Перейти до змісту

Луцьк 45-91 р.р.


Рекомендовані повідомлення

На демонстрації, 70 - і чи можливо початок 80 - х.

А на фото более ранних народ идет в противоположную сторону. За автобусами костел.post-13107-0-55815500-1379613853_thumb.j

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про який костел мова?

На фото Peter Weger народ теж іде в протилежних напрямках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про який костел мова?

На фото Peter Weger народ теж іде в протилежних напрямках.

Пардон,не костел а Кафедральний собор Святої Трійці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мдя, на обличчях так і напрошується лозунг: "С каждым днем все радостнее жить!"

Зараз також "веселощів" у житті вистачає :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрапило до рук таке фото. Це початок 1950 - х. Де це може бути? Напевне вул. леніна...

post-22842-0-71805700-1380036781_thumb.j

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заїзд у двір між будинками навпроти.

просто заїзд виглядає занадто капітальним як в'їзду в двір, а там ніколи не було дороги в бік теперішнього парку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Луцьку планують генеральну реконструкцію найбільшого стадіону області.

Про це розповіла генеральний директор ФК «Волинь» Євгенія Жуховицька під час відвідин стадіону консулом Генерального консульства Республіки Польщі в Луцьку Кшиштофом Савіцкі, ‒ повідомляють у ФК «Волинь».

«Наразі ми виробляємо проект генеральної реконструкції стадіону, який, сподіваємося, задовольнить усі вимоги сучасних спортивних споруд. До речі, щодо історичної складової змін на «Аванграді», то нею стане відновлення арки, яка колись була входом на стадіон з боку сучасного Меморіалу Слави», ‒ Жуховицька.

top-photo.jpg

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто заїзд виглядає занадто капітальним як в'їзду в двір, а там ніколи не було дороги в бік теперішнього парку?

guest, Ваш пост з фото в сусідній темі дав ще одну підказку.

Можливо, на обговорюваному вище фото якраз і є "Перлина", тоді і поворот на Паркову збігається. Як гадаєте?

Схоже ці будинки близнюки, але якраз на цьому він одного рівня з сусіднім, як і на фото 50-х.

post-2742-0-37971600-1380217729_thumb.jp

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо, на обговорюваному вище фото якраз і є "Перлина", тоді і поворот на Паркову збігається. Як гадаєте? Схоже ці будинки близнюки, але якраз на цьому він одного рівня з сусіднім, як і на фото 50-х.

я, чесно кажучи, так від самого початку думав, бо фотографуватись і зараз люблять і тоді, напевно, любили ближче до центру :)

але мене збиває з толку те, що будинок (Перлина?) знаходиться якось занадто близько, майже напроти повороту.

навіть не знаю, можливо це оптичний обман, а можливо на той час вулиця в тому місці (Пано) була вужчою...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто заїзд виглядає занадто капітальним як в'їзду в двір, а там ніколи не було дороги в бік теперішнього парку?

guest, Ваш пост з фото в сусідній темі дав ще одну підказку.

Можливо, на обговорюваному вище фото якраз і є "Перлина", тоді і поворот на Паркову збігається. Як гадаєте?

Схоже ці будинки близнюки, але якраз на цьому він одного рівня з сусіднім, як і на фото 50-х.

post-2742-0-37971600-1380217729_thumb.jp

Підтримую і погоджуюсь, дякую, що допомогли знайти місце фото :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Я думаю, це буд. на Гаврилюка - один із корпусів Луцької української гімназії. Якщо так, то педагогічна школа вже була зроблена після приєднання до СРСР. В цьому випадку фото зроблене з двору школи. Сама вулиця має пролягати за правим краєм кадру.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

на форумі читав, що виставлялись фото з танком на кільці біля теперішнього ТЦ Глобус. увесь інет перерив, нігде такої не бачив, невже такий ексклюзив? можливо хоч хтось мені підскажете щось в цьому плані?

Змінено користувачем sasha_mm
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...