Перейти до змісту

Луцьк 45-91 р.р.


Рекомендовані повідомлення

А ось і наш *морвокзал* ,а на іншій тільки вивіску прочитав*Динамо*,що і напис підтверджує.Щось не зорінтуюсь де це.

ну Сталіна це Лесі Українки і віконечка схожі як на початку вулиці ще перед судом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Возможно, на пароме? Он тоже когда-то существовал, сейчас, если не изменяет память, на берегу ещё остались запчасти от системы, на которой тросы были натянуты.

Лично я прыгал с этой вышки. Она находилась на месте футбольного поля в парке (сейчас конно-спортивный клуб). никакого другого берега Стыря!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підписано тільки що це - Стир і панорама на старе місто... ну мені здається це таки Луцьк

Щось мені здається що фото зроблено з правого берега вже неіснуючого русла Стиря, десь в районі теперішнього Інституту мистецтв на Ковельській...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
підписано тільки що це - Стир і панорама на старе місто... ну мені здається це таки Луцьк

рік нажаль невідомий

65ec0c163c9f.jpg

Місце мені знайоме. Це вигляд від красненського моста в сторону старого міста. Тоді русло Стира було під колишньою 3-ю школою(тепер інститут мистецтв, здається). Тепер русло засипане. Бетонні блоки укріплювали берег приблизно посередині між мостом та школою. В дитинстві ми ще з друзями пірнали з цих блоків. Фото, думаю, кінця 70-х років.

Раніше, там де русло повертає праворуч, біля берега стояли баржі - "тюлькін" флот, як ми називали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погоджуюсь, мені теж так здається. Я вчилася ще в тій старій 3-тій школі і це русло пам'ятаю, воно йшло попід самим шкільним двориком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фото парку Лесі . біля атракціону "Літаки". Середина 70-х

post-7519-1264354599.jpg.

Ще фото 1 травня. Середина 60-х. Місце не можу ідентифікувати.

post-7519-1264354382.jpg

фото 1 травня. Середина 60-х. Скоріше всього вул.Леніна

post-7519-1264354394.jpg

Теж невідоме мені місце

post-7519-1264354422.jpg

Кінець 50-х.Панове, де це?Я поки не знаю.

post-7519-1264354494.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друга світлина схоже на Б.Хмельницького. Два будиночки - ЗОШ№1, а праворуч колишня дитяча стомат. поліклініка.

Там вишиковуалися, перед тим як пройти головною вулицею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
два фото початку 60-х

не можу ідентифікувати місця

post-7519-1265408048.jpgpost-7519-1265408032.jpg

1 фотка це Шопена думаю біля Краєзнавчого музею

а 2 га район Шевченка біля міжрайонного суду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 фотка це Шопена думаю біля Краєзнавчого музею

На фото кажеться, что дорога уходит вниз, а на Шопена она ровная. И поворот там уже после музея. Мне похоже на инфекционку на Шевченка, но смущает наличие слева часного дома, а не полукруглого корпуса Кулька (хотя я понятия не имею, когда его построили)

Змінено користувачем yurgen
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на цьому фото я ніяких орієнтирів не бачу,щоб зорінтуватися де це місце знаходиться.

f3576de21d62.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Точно,це місце.Я би в житті не вичислив би сам.

Таких примітних будинків у Луцьку не так і багато, подібні є ще на Данила Галицького

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все так,але я не знав,що демонстраціі проводились на Л.Українки.Скільки пам*ятаю на пр.Волі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все так,але я не знав,що демонстраціі проводились на Л.Українки.Скільки пам*ятаю на пр.Волі.

Не обов"язково що проводились ! Люди перед демонстраціями збирались біля своїх організацій, підприємств, заводів і звідти прямували на загальне шикування демонстрації. Так наприклад працівники звязку міста, підрозділи яких розкидані по всьому місту, всі збирались біля ТТС (Телеграфно-телефонної станції) на Перемоги і звідти колоною уже з своїми транспарантами та штандартами прямували на вулицю Леніна.

Демонстрації на Лесі проводились за "панської Польщі" :D і допускаю що і певний час після війни , так як вул. Леніна вибудувалась значно пізніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
а на іншій тільки вивіску прочитав*Динамо*,що і напис підтверджує.Щось не зорінтуюсь де це.

def1ba71565e.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

"Город Луцк. Всесоюзные соревнования тяжелоатлетов сельских спортивных обществ" - дивитись сюжет під назвою "Новый чемпион" (0:02:47-0:04:42) з кіножурналу "Советский спорт" 1960 №11, який можна скачати та проглянути тут

Власне кадри вул.Леніна на відрізку 0:03:27-0:03:31. Далі, аж до кінця сюжету, - кадри з спортзалу, - на жаль, не можу зоорієнтуватись в якому спортзалі проходили змагання.

Захват з екрана:

post-3641-1267860466_thumb.jpg

Оригінальний розмір:post-3641-1267860678_thumb.jpg

Спортзал:

post-3641-1267860474_thumb.jpg

post-3641-1267860480_thumb.jpg

post-3641-1267860486_thumb.jpg

Змінено користувачем Dream
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

це фото з альбому 1964. Ось він повністю: http://picasaweb.google.com/student.laser/60#

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь район центру.Фото з трьома жінками датоване 52р.

Жіночки на Театральный площі !

a447772dac8b.jpg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...