Перейти до змісту

про "политзаключенных"


Shkoder

судьба политзаключенного  

18 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

итак, благодаря действиям модератора vanus на форуме появился первый "политзаключенный", а именно georg. этот пользователь получил ридонли аж до 11 ноября только потому, что его мнение не совпадает с мнением модератора политфорума. я считаю что наказание это совершенно незаслуженное и админы форума просто обязаны снять ридонли с georg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

каждый пользователь имеет право на собственное мнениние, при условии что оно совпадает с мнением модератора....

p.s. мне кажется что недостаток форума в том что бан в одном разделе распостраняется на весь форум

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

каждый пользователь имеет право на собственное мнениние, при условии что оно совпадает с мнением модератора....

:huh: что это за бред?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Валентин та георг обізвали модератора теми.

Шкодера чомусь ніхто не забанив та багатьох інших думка яких не співпадала з моєю. Шкодера з яким я постійно спорю про щось при чому зберігаю нормальні відносини, а також з іншими. Доречі я там взагалі своїх думок не висловлював тільки тему подав для обговорення.

Я думаю буде чесно якщо модератор зніме бан якщо хлопці перестануть його безпідставно ображати і струть ці повідомлення.

Посилання на те місце де були образи в мою сторону надіслано адміністрації форуму офіційним листом.

Чому мене названо ПАРАНОИКОМ?

ось будьласка ссилка на той топік http://board.lutsk.ua/forums/index.php?showtopic=4397

итак, благодаря действиям модератора vanus на форуме появился первый "политзаключенный", а именно georg. этот пользователь получил ридонли аж до 11 ноября только потому, что его мнение не совпадает с мнением модератора политфорума. я считаю что наказание это совершенно незаслуженное и админы форума просто обязаны снять ридонли с georg

Шкодер ТИ абсолютно не правий. Прошу не оббріхувати мене публічно. Жодної моєї думки в цьому топіку не було. Мене безпідставно обізвали за що і отримали БАН. Все чесно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, модератори на те і є, щоб мати трішки більші права, ніж інші. Якщо кожен буде посилати модератора, то що нафіг такі розклади??!

Але думаю, треба робити бан на більш короткий термін, типу тиждень-два. + дати можливіть "политзаключенному осознать свою вину"

Тому я думаю так: залишити в рідонлі на тиждень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Георг підписав розписку про невиїзд і його випустили правда без права жити в Києві, Ленінграді, Москві.... ;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ты не имеешь ни малейшего права запрещать постить сообщения вне пределов твоей компетенции, а именно это ты и проделал. georg в данный момент получил ридонли на всю борду, а не только на политфорум. капиш?

ps. если демократия на форуме имеет какое-то значение, то по результатам голосования ридонли снимут, скажем, под обещания georg оставить в покое политфорум на неделю-две

pps. to vanus. почему собственно бан получил georg, а не kudrom, который первый задел тему паранои у модератора? его мнение очень совпадает, правда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ги.

З самого ранку настраій підняли :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 georg:

поздравляю :(

2 админы:

спасибо что прислушались к этому топику

2 vanus:

я постараюсь пореже участовать в политфоруме, дабы не вводить людей в соблазн относительно "вольностей"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

pps. to vanus. почему собственно бан получил georg, а не kudrom, который первый задел тему паранои у модератора? его мнение очень совпадает, правда?

А це вже називається НАКЛЕП.

а параноикам вообще модерировать надо запретить!

Це що, я, по твоєму, написав??? Я навпаки казав, що не треба переходити на особистості!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перечитай внимательно тему о которой идет речь и поймешь о чем речь. georg просто скопировал твое сообщение.

сейчас это уже не имеет значения, тема возымела свое действие, за что я еще раз благодарен всем участникам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...