Перейти до змісту

Аквааеробіка для вагітних


laska

Рекомендовані повідомлення

Шановні вагітні жіночки! Потурбуйтеся про себе і свого малюка!

Не лінуйтесь відвідувати заняття аквааеробіки в "Червоному Сонці".

Заняття проводять лікарі-гінекологи.

Протягом 2 годин:

- гімнастика для вагітних,

- аквааеробіка,

- плавання,

- сауна (50°С),

- аромотерапія, 

- фіточаї,

- приємне спілкування!

Басейн перед кожним заняттям наповнюється чистою і теплою водою. В приміщенні тепло, гігієнічно і комфортно.

post-2742-1256722903.jpgpost-2742-1256722920.jpg

Дані заняття покращують самопочуття, готують організм і є запорукою успішних пологів і швидкого відновлення організму жінки!

Чекаємо на вас кожні вівторок та п'ятницю о 10-й годині.

При потребі відповім на ваші запитання  :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Виявляється, що на даний час вагітні в Луцьку самі по собі (крім походів на аналізи в ж/к). Таке питання як фітнес для вагітних по-моєму дуже актуальне. Досі я замалась в звичайному фітнес-клубі, але треба знайти щось по даній потребі. Отож, у Луцьку вагітні сидять вдома, чи може хтось знає, де з такими мають діло. В принципі, в звичайному залі теж можна, якщо тренер нормальний, але хто хоче напрягатись, коли у групі є "такі". Допоможіть, хто щось знає! Де є для нас, активних вагітних, хоч щось???? (В Червоному сонці вже нема)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добавлю. Ситуація з "Червоним сонцем" така... Через карантин лікарі перестали приходити, але заняття продовжувались самими вагітними. Оскільки, консультація мовчить і не ставить до відома своїх пацієнток, а ті що були у групі майже всі народили, тому власники вимушені на ці години брати клієнтів.

Коли консультація очухається, невідомо. А власник не проти надавати і далі такі послуги, але мусить мати зв'язок із групою, щоб сауна не простоювала. Тому є ще варіант, зібрати постійну групу, можна і в цьому топіку.

За дві години треба було платити 170 грн. Отож, сума розбивалась між вагітними. Чим більше учасниць, тим менше ціна. Якщо група збереться, я можу показати необхідний комплекс вправ, але найближчим часом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Напевно, якщо нас буде 4-5, то можна буде домовлятись за заняття. То ще хтось приєднається і вперед!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я уже народила, тому не приєднаюсь.

Карантин офіційно триватиме до весни. В консультації можна підійти до лікаря, що відповідає за заняття і нагадати про групу.

А ще повісити оголошення на дверях консультації. Я так робила.

Все у ваших руках. Збирайтесь, дівчата, це вартує того. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
  • 3 місяця потому...

Оскільки мене продовжують запитувати, то повідомляю.

Перед новим роком була в "Червоному Сонці", зі слів працівниці заняття і далі проводяться за тим же графіком :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Я також довго шукала щось для себе корисного на цей цікавий період)) Виявляється, у "Червоному Сонці" далі продовжуються заняття, тільки про це чомусь майже ніде нема інформації.

Графік такий:

по вівторках на 10.00 веде лікар Трач

по суботах на 9.00 - лікар Удалова.

Всі приємні моменти - як на початку теми (басейн, сауна, чайок і т.д.))

Сама аквааеробіка триває близько години.

Вартість заняття залежить від кількості вагітних, які прийшли на заняття (від 30 грн і більше), бо треба сплачувати за оренду сауни на цей час. Але судячи з кайфу, який я отримала, це дуже невеликі гроші.

Ходити можна, якщо я нічого не плутаю, починаючи з 12 тижня і аж до пологів - за умови відсутності протипоказань на фізичні навантаження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...