Перейти до змісту

Допоможіть розібратись


Fireboss

Рекомендовані повідомлення

Хочу щоб на моєму ПК було установлено одночасно 2 ОС: Windows 7(основний) і Windows XP(допоміжний). На одному логічному диску стояла хрюша, установив на інший логічний диск нову сімку білду 7600. Ніяк не хоче відображатись вибір із 2х ОС. Пробував ставити хрюшу після сімки, результат аналогічний, запускається тоді суто хрюша. Установлював колись сімку білду 7127 то таких проблем не було.

Установлював:

-Microsoft Windows 7 Ultimate RUS-ENG x86 - x64 4 in 1 Activated (AIO) by m0nkrus із http://www.ex.ua/view/109389?r=28742,23781,81713

-Microsoft Windows XP SP3 sambuild

Допожіть вирішити дану проблему!

Цікавить передусім встановлення причини невідображення вибору із 2х ОС.

За путні підказки +1 однозначно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Впринципі якшо не важливо тобі коли вибирати яку ОС загружати то є програма призначена для перезавантаження в потрібну операційну систему mReboot v1.2 . Може підійде ;)

Можна також глянути свойства системи - Дополнительно - Загрузка и востановление(Параметри) і там є пункт відображати список операційних систем ну час між вибором ОС. Можливо просто в тебе відключено там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пуск/Панель управления/Система/Дополнительно/Загрузка и восстановление системы. Параметры - і там уже поставити галочку, де потрібно і виставити необхідні параметри (цей шлях із Win XP).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Acronis OS Selector

в мене за допомогою цієї програмки одночасно Mac OS X та Windows XP без будь-яких проблем...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пуск/Панель управления/Система/Дополнительно/Загрузка и восстановление системы. Параметры - і там уже поставити галочку, де потрібно і виставити необхідні параметри (цей шлях із Win XP).

Ну не настільки вже я відсталий, зрозуміло що шаманю в першу чергу тут, на жаль, безрезультатно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зрозуміло що шаманю в першу чергу тут, на жаль, безрезультатно...

Дивно, у мене стояли одночасно ХР та "сімка", ніяких проблем з вибором ОС не було... Можливо, в настройках BIOS щось не те?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

незнаю як ти ставив але я спочатку ставив ХР потім севен (будь-який більд з тих що в мене є........ 6801, 7048, 7100, 7260, 7600) і нормально все працювало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Acronis OS Selector

в мене за допомогою цієї програмки одночасно Mac OS X та Windows XP без будь-яких проблем...

що ти ще мучишся?

тобі ж дали пораду

Acronis OS Selector

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будь-яку приблуду, яка вміє показувати вибір ОС.

Ну, і мабуть для початку варто ставити було ХР а потім Він7.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, і мабуть для початку варто ставити було ХР а потім Він7.

взагалі так правильно спочатку старіший варіант потім новіший варіант ОС

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагаліто глибоко пофіГ шо ставити першим... загрузчики редагуються руками без усіляких проблем.. ІМХО :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...