Перейти до змісту

Фото


Otto Kreer

Рекомендовані повідомлення

Якщо це Луцьк,то такого стовба я на фото не зустрічав.Одне з двух,або Ковельська або Волі.

Ну одна з чотирьох фото точно Луцьк і якщо припустити що ці фото зроблені на протязі короткого проміжку часу то по тінях від сонця схоже таки на Волі (це я про три невідомі фото)

post-1719-0-48427000-1346912304_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 326
  • Створено
  • Остання відповідь

біда у тому що фотографій вулиці Болеслава Хороброго воєнного та довоєнного періоду практично немає .... немає матеріалу для роздумів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

дак, якщо звернути увагу на джалізову конструкцію і на стіну справа від танку - то на тогочасний Луцьк не схоже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://board.lutsk.u...attach_id=71372

А мо це десь На таборищі чи на Літній - згин вулиці схожий?...

Або Братковського?....

В альбомі Літевчука це фото підписане як "Шосейна. Перші дні війни", тобіш Лесі Українки.

Откройте мне веки проясніть точне місце, бо щось зблудила :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Откройте мне веки проясніть точне місце, бо щось зблудила :_08:

При нагоді запитаюсь у автора чому так вирішили підписати, особисто для мене поки ці два фото - загадка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На другому фото(де на передньому плані автомобіль) за розвалинами видно дерева і таке враження що стовби кам'яного забору,можливо, це парк?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На другому фото(де на передньому плані автомобіль) за розвалинами видно дерева і таке враження що стовби кам'яного забору,можливо, це парк?

Тоді б це була вулиця Крилова, але немає там таких будинків

я вже крутив ці фото як завгодно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На задньому фоні висока споруда з димарями, схоже на промислову. Такий вигин вулиці з бруківкою, щось ніяк не вписується...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чи це часом не Винниченка? Оцей будинок на передньому плані справа - це жовтий будинок біля мосту через Сапалаївку

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR7Hj_lAzgxyj64UyXcRShzG4IBdUwKuLKgC8QUbmL2bzzsBUpq1g

На фото він зліва

Там ще зараз банк є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гадаєте то можуть бути Земанскі труби, хоча виходять не з того боку. Я ще більше заплуталась :_07:

Продовжуймо, бо ж інтрига.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не земанські, але можливо труби гімназії чи якогось будинку що був перед нею(якщо таке було звісно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Натрапив на ще дві фото, підписано:"Luzk"

пост №160 - ці фото на єбєї лежать півтора року

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Уважаемые господа-форумчане! Хотелось бы поинтересоваться на счет фото улицы Ломаной (ныне 8 Березня). Ибо два так называемых "польских" дома там и поныне стоят, и на аэрофотоснимках их видно, а фоток нет! ну не может быть такого, что бы там не фоткались!!! Ибо, там жили немецкие офицеры (в доме 12 старший начсостав, ибо 3-х комнатные квариты, балконы и паровое отопление, а в доме 24 средний начсостав). За любую информацию буду благодарен!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ибо, там жили немецкие офицеры (в доме 12 старший начсостав, ибо 3-х комнатные квариты, балконы и паровое отопление, а в доме 24 средний начсостав).

Позвольте поинтересоваться откуда такая информация

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене теж була така думка, але хотів почути інші думки.

Перше фото з написом-зруйнована аптека.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Складно сказати, чи було це фото

Фото з польського сайту, де стверджують, що вертикалі на горизонті це вишки станції Луцького радіо на Гнідаві

post-6593-0-95063800-1355472624_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ибо, там жили немецкие офицеры (в доме 12 старший начсостав, ибо 3-х комнатные квариты, балконы и паровое отопление, а в доме 24 средний начсостав).

Позвольте поинтересоваться откуда такая информация

Извиняюсь за долгое отсутствие на форуме.

Информацию получил от своих бабушек и дедушек, которые прживали в этом доме после войны. Мой папа рассказывал, что еще совсем пацаном, будучи в в возрасте 6-7 лет, видел, как ребята постарше находили в подвалах штык ножи, патроны и вякое другое военное иммущество в подвалах, а девочки тех времен рисовати этими штыками "классики" на земле. Именно у меня в квартире как раритет (запретил что то менять) до сих пор над убороной висит маленькая металлическая табличка с штамповкой "W.C", на смесителе еще тех времен на польском языке написано "Zimna" и "Ziepla", а на кухне до сих пор стоит стул, который там находился, когда туда въехали сразу после окончания войны советские офицеры (начсостав воздушной армии) ничем не примечательный стул на первый взгляд! Но, году эдак в 2002 мне бабушка рассказала, что это еще немецкая утварь. Покрутив его в руках я обнаружил на обратной стороне стула штамп фашистской германии, орел со свастикой, и какую то надпись и год производства - 1942! К сожалению, в живых уже нет ни дедушек ни бабушек, по этому спрашивать, к огромному сожалению уже не у кого. Вот по этому и обратился к вам на форум, чтобы разузнать поподробнее про историю домов по адресу 8 Марта 12 и 24. С уважением!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

дуже гарні фото! дякую!

правда мені важко впізнати на них наш теперішній Луцьк, хіба трішки по будівлям які не змінні всі ці роки!

от не знаючи це так, але моя версія фото така

mvjpg_5591928_6714004.jpg

це з моста що на Ковельській вигляд на стир в сторону Потебні, чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что-то мне кажеться, что когда была сделано первое фото, то там не только залива, а и русла реки не было. Старое русло уходило вдоль теперешнего моста на ковельской, вдоль бывшей 3-й школы и завода "Спектр". А тополя, так похожие на фото, посадили на острове в конце 80-х. Я помню когда мы там гуляли году так в 90-м, они были не больше двух метров.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...