Перейти до змісту

Бетонні плити


President

Рекомендовані повідомлення

Яке обладнання треба, для виготовлення бетонних плит, по якості схожих з тоталітарними совєцкіми? У мене зараз є :

-2 руки

- цемент

- щебінь

- пісок

- вода

- відра

Слухаю поради

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шоб приготовити саме

тоталітарні совєцкі
треба ше арматура різного січення і болгарка! без арматури хоть всрися(вибачайте на слові ) але незробиш!

ше плюс до того треба бітономішалка і форма де заливать будеш! (можеш з досок збити....хз )дай 1 заливати геморойно трошкі! Треба ше 1-2 чела!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HelloBoy, зможеш знайти де взяти трохи арматури і допомогти поексперементувати? Не за бесплатно, звичайно. Якщо хочеш - пиши в ПМ.

ще одне! Не можеш порадити з яким кругом треба болгарка, для цеї мети: на 150мм чи на 230мм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачаюсь, а як цей "вібратор" називається по-науковому, щоб в інтернеті подивитись хоч як він виглядає? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можеш порадити з яким кругом треба болгарка, для цеї мети: на 150мм чи на 230мм
круг потрібно відрізний! 150 по моєму
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Не жаліти цементу! :)

Поправлю. Цемент повинен бути з наповнювачами в розумних пропорціях. Бетононаука довгий час розвивається і є цілі таблиці з різними цифрами використання цементу та інших матеріалів в використанні бетонних сумішей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я робив так:

- Підготував форми для заливання плит - на рівній ділянці землі розстелив поліетиленову плівку (я брав чорну). Кінці плівки загорнув на сторони форми. Форми збивав з дошок, відповідно дав розпорки, щоб кутки залишилися 90 градусів і кількома дошками стягнув, щоб не вигиналися під масою бетону.

- Порізав арматуру (люба болгарка з відрізним кругом, яка різниця який в неї діаметр..). Різав з розрахунку десь не більше 10 см між поздовжними арматуринами і не більше 30-40см між поперечними.

- Зробив армувальну сітку - скрутив поздовжну арматуру з поперечною вязальною проволкою. Для однієї плити я робив дві армувальні сітки - плити в мене були просто для того, щоб закрити вигрібну яму. Якщо ж для перекриття - то треба робити більше.

- Залив рівномірно шар бетону (щоб закрити плівку) і поклав наверх армувальну сітку. Залив її даті бетоном, потім другу сітку і знову бетоном.

- Ущільнював ніяким не вібратором, а пристроєм типу швабри - знизу широка дошка, над нею ручка. Тримаєшся за держак і пресуєш бетон дошкою.

- Якщо бетон робити рідший, то впринципі там і трамбувати легше.

- Залишив все це сохнути, щодня поливав зі шланга кілька разів

Отримав 4 міцних плити, якими закрив яму над септиком. Хожу там спокійно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лить плиты, БЕЗпустотки, какой резон?

готовая пустотелая плита, в те же деньги встанет, а то и дешевле.

а если так неймется самому лить плиты, лей прямо по месту монолитное перекрытие, и не парься.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

готовая пустотелая плита, в те же деньги встанет, а то и дешевле.

якраз тут Шановний Dragger дуже помиляєшся! адже якщо самому лити то мінімум в 1.5 рази вийде дешевше!

П.С. : дай на любітеля це все! один може переплатить і не парить голову, а інший зробить сам і зекономить 200-600грн... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не спорю, що куплені плити економлять купу часу і зусиль, але це все впирається в гроші, а що ще більш - то в "логістику": треба так підгадати, щоб кран з машиною, яка везе плити з'їхалися в одному місці в один і той же час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я з dragger цілком згідний:

якщо заливати самому - то нема сенсу це робити на землі. краще відразу монолітне перекриття заливати на місці експлуатації, використовуючи знизу опори, тимчасові дерев"яні балки та опалобку. Економія на крані та монтажі. Для меншої ваги дехто додає труби (можна старі, непотрібні, браковані і т.д) та керамзит

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я заливав на землі, бо мені не треба було їх піднімати :) Я просто їх засунув за 15 хв на ту яму і все.

А так я згоден, що заливати треба там де вони будуть лежати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так коли заливаєш прямо на місці(монолит) то трошкі невдобно "муштрувати" армауру!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

готовая пустотелая плита, в те же деньги встанет, а то и дешевле.

якраз тут Шановний Dragger дуже помиляєшся! адже якщо самому лити то мінімум в 1.5 рази вийде дешевше!

П.С. : дай на любітеля це все! один може переплатить і не парить голову, а інший зробить сам і зекономить 200-600грн... :)

как минимум, ты на это потратишь неделю,

в день человек зарабатывает, в среднем 100гр.

вот тебе разница в цене.

или ты свое время и здоровье в грош не ставишь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На заводі наскільки я знаю їх ще пропарюють для міцності.

да, но качесво все равно, очень далеко от совдеповских.

предпочитаю брать б/ушные (отборочно конечно)

там бетон, аж синий.

а нынешние, даже заводские, начинаешь бить отверстия

под стояки, а она просто сыпется ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

как минимум, ты на это потратишь неделю,

в день человек зарабатывает, в среднем 100гр.

вот тебе разница в цене.

или ты свое время и здоровье в грош не ставишь?

я в свої 17 років на будівництві за 50 грн(різноробичий) навіть слухати не хотів:)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже шкода що не хтів.

В європі хлопці в таких роках після освіти працюють 1 рік безоплатно і вчаться і чомусь таки навчаються. А тут зараз поназбиралось спеців які цеглину в руках тримати не вміють і вже зназу 100 грн давай. Я таких в шию гоню з роботи. (не в образу) Пороби покажи що вмієш, покажи свою цінність а тоді вимагай оплати іншої.

На заводі наскільки я знаю їх ще пропарюють для міцності.

Їх пропарюють не для міцності а для того щоб швидше відбулась реакція і можна було на наступний день продати. А міцність в них на %30-40 менша ніж в тих які б застигли природнім шляхом, оскільки від швдкої реакції відбувається багато напружень і утворюється багато трішин. Ось так малята.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СОРИ ЗА ОФФ ТОП!

В європі хлопці в таких роках після освіти працюють 1 рік безоплатно і вчаться і чомусь таки навчаються.
бо вони не за 100-150 грн в день точно робить не будуть в Європі! а 100-200 Євро!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Вибачаюсь, а як цей "вібратор" називається по-науковому, щоб в інтернеті подивитись хоч як він виглядає? :)

він в народі називається трамбовка, або віброплита!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НЕ МЕЛІТЬ ДУРНИЦЬ і не забивайте людині голову!!!!

каркас можна і навіть треба варити сваркою!!!! Яке в сраку вязання. Можна взагалі не варити (не робити каркас) а просто класти арматуру для будинків 1,5 - 2 поверхи.

пропарюють їх щоб вона швидше дійшла проектної міцності, як то кажуть за день, два і бистро продалась, але вона набагато слабща від тієї що застигне природнім шляхом.

зроби заготовку матеріалу на плит 10-ть і ти зекономиш процентів 30 їх вартості, а якби в тебе була бетономішалка і ти це робитимеш в місці майбутнього будівництва то і всі 50%.

і не треба тобі тут ніяких вібраторів.

товщину плити на твоєму місці я б обрав 14 см.

НАРОД ТУТ ТЕХНІЧНИЙ ФОРУМ, будь-ласка не давайте дурних порад!!!!.

Млін в НАРОДІ він називається "ВІБРОБУЛАВА"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...