.

Сонячна установка що має площу 2-3 м2 забезпечить нагрів води до температури +80С влітку, а в зимовий період до +40С. Колектори можуть монтуватись на дахах, стінах, на окремо відведених ділянках. Це дозволяє економити від 40% до 60% газу чи електроенергії.

З GS Technologies ви можете не боятись рахунків за газ і електроенергію і впевнено дивитись у майбутнє.

Пальонка Володимир

менеджер з продажу

[email protected]

067 502 02 41

post-6727-1258282008.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 70
  • Створено
  • Остання відповідь

реклама це добре, але...

- роскажи раз в скільки років треба міняти колектори

- засвіти ціну, щоб одразу було зрозуміло - економія лише рекламний трюк

- одразу поясни, що в наших широтах можна лише гріти воду й то не завжди, а мова про опалення й не стоїть

- роскажи який догляд за колекторами, щоб вони не втрачали ефективність

не путайте економію з європейською модою...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сонячна установка що має площу 2-3 м2 забезпечить нагрів води до температури +80С влітку, а в зимовий період до +40С. Колектори можуть монтуватись на дахах, стінах, на окремо відведених ділянках.

Який об"єм води нагріє? Може кружку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

реклама це добре, але...

- роскажи раз в скільки років треба міняти колектори

- засвіти ціну, щоб одразу було зрозуміло - економія лише рекламний трюк

- одразу поясни, що в наших широтах можна лише гріти воду й то не завжди, а мова про опалення й не стоїть

- роскажи який догляд за колекторами, щоб вони не втрачали ефективність

не путайте економію з європейською модою...

;) якщо когось цікавить то звичайно розкажу, звертайтесь індивідуально.

Стосовно моди, то в минулому році німці (і це лише німці) поставили 2.1 млн.м2 геліополів, і це при тому що в них ця штука розвивається давно вже. Коли я був в Німеччині в 1999 році, то німця в якого я жив, стояв на даху сонячний колекторі, він тоді дуже з цього тішився, і казав що колектор піднімає воду в системі на 30С. Я тоді того не розумів, чому це він так тишиться, як і не розумів, чому будинок з територією коштує 300 000 марок. Тепер все стає на свої місця, і ціна на квартири у нас захмарна. Енергоносії коштують правда ще дешево, але це не проблема кожного конкретного користувача (поки), це проблема Нафтогазу, який набрався кредитів як жаба мулу щоб розплачуватись за газ.

Сонячна установка що має площу 2-3 м2 забезпечить нагрів води до температури +80С влітку, а в зимовий період до +40С. Колектори можуть монтуватись на дахах, стінах, на окремо відведених ділянках.

Який об"єм води нагріє? Може кружку?

Для сімї з 4х осіб 200 літрів достатньо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

;) якщо когось цікавить то звичайно розкажу, звертайтесь індивідуально.

а чому індивідуально? тут не можна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так и задумано чтобы можно было выбрать все варианты?

Задумано щоб можна було вибрати декілька варіантів

;) якщо когось цікавить то звичайно розкажу, звертайтесь індивідуально.

а чому індивідуально? тут не можна?

можна, зараз маю відійти, повернусь, розкажу детальніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виложи прайса, конкретні розрахунки економії (бажано на прикладі), вартість монажа, ще які додаткові витрати потрібні будуть.

А то прийдуть вчеплять цей колектор на даху і економ як хочеш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виложи прайса, конкретні розрахунки економії (бажано на прикладі), вартість монажа, ще які додаткові витрати потрібні будуть.

А то прийдуть вчеплять цей колектор на даху і економ як хочеш

Прайсу як такого немає, вартість кожного обєкту вираховується індивідуально залежно від потреб і технічних можливостей. Ціна дається комплексна, повністю під ключ. Додаткових і прихованих витрат немає також. Геліосистема для забезпечення сім'ї з чотирьох осіб гарячою водою коштує 3000 - 5000 USD. Варто зауважити що ми о основному говоримо про приватні будинки. Можна ставити і на висотки, якщо там є південна сторона і монтувати прямо на стіні, але це вже висотний монтаж, зовсім інші умови.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Геліосистема для забезпечення сім'ї з чотирьох осіб гарячою водою коштує 3000 - 5000 USD.

який вихід води в сонячний день і в пасмурний? і в зимку?

і скільки води розраховується на 1 члена сімї?

а головне срок служби колекторів???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- розкажи раз в скільки років треба міняти колектори

+ міняти не потрібно, можуть служити 30 років. Крім колекторів, в геліосистему входять баки акумулятори для води, насоси, контролери, труби. В самому колекторі немає жодних рухомих частин, тому якщо щось і може зламатись, то це насос.

- засвіти ціну, щоб одразу було зрозуміло - економія лише рекламний трюк

+ ціна різна, геліосистема для забезпечення сім'ї з чотирьох осіб гарячою водою коштує 3000 - 5000 USD. При більших потребах відповідно і більші затрати.

- одразу поясни, що в наших широтах можна лише гріти воду й то не завжди, а мова про опалення й не стоїть

+ так, гріти воду можна досить ефективно. На 100% опалювати колекторами звичайно досить складно, тому мова іде лише про часткове компенсування затрат на опалення, оптимально це 20-30%.

- розкажи який догляд за колекторами, щоб вони не втрачали ефективність

+ догляду як такого не потрібно, все регулюється автоматикою. Мити також не потрібно, пилюка що осідає змивається дощем.

Використання сонячних колекторів, це далеко не мода, зараз ми лише ідемо тим шляхом, яким почали в 70х (після нафтової кризи) іти З.Європа і США. Зауважу що ми всі і наш уряд (президент ітд) хочемо в Євросоюз, так от однією з умов про прийняття є 5 % доля альтернативної енергетики в енергетичному балансі країни, у нас цей показним поки що на рівні 0,8%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Геліосистема для забезпечення сім'ї з чотирьох осіб гарячою водою коштує 3000 - 5000 USD.

який вихід води в сонячний день і в пасмурний? і в зимку?

і скільки води розраховується на 1 члена сімї?

а головне срок служби колекторів???

Вихід води залежить від їх кількості колекторів, я вже згадував про сімю з 4 осіб, так от, один колектор на 30 трубок, нагріє літом 250 літрів води до температури 60С. Це в сонячний день. Крім прямого сонячного випромінювання колектор ловить і розсіяне, тобто в хмарний день працювати також буде.

Для одного члена сімї рахується 60 літрів води (в готелях 100, але зараз мова не про них). Комфортна температура для прийняття душу це десь 45С. Тому реально води у вас вийде навіть більше як 250 літрів (ви її ще розмішаєте з холодною).

Звичайно бувають такі погодні умови, коли сонця взагалі нема, або його недостаньо. Ця пробема вирішується двома шляхами. Ставиться бак на дві добові норми споживання води. Тому навіть тоді коли соняця нема, ми використовуємо воду нагріту вчора чи позавчора. Якщо ж і в такому випадку вода не нагріта до комфортної температури, то автоматика вмикає електричний тен вмонтований у верхній частині баки, чи пропускає воду через газовий котел.

Сонячний колектор не заміняє вашої основної системи опалення чи нагрівання води, але дозволяє дуже серйозно скоротити ваші вадатки (60%)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

strolche123 давай простіше. я даю 5000 у.е. і отримую???

скільки води і якої температури в сонячний день? в пасмурний? взимку?

і попрошу уточничти про те, що за колектрорами не потрібно доглядати, чи мається на увазі, що у нас вдень сонечко, а у вечері дощь?

і про 30 річній срок експлуатації??? у вас якась надзвичайно сучасна технологія за смішними цінами? який елемент для накопичення тепла?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

strolche123 давай простіше. я даю 5000 у.е. і отримую???

скільки води і якої температури в сонячний день? в пасмурний? взимку?

і попрошу уточничти про те, що за колектрорами не потрібно доглядати, чи мається на увазі, що у нас вдень сонечко, а у вечері дощь?

і про 30 річній срок експлуатації??? у вас якась надзвичайно сучасна технологія за смішними цінами? який елемент для накопичення тепла?

Чесно кажучи я думав що ви трохи знайомі з такими речами. Але мені приємно чути що вас не лякають суми у декілька тисяч доларів :) І між іншим технологія не лише у нас.

Оптимально я казав, нагріє 250 літрів до температури 60С. В похмурий, але з сонцем, чи періодичним сонцем нагріє також, можна буде спокійно приймати душ. Чи будете використовувати воду нагріту вчора.

Одразу повинен зауважите, що колектор працює коли є сонце, вночі, і коли немо повністю в хмарах, і лиє надоїдливий дощ, толку з нього не буде. Тому користь отрима від колектора, вираховується в річному обсязі. Є речі які не міняються, і які можна перевірити, Кожний квадратний метр поверхні землі на широті Києва отримує 3.1кВт/годин за день в річному обсязі. Для того щоб не рахувати вам кожен конкретний місяць, дивіться додаток, там показати дельта температур в градусах які ви отримаєте при нагріванні 250 літрів води (стартова температура +10С), з січня (13) по грудень (11), 37 це середньорічна дальта. В даному випадку за основу взяте середнє число +10С.

"і попрошу уточничти про те, що за колектрорами не потрібно доглядати" - мається на увазі, що вони собі стоять на даху, а ви їх не зачіпаєте зовсів, не розбираєте і не дивитесь як вони влаштовані, і не пробуєте покращити.

post-6727-1258298468.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи я думав що ви трохи знайомі з такими речами. Але мені приємно чути що вас не лякають суми у декілька тисяч доларів :)

знайомий, але саме трохи. в тому році в альпах, в готелі де я жив, так гріли воду, якби не тепловий насос (доречі ця технологія цікавіша й ефективніша) помитись не було б чим.

ну й в києві на виставці бачив і балакав з людьми...дивно, але вони казали, що сонячний колектор служить від 8 до 10 років, далі стає не ефективним...

а на рахунок економіки, КВт на квадратний метер і інших рекламних штучок...

у нас волинь, кількість сонячних та пасмурних днів самі знаєте. враховуючи, що далеко не кожній сімї вистачить 250 літрів теплої води, та й далеко не постійно буде хоча б така кількість... про яку економіку мова???

порахуйте скільки тон води можна нагріти нормальним бойлером на 5000 у.е!!!

а ще краше до 5000 на сонячний колектор докласти ще 3000-4000 і можна поставити тепловий насос, про який я писав вище. а це дісно економіка, бо обігріває приміщення і дає теплу воду за рахунок перепаду температур в приміщення й під точкою промерзання грунту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну й в києві на виставці бачив і балакав з людьми...дивно, але вони казали, що сонячний колектор служить від 8 до 10 років, далі стає не ефективним...

Вода по трубках колектора буде циркулювати не дистильована, поступово їх засмітить(накип) і знизиться коеф тепловіддачі і відповідно знизиться ефективність установки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для того щоб не рахувати вам кожен конкретний місяць, дивіться додаток, там показати дельта температур в градусах які ви отримаєте при нагріванні 250 літрів води (стартова температура +10С), з січня (13) по грудень (11), 37 це середньорічна дальта.

а все-таки: скільки води і якої температури в сонячний день? в пасмурний? взимку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ха-ха. 5000 у.е. Та його якщо сильно захотіти можна самому зробити. Інфи в інеті багато по будові цих колекторів..

:) можна, а ще можна жити натуральним господарством, тоді взагалі нічого купувати не треба буде.

ну й в києві на виставці бачив і балакав з людьми...дивно, але вони казали, що сонячний колектор служить від 8 до 10 років, далі стає не ефективним...

Вода по трубках колектора буде циркулювати не дистильована, поступово їх засмітить(накип) і знизиться коеф тепловіддачі і відповідно знизиться ефективність установки.

Важко коментувати тих людей яких я не знаю і не бачив, але можу сказати однозначно, по трубам бігає не вода, а спеціальний теплоносій, відповідно там немає ніякого накипу.

strolche123 давай простіше. я даю 5000 у.е. і отримую???

скільки води і якої температури в сонячний день? в пасмурний? взимку?

і попрошу уточничти про те, що за колектрорами не потрібно доглядати, чи мається на увазі, що у нас вдень сонечко, а у вечері дощь?

і про 30 річній срок експлуатації??? у вас якась надзвичайно сучасна технологія за смішними цінами? який елемент для накопичення тепла?

P.S Тепло акумулує сам вода

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а все-таки: скільки води і якої температури в сонячний день? в пасмурний? взимку?

Тут чітка відповідь на ваше запитання: http:// board.lutsk.ua/index.php?act=attach&type=post&id= 41272

до кожної цифри додавайте 10, і будете бачити до якої температури, в кожному конкретному місяці можуть бути нагріті ваші 250 літрів води.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

strolche123 можна отримати відповідь на питання в повідомленні #18?

чітку відповідь, без всяких середньостатистичних і іншої фікні... в комплекті за 5000 у.е...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

strolche123 можна отримати відповідь на питання в повідомленні #18?

чітку відповідь, без всяких середньостатистичних і іншої фікні... в комплекті за 5000 у.е...

:)комплекту немає, чіткої відповіді бути не може, сонце це не бензин, завжди є варіації на тему. Літом ви можете мати 250 літрів води при температурі 60 С, а можете мати 140 літрів при температурі 100С. Зимою, температура може бути 20, 30, чи 40, залежно від місяця чи конкретним умов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вода по трубках колектора буде циркулювати не дистильована, поступово їх засмітить(накип) і знизиться коеф тепловіддачі і відповідно знизиться ефективність установки.

Важко коментувати тих людей яких я не знаю і не бачив, але можу сказати однозначно, по трубам бігає не вода, а спеціальний теплоносій, відповідно там немає ніякого накипу.

P.S Тепло акумулує сам вода

Шось я не понявю - по трубах циркулює не вода(а х"й зна шо), а де тоді тоді підігрівається вода?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вода по трубках колектора буде циркулювати не дистильована, поступово їх засмітить(накип) і знизиться коеф тепловіддачі і відповідно знизиться ефективність установки.

Важко коментувати тих людей яких я не знаю і не бачив, але можу сказати однозначно, по трубам бігає не вода, а спеціальний теплоносій, відповідно там немає ніякого накипу.

P.S Тепло акумулує сам вода

Шось я не понявю - по трубах циркулює не вода(а х"й зна шо), а де тоді тоді підігрівається вода?

Cаме так, по трубам циркулює теплоносій, який біжить від колектора до бака з водою, проходить по змієвику у баки і відповідно там підіріває воду, далі з баку знову (теплоносій) біжить до колектора забирати тепло.

Варіанти коли теплоносієм служить сама вода можливі, але, в нашому кліматі це не використовується, як відомо в нас і морози бувають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо і неправильно рахую, але ось накидав...

у нас сім"я 3 5-ти чоловік витрачала на газ за рік орієнтовно 2 000 грн. це на опалення, і на помитися і на приготувати їжу.

2 000*30 (стільки прослужить установка) = 60 000 грн

Топікстартер заявив що дозволяє установка економити 60%.

тобто 60 000*0.6 = 36 000 грн

тобто за 30 років наекономлю стільки грошей.. в ідеалі...

вартість установки 4 000 доллярів (це якщо не брати верхню ціну установки, а чуть вище від нижньої), по нинішньому курсу виходить

десь 34 000 грн

це економія 2 000 грн за 30 років?

це при ідеальному варіанті економії 60 %... а ідеальний варіант не буде.. економія буде меньшою.

Поправте мене, можливо щось не так рахую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...