Перейти до змісту

нет звука в немецком телеке


Рекомендовані повідомлення

предлагают по дешевке телек из бундеса,показывает красиво,но звука нет,говорят кодировка не та.

Кто знает где это могут поправить и за сколько денег.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не факт. Часом потрібне втручання, щоб був звук. Паялися спеціальні модулі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене теж така проблема. Мені знайомий телемайстер порадив спеціальну плату купити, щоб телевізор наш аудіосигнал "бачив". Вона коштує приблизно гривень 20 + робота. Плату я купив але, правда, сам ще не робив нічого...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

предлагают по дешевке телек из бундеса,показывает красиво,но звука нет,говорят кодировка не та.

Кто знает где это могут поправить и за сколько денег.

Є два варіанта  ;)

1. як казав Tum@n , в меню переключити в DK, інколи стоїть вибір країни.

це варіант безвозмездний , тоєсть даром, 

2. варіант платний , від 5 до 10 долярів.

в залежності від виробника і моделей телевізорів варіантів багато , можна ставити , генератор , плату з контурами, просто фільтр на 6,5 мгц, є варіант , в сервісному меню повклЮчати режими BG\DK,  СЕКАМ, потрібно знати сервісні коди ,інколи є на платах спеціальна сервісна кнопавка , або перемичка. мати пульт , інколи всерівно потрібно допаювати кварци , 6.5

ну 2 варіант , для радіоаматорів .а так шукай спеца , 

де роблять зараз вже і не знаю , сам тими ділами вже років з 7-8 не займаюсь .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За "Інтертелекомом", що по пр. Волі, є кваліфікований телемайстер. Вхід з двору, кутовий під"їзд, 1 поверх. Фаримець Микола ніби, точно не пам"ятаю. Це батько колишньої працівниці в нашій конторі. Кум з Ратно привозив йому на ремонт свою гаргару "SONY" 72см, яку ніхто не міг зремонтувати. Майстер зробив оперативно плюс взяв помірні гроші. Зайди запитай. Я думаю, консультацію чи варто брати і чи зробить він надасть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...