Перейти до змісту

Всех студенток с 1 сентября


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

Да-да дівчата, готуйтеся - общага, це вам не цацкі-пєцкі :) .. ех..де мої 17 років..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ГГГГ я вже 22 роки живу в гуртожитку жіночому і з кожним 1 вересням нові партії. Ух вже надивилась на кадрів. Особливо цікавий випадок був цієї зими, коли дєвачка голяком танцювала на балконі на перилах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мушу визнати Кукуся заінтригувала, навіть захотілось продовжити логічну цепочку: якщо зимою танцюють голяком на перилах балкону то де танцюють влітку, коли тепло?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитаєш таке і розумієш, що життя десь осторонь проходить <_<

саме більше повезло малому моєму: постійно десь на ступеньках сі..ми зажмуть до стінки, або за попу вщипнуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ГГГГ я вже 22 роки живу в гуртожитку жіночому і з кожним 1 вересням нові партії. Ух вже надивилась на кадрів. Особливо цікавий випадок був цієї зими, коли дєвачка голяком танцювала на балконі на перилах.

Це часом не гуртожиток, що від Кооперативного коледжу? Бо там студенткі ОГОГОГОГО які є... :D :D :D

З.Ы. Всіх студенток з 1 вересня і від мене... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ау студенты,

фоток с "1го сентября" не будет?

или ещё домой не добрались?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Zevs_Isver

не будет :) Після 4-х пар не хотілося нічого, тільки б швидше додому поїсти і вздрімнути. Фоткав сьоня тільки методичку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ГГГГ я вже 22 роки живу в гуртожитку жіночому і з кожним 1 вересням нові партії. Ух вже надивилась на кадрів. Особливо цікавий випадок був цієї зими, коли дєвачка голяком танцювала на балконі на перилах.

Це часом не гуртожиток, що від Кооперативного коледжу? Бо там студенткі ОГОГОГОГО які є... :D :D :D

З.Ы. Всіх студенток з 1 вересня і від мене... ;)

не тот. це трохі дальше ближче до ліпін

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не тот. це трохі дальше ближче до ліпін

На писаревського? Чи на Соборності ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на писаревського. мамі то не кажіть шо точку здала, вона комендант - ругать буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Девочки с етого общежития часто курят зимой у меня в подезде:).

На вопрос -вы откуда ?Отвечают- мы сучилища :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Девочки с етого общежития часто курят зимой у меня в подезде:).

попробували б вони покурить в нас під гуртожитком, то їм б житя миле не показалось. Матера ух порядок тримає по сторойке смірно. Такшо ваш під їзд приречений

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, в нас країна контрастів, як танцювати голяка на перилах то можна а курити ні-ні :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, в нас країна контрастів, як танцювати голяка на перилах то можна а курити ні-ні :)

ну так курєво то шкідливо для здоров я а вот танці то спорт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну так курєво то шкідливо для здоров я а вот танці то спорт

Ше й закалялась дитина... Корисно для здоров’я... :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...