Перейти до змісту

Район №9 / District 9 (2009) DVDRip


D@ve

Рекомендовані повідомлення

IMG81-1252064860.jpg

Жанр: фантастика, боевик, триллер, драма

Режиссер: Нил Бломкамп

В ролях: Шарлто Копли, Джейсон Коуп, Натали Болтт, Сильвен Страйк, Элизабет Мкандави, Джон Саммер, Уильям Аллен Янг, Грег Мелвилл-Смит, Ник Блейк

О фильме:

Картина о пришельцах, вынужденных жить в ужасных условиях на Земле. Согнанные в резервации, инопланетяне ищут поддержки у землян и находят её в лице одного из правительственных агентов.

IMDB (8,6)

Выпущено: США, Key Creatives

Продолжительность: 01:47:43

Качество: DVDRip

Видео: XviD, PAL, 704x384, 1359 кбит/с

Звук #1: Русский (Дублированный), AC3 5.1, 448 кбит/с |Лицензия|

icon_plus_1.gifСкріни
post-81-1252064984.jpg post-81-1252064993.jpg post-81-1252065005.jpg post-81-1252065012.jpg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось там якість не дуже. Таке враження, що це якийсь WP чи TC. Картинка не чітка. (чи то задумка така???)

Гм.. а ну но виклади (виключно для моєї цікавості) картинку у форматі .png.

хочу різницю побачити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Склоняюсь в сторону якісної ТС-ки, але вже ніяк не ДВД-Ріпа. Картинка і не чітка, і кольори бліді, не яскраві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схоже на DVD, але "зажате" до 700 Mb, як в еру CD.

Голосую +1, поки кращого нема.

Dove, який там розмір файла доречі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схоже на DVD, але "зажате" до 700 Mb, як в еру CD.

Голосую +1, поки кращого нема.

Dove, який там розмір файла доречі?

Розмір файлу 1,4 Гб. Зараз ставлю заливати.

ЗІ. Зверни увагу, мій нік зовсім не так пишеться і ще й не так звучить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вау! Це щось неймовірне! Тільки що переглянув. Емоції через край. Дуже круте кіно. Можливо я ще просто під враженням, але кіно дійсно сподобалось. Жорсткий, динамічний, драматичний і дуже актуальний фільм. 10/10

PS Чекаю продовження, про яке Ніл Бломкамп вже офіційно заявив ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фільм з не заїждженою тематикою, але все-таки з розряду одноразових.

Рекомендую для перегляду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фільм нестандартний, взагалом динамічний. Дивився з інтересом, але без особливого захоплення :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю основна проблема даного фільму - він явно не для всіх, оскільки більшість перебуваючи під враженням від трейлерів чекала такого собі літнього блокбастера, а отрима дещо інше. нажаль за досить якісними спецефектами (як для 30 мільйонної картини) і стріляниною мало хто помітив основну ідею фільму, а вона там є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там-же хтось залив з українською озвучкою. Було-б непогано, якби цей хтось оформив тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там-же хтось залив з українською озвучкою. Було-б непогано, якби цей хтось оформив тему.

http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=41064

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчера посмотрел фильм, очень понравился :) из 10 поставил бы 9.5 Фильм посмотрел на одном дыхании, когда закончился очень хотелось продолжения :), а продолжение там заложено :) так что жду с нетерпением ворую часть :) Рекомендую всем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А фильм-то сильный... Только вот он совсем не о пришельцах.... Он о людях. И о том, насколько сильно меняется наше мировоззрение в зависимости от того, по какую из сторон баррикад мы оказываемся. И еще о том, что у слов "гуманность" и "гуманоид" - далеко не всегда один и тот же корень...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...