Перейти до змісту

Порада: пропав 1 Gb в microSD/Допоможіть


Sp_RoNdo

Рекомендовані повідомлення

Ситуація: флешка microSD 2 Gb Toshiba, працювала в фотіку в людини з 15 лютого 2008 року, десь кілька місяців назад він її відформатував, після цього почала глючити, а потім з 2 Gb стало видно тільки 1 Gb. Попрацювала ще кілька місяців, потім відказалась копіювати фото і вискочив напис типу " флешка заблокована" Принесли мені, вставив в кард-рідер, відразу зловив вірус в Autoran.exe вилічив, запустилась... Видно тільки гіг памяті з двох можливих! Хто зустрічався з такою ситуацією? Допоможіть порадами, дякую! +1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поменять флэшку :)

Очень вероятно, что накрылся контроллер или глюкнул чип со вторым гигом памяти.

Вопрос немного не по теме. ЗАЧЕМ использовать флэшку формата microSD в фотоаппарате?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО авторан там не при чем. Умирает флешка, дальше 1ГБ не адресуется.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна таку флешку на гарантії здати? Там 5 років гарантія... Чи це не гарантійний ремонт? Так-чому? Ні-чому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вопрос немного не по теме. ЗАЧЕМ использовать флэшку формата microSD в фотоаппарате?

мабуть, дешевше в деяких магазинах мікро+адаптер, ніж міні....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здати думаю можна, питання - чи візьмуть? :)

Попробуй форматнути, видаливши і створивши по-новій всі партишини. Дуже добре, якщо на сайті виробника є утилітка для низькорівневого форматування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При теперішній вартості таких флешок не варто навіть морочитися з цим, простіше нову купити. ІМХО :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну морочитись чи ні... Це просто мені здали, а не я комусь :)

Тому от і думаю, чи це гарантія чи ні. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...