Перейти до змісту

Чи вважаєте ви себе патріотом України?


kudrom

Чи вважаєте ви себе патріотом України?  

43 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

А может патриотов и нет.

"Патриоти́зм (греч. πατριώτης — соотечественник, πατρίς — отечество) — любовь к Родине.... "

А ЛЮБОВЬ это взаимное чувство, а если РОДИНА=ГОСУДАРСТВО=ПРАВИТЕЛЬСТВО относится к нам как к д......у то о чом мы говорим. Хотя многие несогласятся с тем что это все РАВНЫЕ части. Но если это просумировать то получится в нашем случаи РОДИНА+ГОСУДАРСТВО+ПРАВИТЕЛЬСТВО=УКРАИНА.

Где мы живем и будем жить, и я надеюсь что в наших силах чтото изменить в лудшую сторону.

Я думаю, що ключове слово тут -- Любов.

З любов'ю завжди ТАК: або вона є, або її НЭМА! ;)

Ось у чому суть питання ! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Патриоти́зм (греч. πατριώτης — соотечественник, πατρίς — отечество) — любовь к Родине.... "

А ЛЮБОВЬ это взаимное чувство

Ну є ще нерозділена любов... Але це вже питання філософське. Типу ми Україну любимо, а вона нас щось не дуже... Але ж Україна - це не лише, Президент, ВР і КМ.

Хоча тут мабуть така штука недоречна: якщо ти любиш наприклад, рок-музику, це ж не значить, що вона має любити тебе.

difoto а щодо референдуму, це ти зря. Я розумію, що не всі усвідомлювали, за що референдум, але він був. Юридично і фактично. І я точно знаю, що мої батьки голосували саме за незалежність України.

І навпаки, якщо батьки свідомо пропагують зневагу до країни в якій живуть, то навряд чи дитина виросте патріотом.

+3! ;)

Так що тут питання має бути поставлене по іншому: якщо ти хочеш, щоб твоя країна надалі має бути сильною і розвиненою, треба принаймні своїм дітям пропагувати любов/патріотизм до неї. Але разом з тим не забувати про те, що ті, хто нею керують, мають нести відповідальність. А якщо з кожним фактом тиску на країну змирятися, то таку державу і народ ніхто особливо поважати не буде, неважливо чи це посягання з боку Росії, США, Гондурасу чи Фарерських островів. Треба виходити з того, що юридично є територія, на якій діє законодавство України і відповідно до цього вести всю політику. Але без любові/патріотизму до цієї країни робити це неможливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kudrom

знаю, що він був, але, як і Shkoder, не можу знайти той НАРОД, який прийняв це рішення!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kudrom

знаю, що він був, але, як і Shkoder, не можу знайти той НАРОД, який прийняв це рішення!

Спеціально для Shkoder-а та difoto свідчу, референдум був, і я там був, навіть птічку ставив. :(

Я звичайно не весь народ але куди оком навколо себе не кину, всі про той референдум в курсі, - дружина, батьки, брат, друзі ... :)

Референдумів було два. Один березневий, горбачовський. Там ставилося питання хитро , - про незалежну Україну в складі нової федерації. Потім наша ВР прийняла Акт про державну незалежність. Затвердили цей Акт на грудневому референдумі. Більше того тільки після цього референдуму світ почав визавати Україну, як незалежну державу.

Парадокс в тому, що в на весняному референдумі більшість підтримала входження України в нову федерацію (новий союзний договір), а вже на грудневому ні. Такий ефект був від ГКЧП і того факту, що Росія (Єльцин) оголосила свою незалежність першою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бляха, народ, читайте ж історію, якщо ви нічого ще тоді не пам’ятали. Весною 1991 року дійсно був референдум, але 24.08.1991 була схвалена Постанова “ Про проголошення незалежності України ”Верховною Радою Української РСР, а потім це діло мало закріпитися референдумом, який і відбувся 1 грудня. І якраз мої родичі чітко це пам’ятають. Одночасно з цим були вибори Президента, яким обрали Кравчука.

Так що давайте змиримося з цим, Україна - незалежна держава, визнана цілою купою інших держав. Якщо ваші родичі чомусь не помітили референдум, це їхні проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кожна людина може по-різному тлумачити слово "патріот". Для мене бути патріотом значить вірити в свою країну-Україну (не уряд держави), не цуратися сказати: "Я УКРАЇНЕЦЬ і пишаюся цим", робити все, щоб нам стало краще жити (всім, а не своїй ж*пі), прославляти та шанувати її традиції, героїв, людей які віддали життя за неї. Я знаю, що ідеальних людей немає, але я намагаюся завжди бути ПАТРІОТОМ СВОЄЇ ДЕРЖАВИ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю що тільки неукраїнець зможе гадити україну в будьяких проявах.

А українець завжди знайде чим пишатись.

Якщо хтось ставить із вас під сумнів існування України мені з вас смішно.

Хоч нас поневолили на 400 років ми не забули волі.

Я уявляю як когось лестять розмови про нездатність нам бути нами.

Як тільки не перекручували нашу славну історію, як тільки не обкрадали нашу культуру

але ми були і залишились самими собою.

Є такі люди які мають цілу купу освіт, мають наукові звання а мудрими так і не стали....

А ще є такі що рахують що 10 класів достатньо....

Дураків слід боятись бо в них чітко виражена одна риса - Хамство....

А Шевченко казав що "Якби учились так як треба то й мудрість би була своя"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за перший пункт, недарма ми стояли на майдані, але нічого не дочекались!

бо все ж таки ми стадо: повели на майдан і ми повелись.

Або просто набридло бути під кучмОю, як в свій час євреям набридло бути в Єгипті.

Кожен народ має той уряд, який його має.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

патриотизм - любовь к своему. национализм - ненависть к чужому.

считаю себя патриотом. потому что хорошо именно там, где я есть :))

p.S.

Перееду в Парагвай и буду патриотом Парагвая :)) но до тех пор ... :)

Вы мне Кучму не трогайте. Я ему за единый налог памятник

может еще поставлю. Человечище был. Не то что нынешние

лебедь, рак и щука.

p.s. Росиянчеги вон поди единый налог отменили. Не хочу там жить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби в нас було б стільки справжніх патріотів - скільки в нас їх по статистиці:

- то жили б ми зараз добре.

А реально куди не глянь елементарної культури в людей нема :smile-zachot:

Патріотом не народжуються, ним стають добровільно і безкорисно!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби в нас було б стільки справжніх патріотів - скільки в нас їх по статистиці:

- то жили б ми зараз добре.

А реально куди не глянь елементарної культури в людей нема :angry:

Патріотом не народжуються, ним стають добровільно і безкорисно!!!

Багатьом просто раджу:

Людей, які називають себе патріотами - обходити.

Людей, яких інші називають патріотами - поважати.

За останні роки ми вже не віремо патріотам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби в нас було б стільки справжніх патріотів - скільки в нас їх по статистиці:

- то жили б ми зараз добре.

А реально куди не глянь елементарної культури в людей нема :closedeyes:

Патріотом не народжуються, ним стають добровільно і безкорисно!!!

Багатьом просто раджу:

Людей, які називають себе патріотами - обходити.

Людей, яких інші називають патріотами - поважати.

За останні роки ми вже не віремо патріотам.

Бо їх нема серед "наших" політиків???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...