Перейти до змісту

Антихрист / Antichrist (Ларс фон Триер / Lars von Trier)


Yaryk

Рекомендовані повідомлення

RlpY14qYAl.png

Антихрист / Antichrist

Год выпуска: 2009

Страна: Германия, Дания, Швеция, Франция, Италия, Польша

Жанр: Ужасы, Драма

Продолжительность: 01:44:05

Перевод: Профессиональный (двухголосный, закадровый)

Русские субтитры: есть

Режиссер: Ларс фон Триер / Lars von Trier

В ролях: Уиллем Дефо / Willem Dafoe, Шарлотта Генсбур / Charlotte Gainsbourg

Описание: Немолодая пара теряет сына — двухлетний мальчик падает из окна, когда родители занимаются любовью. Чувство вины, буквально, сводит с ума мать ребенка, его отец — психотерапевт, пытается помочь жене и увозит ее в старый дом в лесной чаще.

Там герои фильма погружаются в мир странных символов, в их жизнь проникает безумие и насилие. Но даже самые чудовищные страдания мужчины и женщины не в силах притупить их раскаяние и душевную боль.

Качество: DVDRip-AVC

Исходник: DVD-9

Формат: MKV

Видео кодек: H.264

Аудио кодек: AC3

Видео: MPEG4 Video (H264) 720x432@1016:432 25.00fps 1863kbps

Аудио 1: Dolby AC3 48000Hz 6ch 448kbps (Двухголосный)

Аудио 2: Dolby AC3 48000Hz 6ch 448kbps (Английский)

Субтитры: Русские

Размер: 2.1 GB

torrents.ru

<<LINK>>

post-1667-1254682137.jpg

post-1667-1254682141.jpg

post-1667-1254682146.jpg

post-1667-1254682157.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

REDAKTOR

Ще не дивився.

Скажу, що Ларс фон Трієр часто знімає жорстке і шокуюче кіно ("Догвиль", "Танцующая в темноте", "Рассекая волны" - можеш глянути для ознайомлення, незважаючи ні на що, це справді хороші фільми).

Кажуть, на це раз він переплюнув сам себе - багато хто не витримує додивитсиь Антихриста до кінця. Сам Трієр каже, що знімав саме такий фільм, який він давно мріяв зняти сам для себе. Рейтинги і комерційний успіх його взагалі не хвилюють.

Буду дивитись та намагатись зрозуміти, бо давно цікавлюсь творчістю цього режисера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, а сам то що скажеш ?

"Антихрист" - результат депресії, від якої Трієр лікувався останні кілька років. Можливо, через цей фільм він хотів позбутись від неї, передавши глядачам.

Помітно, що Трієр злиться на жінку (чи жінок). Цікаво, чим вони так насолили режисеру?

В цілому - досить слабкий фільм. І якби не ім'я автора, він би не набув такої популярності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фільм не про жінок та чоловіків, а про сутність людську. Як і всі інші твори Трієра

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

FKCX_half

Ну, це зрозуміло. Споконвічна боротьба протилежних начал - чоловічого та жіночого, раціонального та ірраціонального і т.п... Але до попередніх фільмів Трієра "Антихрист" не дотягує, ІМХО.

А в тебе які враження від фільма?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому не дотягує, Догвіль розквиває інший зріз, теж дуже важкий та незвичний стиль. Все , безумовно, жорстко, але гірше від відкритих сцен фільм явно не став. Взагалі це кіно про суть кохання. Мені сподобалося. Мандерлей теж цікавий дуже. В цього режисера, як і в Б.Г. кожен новий твір зпершу шокує та викликає нерозуміння, а потім ти потихеньку в"їзжаєш та розумієш, шо простіше було дивитися 3-го термінатора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кожен новий твір зпершу шокує та викликає нерозуміння, а потім ти потихеньку в"їзжаєш та розумієш

На рахунок цього згідний. Можливо треба ще раз передивитись...

"Догвіль" мені теж дуже сподобався. Але "Мандерлей" значно менше.

А найбільше мене вразив "Рассекая волны". Дивився?

Ну, і ще є такий шедевр як "Самый главный босс" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...