Перейти до змісту

Шарапоу отжигає


Tolik_lt

Рекомендовані повідомлення

А це Галкін-красавчик

В барі

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350" align="center">

Наслідки
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про Галкіна то знаю, а от про Конкіна то не чув. Дата праішествія відома?

А Шарапов то хамло, і далеко не останнє...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їх ублюдків всіх поголовно треба на органи розібрати, а рештки пустити на добриво, щоб хоч якийсь толк від них був.

І один і другий пів години матом мєнтів криють, дозволяють собі хтозна-що, а мєнти тихенько спостерігають, очі в підлогу опустили. Галкін стріляє, а мєнти з ним обнімаються. Да мордою в підлогу їх, і чоботом по нирках, щоб кров'ю харкали! Хай хоч сам Папа Римський! Виродки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тоже думаю, шо такі мєтоди допоможуть народним артістам оставаться людьми

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотів би я почути щоб сказали Расійські мужі по поводу такої поведінки їхнього гаспадіна.

Хоча Конкіна як "Шарапова" поважаю, та на діб так 15 за хуліганство закрив би, щоб протрезвів би хоть на трошки. :0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на 15 діб суспільно-корисних робіт -- це як мінімум. Щоб трохи корона впала. Позамітати вулиці разом з іншими алкашами, туалети помити. А то возомнили себе царями, недоторканими. Та хто він такий! Будь-який сільський вчитель заслуговує більшої поваги!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...