Перейти до змісту

Цікавить ваша думка


yucore

Рекомендовані повідомлення

Хотів собі знайти якусь віддалену роботу. Знайшов оце, хотілось би почути думку щодо пропозиції.

Чи це не звичайне надуватєльство?

Опыт работы: не требуется

График работы: свободный график

На фирму «Innovative Technologies» требуются сотрудники. Зарплата стабильная, высокая.

Всю, более подробную информацию Вы найдете на нашем сайте: www.tinnovative.if.ua (Набор сотрудников по всей территории Украины)

Компания \"Innovative Technologies\" активно производит, печатает и тиражирует cd, dvd компакт-диски и визитки.

Условия работы:

Предлагаем Вам высокооплачиваемую работу в свободное время.

Ваша задача упаковывать ДВД диски. Диски доставляются за счет компании! Вы ни за что не платите! Курьер привозит вам DVD диски в коробке, первая партия : 500 - 3000 шт., далее все будет зависеть только от вас. Ваша задача: за неделю упаковать (вложить полиграфию и сам диск) определенное количество DVD дисков.

Упаковка одного DVD диска занимает 40 - 60 секунд, за один DVD диск вы получаете 0,75 грн./3 руб. (в дальнейшем за быструю и качественную работу оплата будет увеличиваться).

С какой скоростью вы будете упаковывать, столько денег и получите, все зависит только от вас.

Всю необходимую информацию для получения работы Вы можете найти посетив наш сайт: http:// www.tinnovative.if.ua/page15.html (Раздел «Ищем сотрудников» )

С Ув. администрация.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скорыше всього кідалово)) щось ціни сильно зіманчіві)

так от про це я і кажу..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чего тут такого - люди хочут дать кому-нибудь денех, и это нужно только приветствовать.

И ради помощи ближнего они готовы упаковать и довезти до Автолюкса аккуратно перед этим упакованные диски, поделенные по наименованием, полиграфию, оплатить пересылку, заплатить вам за работу, оплатить пересылку назад, забрать из офиса автолюкса и аккуратно переупаковать в свои фирменные стандартные упаковки. Вот с кого нужно брать пример ЮВТ. Хотя она тоже весьмиа продвинутая в таких делах, нужно отметить. Если бы мне кто-то из форумчан занял залоговую сумму на 1000 дисков, 7000 тысяч гривен, я бы с удовольствием заработал бы 3000 и отдал бы доброму форумчанину 500 за услугу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

смысл такой - пришли к тебе диски наложенным платежом - заплатил , упаковал , отправил .. так может быть пару раз - потом ты начинаеш верить что кидалова нет и береш партию побольше - и после ёё отправки невидиш ни дисков ни своего потраченого бабла .. такое мое мнение

рекомендую работать головой а не роботом паковальщиком..

FKCX_half, ай ай ! нельзя нажЫваться на глупости людской , карма погнётся..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отут, http://yellowpages.ua такої компанії на території України я не знайшов взагалі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

смысл такой - пришли к тебе диски наложенным платежом - заплатил , упаковал , отправил .. так может быть пару раз - потом ты начинаеш верить что кидалова нет и береш партию побольше - и после ёё отправки невидиш ни дисков ни своего потраченого бабла .. такое мое мнение

рекомендую работать головой а не роботом паковальщиком..

FKCX_half, ай ай ! нельзя нажЫваться на глупости людской , карма погнётся..

почему не видиш дисков? если упакованые тоже отправлять наложным платежом, если работодатель не заплатит то не заберет диски, или не так?

кинуть могут при поставке следующей партии, в посылке может быть пару кирпичей, за 5000 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм... канєшно заманчиво...

Але!!! Полазивши по їх сайту, я помітив таке:

сторінка контакти - http://www.tinnovative.if.ua/page16.html

сторінко производство - http://www.tinnovative.if.ua/page2.html

Якби в мене була б нормальна фірма, і сайт, то сторінки б називалися на кшталт http_://www.tinnovative.if.ua/Contacts.html, http_://www.tinnovative.if.ua/manufacturing.html

А так як в них, ІМХО, свідчить лише про нашвидкоруч зроблений сайт, для заробітку.... халявного....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аналогічна робота була. тільки обробка фотографій. все класно за стільки фото стільки то платять. ні за шо я не плачу. фірма відома, просто обсягів багато і вони не встигаюсь і їм вигідно наймати працівників на удольону роботу. но одне но треба перерахувати 70 грн на їх рахунок, бо якшо вони мені дадуть роботу і я не вкладусь в сроки, то вони (солідна компанія) має заплатити компенсацію. кароче зацікавилась. але дивно було відповіді приходили буквально за 3 мінути. насторжило. давай взнавать про цю "відому" фірму. в неті ніц нема. давай адресу пробивать, а там якась перукарня.

такшо 70 грн там, 70 там і можна жить.

Р.S. думаю теж лохотрон

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там для реестрації на сайті потрібно відправити смс на номер 5012 і пище що смс вартує 0.27 грн., насправді, напевно, гривнів 12-30, от так люди і заробляють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі запам'ятайте на майбутнє: якщо "солідна фірма" вимагає передоплату при "влаштуванні на роботу" - ймовірність 99%, що це кидалово.

Шкода що УБЕЗ не займається такими "дрібницями", от і плодяться різні лохотрони як гриби після дощу, особливо під час кризи, коли багато людей хапаються за будь-яку можливість заробити :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А фірма хоч якось тебе на роботу оформляє? Оскліьки, якщо вона нормальна компанія, то має бути хоч якийсь трудовий договір, та твої реквізіити, щоб заплатити тобі гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До чого наш люд запрограмований буди обманутим усілякими "котами Базіліо", я поняв! Буратіно створили лише для зомбування населення в країні дуракофф (я нікого в цій темі не мав особисто на увазі)

Народові вже роками пропонують на дому збирати: конверти, елітну біжутерію, верблюжі какашки а тепер ще й ДВД-диски. Жодна людина в цій темі не зауважила що якому телепню-бізнесмену буде вигідніше тратитися на подвійну пересилку тих компактів заміть того щоб орендувати один ангар, назганяти туди студентів які за копійки без ніяких доставок зберуть та поклеять все що тільки можна зібрати та поклеїти.

Висновок простий: все, де наперід беруть гроші - лохотрон. Дєякі лохотрони удосконалились, вони не одразу просять бабки, а для відводу очей все-таки присилають якусь макулатурку почитати щоб приспати бдітільность і скласти враження що їх наміри серйозні.

Рецепт розпізнавання лохотронів банальний: коли Вам пропонують за "колупання в носі" (клеєння конвертів, зборка ДВД) заробити шалені гроші, поставте себе на місце роботодавця - якби вам потрібно було наклеїти ті конверти, як би ви це вирішили, і чи платили б комусь такі бабки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та навіть те, що "відома" фірма з офісами у Києві і Москві зареєструвала домент в Івано-Франківську - вже одне це є підтвердженням, що далі читати не треба.

Чи хтось думає, що десь там в Києві чи в Москві додумались би реєструвати домен в зоні if.ua???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи хтось думає, що десь там в Києві чи в Москві додумались би реєструвати домен в зоні if.ua???

Не всі однаково обізані в премудростях доменів, я б точно на це не звернув увагу, оскількі надибував сайти з важливою для мене інформацію за адресою ".....народ.ру"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...