Перейти до змісту

Навчання танцям


Vika

Рекомендовані повідомлення

Чи є в Луцьку індивідуальне навчання танцям (латина, сучасні)? Порадьте, якщо знаєте. Наперед вдячна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую. Вже пробувала...Тому й питаю, чи є індивідуальні заняття, хто може порадити зі свого досвіду справді професійну школу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.І. Головне найти "правильну" версію, бо колись так шукав, бо знайшов той повільний вальс, що танцював, десь на 5-тому відео.

Просто є багато варіантів тої самої румби, джайву, ча-ча-ча, профі взагалі самі придумують номера і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В СК-Dance пробували? Заняття проводить викладач кафедри хореографії ВНУ. В принципі заняття групові, але домовитися про приватні я думаю проблеми немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю, знаю про викладача ВДУ. Та проблема iз залом для iнд. занять. На рахунок вчитися дома: це складно, та спробувати можна. Бодай щось. Дякую за пораду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

якщо раніше ніколи не танцювали то не раджу вчитись по дискам, потім хореограф буде дуже багато виправляти, перевчитись важче ніж навчитись! є хлопчина на 40 кварталі, займається з дорослими любителями, якщо цікаво то спитаю номер телефону. танцює латину, 3 рази на тиждень, 2 години урок, до 100 грн. в місяць. може цікавлять східні? майже латина тільки без партнера :-))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчитель я :-) танцюємо в танц.залі в приміщенні школи №22 . заняття в понеділок середу та п"ятницю з 16:30 до 20:00

в понеділок бажано брати коврики, захоплюємо трохи йогу для розтягнення потрібних для танцю м"язів, форма одягу - зручна бажано з голим животиком, сором"язливим можна животоки сховати, те що треба ми бачимо... нас два вчителя, я викладаю базові рухи, хореографію і артистизм, напарниця веде йогу і трайбл.

jam вам написала в приват!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо раніше ніколи не танцювали то не раджу вчитись по дискам, потім хореограф буде дуже багато виправляти, перевчитись важче ніж навчитись! є хлопчина на 40 кварталі, займається з дорослими любителями, якщо цікаво то спитаю номер телефону. танцює латину, 3 рази на тиждень, 2 години урок, до 100 грн. в місяць. може цікавлять східні? майже латина тільки без партнера :-))

Згідна. Оскільки можна невірно техніку зрозуміти і завчити. Та й не те самому вчитися. Цікавить. Якщо є можливість, дізнайтеся № тел., чекаю в скриньці. Наперед вдячна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

бажаючі танцювати! 21 лютого в приміщенні будинку просвіти пройде майстер клас по джаз-модерну та контемпу. хореограф - Тоня Руденко ( "танцюють всі" 1 сезон) вартість 70 грн. тривалість 2 год. запис в будинку просвіти в Олени Богданівни ДО ПОНЕДІЛКА!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

в приміщенні першої поліклініки набирається друга група по східним танцям.

група №1 танцює в понеділок і середу з 18:00 до 19:00

група №2 танцює у вівторок і четвер з 18:30 до 20:00

по ходу заняття вивчаємо ази класичного танцю, розтяжку. Вік, статура та фізична підготовка не мають значення! абонемент 160 грн.

з собою мати зручний одяг та бажання танцювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...