Перейти до змісту

ото купив собі телік


Рекомендовані повідомлення

и товерно. не докажу. но если ты мне с порога заявишь, что вот, мне никуя цветопередача не понравилась - то вывод один :0 Или она тебе приснилась или ты его включал.

Или, вот допустим ты купил ДВД писалку и те показалось шо она медленно пишет диски. ты ж пойдешь к продавцу именно с этой претензией, не? :)

Мое ИМХО таково, что нужно работать на взаимовыгодных условиях и не зае**ать друг друга по поводу и без. Вот тогда будет все класно и никакая "спилка" будет нафиг не нужна. Ведь тут палка о двух концах - не токо покупателю хочется приобрести качественный товар и без гимора. Продавцу тоже хочется красиво продать и шоб потом покупатель пришел еще раз, не?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mix_forever
прав 100%! як продавець розумію тебе! :ok:

CIM якшо тебе телек ппц як не устраює то мож спробуєш його занести? тай напевно тебе продавець попереджував шо цей телік буде погано "плясать" під Аверс! як не як Аверс не цифрове телебачення! чі ти його брав навмання ??? (в чьому дуже сумніваюсь)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуй всетаки поганяти на ньому якісне відео, як вже говорилося, той же DVD, чи замість монітора до ПК, я думаю тоді все стане на свої місця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mix_forever
прав 100%! як продавець розумію тебе! :ok:

CIM якшо тебе телек ппц як не устраює то мож спробуєш його занести? тай напевно тебе продавець попереджував шо цей телік буде погано "плясать" під Аверс! як не як Аверс не цифрове телебачення! чі ти його брав навмання ??? (в чьому дуже сумніваюсь)

рєбята, ну й у Вас і заруба пішла. Щодо якості. Накулупав я в меню силу силенну налаштувань, і як наслідок в режимі "чіткий" вийшов на нормальний білий фон, далі додав підсвітки і всьо, марафет. Запустив ліцензійний ДвД І МОЯ собака взвила від щастя побачивщи щасливу ідилію сімейно перегляду. Перепросив мене телік. Залишу я його в нашій сімї. Отак. Тепер сателітарку в буду ставити. Можд є в когось майстер за рекомендацією
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можд є в когось майстер за рекомендацією

мастер есть. остались ли деньги, после покупки телевизора? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуй всетаки поганяти на ньому якісне відео, як вже говорилося, той же DVD, чи замість монітора до ПК, я думаю тоді все стане на свої місця.

Дякую за пораду. Дійсно все стало на місце. Телевізором задоволений. Хотів плюсик надіслати, так не вмію!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуй всетаки поганяти на ньому якісне відео, як вже говорилося, той же DVD, чи замість монітора до ПК, я думаю тоді все стане на свої місця.

Дякую за пораду. Дійсно все стало на місце. Телевізором задоволений. Хотів плюсик надіслати, так не вмію!

не нада плюсік, дай лучче 5 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можд є в когось майстер за рекомендацією

мастер есть. остались ли деньги, после покупки телевизора? :)

Я передбачав, що після ТВ постане питання про антену. А сіко вона мені обійдеться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за пораду. Дійсно все стало на місце. Телевізором задоволений. Хотів плюсик надіслати, так не вмію!

Поднять жалоба

(..внизу кожного юзера є, такі кнопучкі))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуй всетаки поганяти на ньому якісне відео, як вже говорилося, той же DVD, чи замість монітора до ПК, я думаю тоді все стане на свої місця.

Дякую за пораду. Дійсно все стало на місце. Телевізором задоволений. Хотів плюсик надіслати, так не вмію!

не нада плюсік, дай лучче 5 грн

да ладно , позитивна емоція коштує більше
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не нада плюсік, дай лучче 5 грн

да ладно , позитивна емоція коштує більше

дай більше:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

CIM,ну після такої заруби с твоїм ТВ мусиш вже купувати HD тюнер.Ось там картинка!Твоя собака аж заспіває від щастя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І скільки HD каналів чілавєг зможе без проблем дивитися? І В скільки телевізорів треба, щоб купити людський (повторюю - людський) тюнер для Хай Дефінішн ? Такий, щоб витягував як слід. Із потужнип процесором..

HD player на кшталт Popcorn - і вінт на 1Тб. З нета тягнеться мох і болото із такою якістю, що мама караул ! ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останній абзац всі зрозуміли? Так отож. Пришов додоми, розпакував, встановив, увімкнув - значить використовуєш. І жодна спілка мені не доведе протилежного. Закон є закон. Купуєш шось - перевіряй на місці, шоб потім не писати всяку фігню. А якшо пришов додоми, розпакував і тобі вдруг колір не сподобався, то запакував і вернув. Да невапрос - поміняєть. Або товар не гармонує з твоїм гламурним інтер"єром кімнати - вперед. Но коли ти увімкнув прилад в розетку, то вже використовував. Аргумент простий - хз шо за струм в тебе в розетці і хз шо він міг з товаром зробити :))) Смішно, але так і є.

старий, це мабуть тільки ти так трактуєш цей абзац, бо я стикався з такими випадками, і завжди забирали товар без зайвих питань (звісно якшо він не поюзаний на вигляд)

Якшо включити прилад у розетку то хіба він втратить свій товарний вигляд? Як продавець визначить шо ти взагалі його вмикав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...