Перейти до змісту

Alenkas Аквас


Alenka

Рекомендовані повідомлення

Привіт!

Я нарешті перезапустила аквас і ось, дякуючи keepo, посадила травку рибкам.

Зараз буду пробувати закидати фотки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вимагаю бонуса топлес! :)

P.S. Травка рибкам сподобалась? А keepo, значить, ділер?... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вимагаю бонуса топлес!

По цим питанням до мене в приват! (якщо і ще комусь теж захочеться)

А трава зачотна!!! свіжа ;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто пришел ко мне домой, кто кормил гуппей травой

Кто устроил мне дурдом, кто ловил гуппей сачком

Я пришел домой и вот, прусь, с чего ж тебя так прет.

На моей кухне запах жаренной рыбы

Ты съел моих гуппи... какой же ты хиппи!

Медитируя с тоской на аквариум пустой,

А в нем вода, а жизни нет, можно вылить в туалет

Ты фиговый пацифист, и куда смотрел Гринпис?..

На моей кухне запах жаренной рыбы

Ты съел моих гуппи... какой же ты хиппи!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам не знав, що від моєї трави так штирить :)

Alenka, грунт втебе трохи завеликий, якби по верху пройтись таким самим тільки мілкої фракції, або крупним піском схожого кольору, було б непогано.

Я, впринципі, противник всіляких субморин в акві, але на колір і смак :)

ЗІ і ніяких золотих рибок, якщо хочеш рослини мати в акваріумі.

Чекаємо поки заросте! З вдалим стартом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

В мене якась халепа: всі рослини покрилися накипом, як в чайнику, під рукою таке шершаве, пробувала зняти, але пошкоджуються рослинки, запустила перших соміків таких гарненьких помаранчевих, вони ротом ніби зчищають скло -їм вроді той накип на рослинах не заважає, що робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене таке було, але тільки на валіснерії, майже не росла, але і не гинула -- нічого не робив, так як по факту не заважало. Пізніше довелось міняти перегорівшу лампочку, біле світло змінив на жовте. Валіснерія буяє і листки (якщо можна їх так назвати) нормальні стали, від накипу і сліду не залишилось.

Не берусь точно судити і ставити діагноз, але мені здається то самій рослині чогось не вистачає і вона неможе очищуватись від всякого роду негараздів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, Alenka, ти вже не перша, хто жаліється на цей "накип" в Дімона він був на склі і рослинах, ще в когось з форумчан теж щось подібне спостерігалось. В чому природа такого явища, я так і не можу зрозуміти. Скоріше всього або вода, або грунт.

Можеш сфотографувати "накип"?

Якою водою користуєшся? Звідки грунт і що з себе представляє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цей накип від нашої води. Коли я роблю велику підміну води в акві ( на 180 л. вливаю 70-80 л.), то в мене теж з'являється такий наліт. Коли вливаю до 50 л. накипу немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки жив в межі міста, то був період, що міняв по 100 літрів в 220-ти літровому акваріумі 2 рази на тиждень. Жодного разу нічого подібного не бачив.

Поки вмене є декілька варіантів: грунт щось виділяє, в воду щось додають (планові промивки труб, наприклад). Наскільки я розумію, то у всіх постраждалих це проходить при зменьшенні підмін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-3416-1253721490.jpg

І Я як бонус ;-)

post-3416-1253721534.jpg

post-3416-1253721563.jpg

А який у тебе аератор? Я бачу, що бульки по всьому периметрі акваріума? Як саме ви цього добились?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, Alenka, ти вже не перша, хто жаліється на цей "накип" в Дімона він був на склі і рослинах, ще в когось з форумчан теж щось подібне спостерігалось. В чому природа такого явища, я так і не можу зрозуміти. Скоріше всього або вода, або грунт.

Можеш сфотографувати "накип"?

Якою водою користуєшся? Звідки грунт і що з себе представляє?

Да, гадость еще та, я думал она мне все механические части в фильтре поубивает. :( Просто этот момент надо пережить. Само собой все уйдет потом. Alenka а ты пользовалась АкваСейвом когда воду заливала или ты ее отставала и потом заливала в аквас или ты залила в аквас и там отстояла воду?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бачу, що бульки по всьому периметрі акваріума? Як саме ви цього добились?

довгий розпилювач (твердий чи гнучкий) і буде аналогічний результат. аератор особливої ролі не грає, аби зміг проштовхнути повітря через розпилювач.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є думка що це або діатомові водорослі або при великій кількості рослин, малій кількості риби і жорсткій воді, росли починають вибирати вуглекислий газ з гідрокарбонатів кальцію та магнію, для живлення (Ca(HCO3)2 = CO2 (з"їдається рослиною)+ CaCO3 + H2O), як наслідок карбонат кальцію (CaCO3) утворює на листках білій наліт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну діатомові в акваріумах описуються зазвичай бурим нальотом, а тут чисто білий і неодноразово повторюється. Я не думаю, що Луцьк настільки особливий, що має свій вид діатомових... хоча :)

На рахунок другого варіанту, то "накип" спостерігається в щойно запущених акваріумах і проходить з часом тоді як розклад гідрокарбонатів мав би тільки наростати + він часто спостерігається на склі, яке фотосинтезувати навряд чи може.

Я всетаки схиляюсь або до якоїсь хитрої бактерії або до добавок в воді.

Цікаво б викласти описи всіх акв в яких спостерігається цей феномен і знайти спільний знаменник.

ЗІ а хтось має мікроскоп, щоб глянути на цей наліт? Вмене десь був 10-ти кратний, цього напевно маловато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗІ а хтось має мікроскоп, щоб глянути на цей наліт? Вмене десь був 10-ти кратний, цього напевно маловато.

Было бы супер под микроскопом взглянуть. Кста этот налет очень твердый, просто как цемент только маленькими точечками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну діатомові в акваріумах описуються зазвичай бурим нальотом, а тут чисто білий і неодноразово повторюється. Я не думаю, що Луцьк настільки особливий, що має свій вид діатомових... хоча :)

Де в повідомлені Альонки ти бачив визначення кольору?

P.S. Поки не буде фото рослин з нальотом в подальшу дискусію вступати не буду, а то ще погано про мене почнеш думати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Накип прозорий, під пальцями, як пісок, але на рослинах, ніби цементується.

Аератор у мене простий ще є компресор окремо і по дну прокладена тверда трубка з отворами, я її перевернула вниз отворами і присипала грунтом. Де більше грунту там бульки більші і змалим інтервалом випускаються, а де не присипала там менші і їх багато.

грунт звичайний вже в мене 5 років 1-2 см і ніколи такого явища не спостерігалося(я його кипятила з марганцем?)

вода з Львівської набирала в 20 л бутлі відстоювалась сутки а тоді ще й у аквасі.Рибок поки 2 маленькі соми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, якщо прозора і цементується, то це явно факт на користь бактеріальної теорії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...