Перейти до змісту

Дівчата


Юлямпочка

Рекомендовані повідомлення

а ви схожі на своїх мам?

А то я помічаю, що з віком все більше стаю подібна на свою :), не зовнішньо, ні, а так, повадками. От і Оленка інколи шось таке вчудить, наче в дзеркало дивлюсь.

Сьогодні ще бачила колоритну картинку: дві тітки, параметрів метрдвадцятьвталії, одній за 50, другій десь біля 30. Обоє короткострижені фарбовані блондинки, яскраво намальовані (однаково не акуратно, але різними кольорами) губи, навіть одяг - капрі і сорочки з вишивками, правда з поправкою на вік, в тої, що молодша - трохи модерновіше, на зав.язочках.

Ну, і часто такі приколи помічаю.

"Хлопці", точніше, чоловіки!

А ваші дружини подібні до їхніх мам? Це добре? Погано?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Страшно подумать, якшо буду схожа то пристрельте мене в молодості. Нє я люблю свою маму, але з її темпераментом їй треба було б служить в війску прапорщиком. І сестричка старша теж ні капулічку не схожа на маму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да уж, не хочеться бути просто копією когось, а прідьотся :)

та я ж не просто про "просто" копію, а про "хочеш побачити, яка твоя дружина буде в старості, глянь на її маму :). Я не копія мами, але роблюся до неї подібна. Як подібні трикутники. Вони ж не однакові, але в них кути рівні :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да уж, не хочеться бути просто копією когось, а прідьотся :)

хочеш побачити, яка твоя дружина буде в старості, глянь на її маму :)

+1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схожість є , хоча кажуть, що більше схожа на батька : ) Але інколи малознайомі люди не розрізняють наші голоси по телефону, трошки схожі навіть по фігурі ( як шуткує мама : ззаду піонерка , спереду - пенсіонерка), а от характери в нас різні. Мені б трошки її витримки, терпіння. От надіюсь, прийде це з віком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Моя дружина дуже подібна на свою матір (а тепер і мою по сумісництву). До одруження чув версію, що якщо хочеш взнати яка буде твоя дружина через років "кільканадцять", то подивись на її матір. В моєму випадку це так і відбулося, хоча 2 її сестри повна протилежність (дружину хвалю, ага...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ваші дружини подібні до їхніх мам? Це добре? Погано?

ще моя бабуся казала, як вибиратимеш дружину дивись на її маму.

моя жінка за 10 років сумісного життя, все більше й більше нагадує тещу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

На мам можуть бути схожі не лише дочки а й сини теж. Одна моя родичка побачивши мого старшого зразу сказала, що він мій син, раніше вона його взагалі не бачила, бо живе за кордоном. Я в такому ж віці як він зараз дружила з її дочкою. То вона каже, що малий і зовні і манерами геть на мене схожий.

А за собою я теж іноді помічаю мамині повадки.

Хоча більше татині звички.

Уявіть, я на старості буду схожа на тата :ohmy: 110 кг і з лисиною :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аххаха, уявив)))))

нее, це всьо брехня! Ніякої фізіологічної залежності НЕі снує! Це просто збіг певних обставин і частково схожі риси характеру ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...