Перейти до змісту

ото купив собі телік


Рекомендовані повідомлення

Шановні, купив собі тєліка ЛСіДі LG 2000 22дюйма. повісив його в спальні. Ну, шо хочу сказати, добре шо купив маленький, і ДОБРЕ шо в спочатку в спальню, - бо думав прикупити вечезного ну на 40 дюмів. Так от в маю основного телевізора Соню з телескопом,- так в порівнянні з ЛСіДі LG 2000 - соні це довершеність. О це імхо, чи якто правильніше гівно - ЛСіДі LG 2000 дивитись не можу. Жінка, дитина й собака ходять сміються й плюються з покупки. Пройшло три дні,- а телік дивимось старий. Браття, ну шо ж то за такий прогрес в телевізійній індустрії:- білого кольору добитись не можу, різкість не на всіх каналах, формат зображення "галімий", як не крути. Ото попав, мож хто порадить , як приблизити якість ЛСіДі до звичайного телескопа. Шо ж, стидно як видно , а тут якраз і видно . Спасітє ! МОЖ НАСТРОІТЬ його ЯКОСЬ МОЖНА.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

к нему еще бы тюнер цифровой да тарелку, ты бы на сони уже и не взглянул.

а смотреть аверс на лсд - изврат. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А за скільки метрів дивишся ТВ в спальні?

П.С. По закону маєш 14днів, щоб повернути ТВ продавцю, якщо не схочуть приймати - йди в захист прав споживачів....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А за скільки метрів дивишся ТВ в спальні?

П.С. По закону маєш 14днів, щоб повернути ТВ продавцю, якщо не схочуть приймати - йди в захист прав споживачів....

... міряв рулеткою, готовивсі до покупки, так наміряв 2750мм від очей до монітору. тут питань нема, більшого не хотів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сучасні LCD телевізори розраховані на цифрове телебачення високої чіткості, де потужний сигнал дає можливість отримати якісне зображення. а у нас телебачення повне гуано, от і на LCD вилазять всі ці недоліки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.. а ця жовтизна замість кришталево-білого снігу, ну бісить, яж то можу порівняти з тим кольром який повинен бцти присутній. Сателітарку я поставлю , але жовтизна ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.. а ця жовтизна замість кришталево-білого снігу, ну бісить, яж то можу порівняти з тим кольром який повинен бцти присутній. Сателітарку я поставлю , але жовтизна ...

а в магазині, шо не перевіряв???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

візьми будь-яке двд і перевір. Ящо картинка буде класною - значить скоріше за якість сигналу слабенька

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та перевіряв, алеж воно там у всіх таке біловатеньке, а порівняв з телескопом небо й земля. Я так розумію, що білим кольотом ній не зробиш. і напевно він по характеристикам такий...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо і на двд білий жовтим виглядає то або крутити настройки або здавати назад в магазин

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то шо ж мені робити,- собаки і дома, і на кожному каналі, рок якийсь

якщо і на двд білий жовтим виглядає то або крутити настройки або здавати назад в магазин

попробую, вечером відпишусь про результат

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не "телескоп", а "Кінескоп". І тарілку нада. Або МедіаЦентр. І дивитися фільми. Гарні фільми :)

із розміром картинки 720р. :)

а тоді казати чи поганий ТВ чи ні. Аверс - УГ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П.С. По закону маєш 14днів, щоб повернути ТВ продавцю, якщо не схочуть приймати - йди в захист прав споживачів....

А засунь собі той закон в ***. Якшо ти тєлік розпакував, встановив і включив - ти його вже використовував і повернення не можливе. отак ото.

А воопсче, то для малих кімнат вигідніше брать монік 22"+зовнішній тюнерок автономний. і якість картинки хороша і ціна чуть не в півтора раза менша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А засунь собі той закон в ***. Якшо ти тєлік розпакував, встановив і включив - ти його вже використовував і повернення не можливе. отак ото.

Кожного дня на роботі маю справу з поверненнями товарів,на протязі 14 днів ,не враховуючи дня покупки,при наявності чеку і упакування товар можеш обміняти чи повернути у точку продажу.(ст.9 "Закону України з прав захисту прав споживачів)

Головне,щоб товар не був сильно поюзаний(без механічних пошкоджень,царапини,тріщини,вмятини,цілісність пломб і т.д.),для цього необхідно перевіряти товар під час покупки з продавцем.

Фактично, 14 днів-це термін ,передбачений законом,даний для того аби покупець визначився чи підходить товар людині чи ні.Причина ,впродовж цього терміну значення не має,та хоч аура у товару погана....

Вийнятками є товари з розпродажу чи уцінені-їх не повернеш.

А на рахунок використання,то,логічно, інакше як встановленням і спробами ним користуватись, покупець не визначить якість товару та необхідну відповідність своїм вимогам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, дякую, собі засунь...Попадались продавці із схожим мисленням, але після звернення в службу захисту прав споживачів - самі дзвонили і пропонували вирішити проблему... ДОДАНО: буду мати на увазі, твої методи роботи з клієнтами, якщо в тебе прийдеться щось купувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А засунь собі той закон в ***. Якшо ти тєлік розпакував, встановив і включив - ти його вже використовував і повернення не можливе. отак ото.

Кожного дня на роботі маю справу з поверненнями товарів,на протязі 14 днів ,не враховуючи дня покупки,при наявності чеку і упакування товар можеш повернути у точку продажу.(ст.9 "Закону України з прав захисту прав споживачів)

Головне,щоб товар не був сильно поюзаний(без механічних пошкоджень,царапини,тріщини,вмятини і т.д.),для цього необхідно перевіряти товар під час покупки з продавцем.

14 днів-це термін ,передбачений законом,даний для того аби покупець визначився чи підходить товар людині чи ні.Причина ,впродовж цього терміну значення не має,та хоч аура у товару погана....

Вийнятками є товари з розпродажу чи уцінені-їх не повернеш.

дякую за інформацію

?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, ви гоните. Причому гоните кнкретно. При покупці - товар перевіряти зразу на фірмі. Не сподобалос - не беремо.

А закон про 14 днів говорить наступне:

Стаття 9. Права споживача при придбанні товару належної

якості

1. Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної

якості на аналогічний у продавця, в якого він був придбаний, якщо

товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном,

кольором, розміром або з інших причин не може бути ним

використаний за призначенням.

Споживач має право на обмін товару належної якості протягом

чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі.

Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не

використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі

властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ,

виданий споживачеві разом з проданим товаром.

Останній абзац всі зрозуміли? Так отож. Пришов додоми, розпакував, встановив, увімкнув - значить використовуєш. І жодна спілка мені не доведе протилежного. Закон є закон. Купуєш шось - перевіряй на місці, шоб потім не писати всяку фігню. А якшо пришов додоми, розпакував і тобі вдруг колір не сподобався, то запакував і вернув. Да невапрос - поміняєть. Або товар не гармонує з твоїм гламурним інтер"єром кімнати - вперед. Но коли ти увімкнув прилад в розетку, то вже використовував. Аргумент простий - хз шо за струм в тебе в розетці і хз шо він міг з товаром зробити :))) Смішно, але так і є.

ДОДАНО: буду мати на увазі, твої методи роботи з клієнтами, якщо в тебе прийдеться щось купувати...

Про мої методи роботи з клієнтами можеш почитати у відгуках про продавців в розділі Куплю/Продам.

Попадались продавці із схожим мисленням, але після звернення в службу захисту прав споживачів - самі дзвонили і пропонували вирішити проблему...

шо ви всі як затялись - спілка захисту, спілка захисту... якшо самі не праві, то хто вам лікар?

Що ж дло проблеми топікстартера, то якшо дійсно передача кольорів не відповідає нормі, то товар мона з легкістю повернути і поміняти на аналогічний. Отако якось.

Ну і в догонку - якшо товар на протязі 14 днів, чи року, чи двох/трьох (чи скіко там гарантії на нього) веде себе не так як тре, то тоді вступає в дію стаття

Стаття 8. Права споживача у разі придбання ним товару

неналежної якості

і вперед по гарантію. Отак.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ваабще фірма ЛЖ - то є шанована народна марка, номер 1 в Росії по популярності. Це як майонез Торчин-продукт в Україні. Все те саме. А телескоп, та ще й Соні, навіть самий поганий - це як Хелменс оригінальний з Польщі. Тако отако. А топік-стартер в нас балуваний, але трохи довіряє тому, що у луцьких найково-дослідних інститутах, які утримує Торчин-продукт, придумали переможну формулу всесвітнього щастя, та охоче діляться цим щастям за маленькі балабоси ;) . А от Соні за таку саму продукцію дере несамовиті гроші, які їй усілякі буратіни та інші лохі несуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mix_forever, ти неправий і робиш собі дуже негарну рекламу

Стаття 9. Права споживача при придбанні товару належної

якості

1. Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної

якості на аналогічний у продавця, в якого він був придбаний, якщо

товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном,

кольором, розміром або з інших причин не може бути ним

використаний за призначенням.

Споживач має право на обмін товару належної якості протягом

чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі.

що стосується використання, то це значить, шо товар у тому ж стані, шо і прикупівлі, тобто його можна продати іншому покупцю, якщо даний товар буде відповідати його вимогам і смакам. як припустим телевізор може бути таким, що не використовувася, якшо його вже в магазині перевіряли, тобто вмикали???

а за спілку не дарма всі говорять. я завдяки спілці і допомозі компетентних у законодавстві людей повернув кошти за глючний телефон майже через рік використання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну дик всьо вірно. Ти в мене придбав товар належної якості. Тоість робочий, без тріщин і т.п. Приніс додому, розпакував і побачив шо колір не "грає" з кольором твого ковра/дивану/тапочок - повернув, поміняли. Той же товар, ти приніс додому, розпакував, повісив на стінку (у випадку телевізора чи ін.) і увімкнув. Значить ти його використовував. Якшо товар справно виконує свої функції, то ніхто після цього назад його не забере. Бо ти його ВИКОРИСТОВУВАВ!

Спитай в юристів :)

З.І. Рекламу я собі зробив давно. люди в мене брали багато товару, беруть тепер і братимуть в майбутньому, бо і ціни і сервіс і все інше на висоті) А як тре було міняти неякісний товар, то міняв, чи повертав гроші. Так шо зі мною всьо ОК. просто деякі споживачі є хитрови**ними і думають шо вони пуп землі, тим більше якшо 100% не праві. Тоді селяві. :)

як припустим телевізор може бути таким, що не використовувася, якшо його вже в магазині перевіряли, тобто вмикали.
Він не використовувався ТОБОЮ! різницю андерстенд, чи нє? То шо він стояв в магазині на вітрині - то проблеми машазину, а не твої.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можеш сперечатись скільки завгодно, але в даному випадку закон якраз на стороні споживача. інша справа чи зможе споживач довести свою правоту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сопсно говоря, закон призван защищать обе стороні. Покупателей - от недобросовестніх продавцов и наоборот. Так что не стоит міслить однобоко.

З.І. А то шо наша хвальна спілка так і норовить нагнути продавця, так то не від великого бажання помогти покупцю :) Тут більш меркантильний інтерес ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 mix_forever

а как ты докажеш, что телик я дома вообще включал в розетку? Этож не машина - пробег не посмотришь. А в любом магазине телики на витрине пашут нон-стоп по несколько месяцев.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...