Перейти до змісту

Сімейний відпочинок на Білому озері


D@ve

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 54
  • Створено
  • Остання відповідь

Саме краще їхати відпочивати на другу сторону від турбази, але попередньо закупитися всією провізією. Був з сім'єю з неділі на понеділок - відпочинок просто СУПЕР!!! Людей - мінімум, галасу - мінімум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме краще їхати відпочивати на другу сторону від турбази, але попередньо закупитися всією провізією. Був з сім'єю з неділі на понеділок - відпочинок просто СУПЕР!!! Людей - мінімум, галасу - мінімум.

А як зараз там дорога?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дорога жахлива. Останні 40 км будете годину їхати. Дивно, Рівненська АЕС має там свою базу відпочинку, а дорога щороку гіршає. Ями вже по півметра глибиною. Хоча водойми з кращою водою на Волині чи Рівненщині я не зустрічав. Крім того, бісить велика кількість бидлоти, яка приїжджає на озеро, щоб впиватися до срачки і тероризувати звичайних відпочиваючих. Останній раз це вже перейшло усі межі: декілька чоловік і жінок дивної зовнішності, двоє ще і дітей мали, впивалися горілякою з обіду до пізньої ночі, а потім як свині валялися під наметами на піску. Вночі декому з них стало холодно, то почали лазити на дерева і зрізати гілляки з сосен і кидати в вогнище, одна велика гілляка впала в метрі від нашого намету. Про крики і сварки між ними я уже мовчу. З 6-ї ранку дівчата почали думати про повернення додому, але чоловіки швидко їх заспокоїли черговими порціями горіляки. І вже о 8.00 ця вся братія знову валялася під соснами. Діти верещали як навіжені, але на них уже ніхто не зважав. Я такої бидлоти на відпочинку ще ніколи не бачив!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще хочу запитати... Як там з питною водою? Десь можна набирати, є якась криниця недалеко? чи всю необхідно з собою краще тащити? Бо збираюсь з'їздити з "дитячим садочком", а для них води треба буде немало :)

І, вкажіть, будь-ласка, де саме з палатками стають... Дивлюсь, гарний берег (чиста мілина для дітей) там, де я стрілками вказала... там з палатками стають?

UCvT.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стають і там і навпроти і справа і зліва від стрілок. Воду можна набрати на турбазі, там є крани з водою, більш напевно немає ніде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

я був. 2тижні т ому. озеро клас. але більш не поїду. Захист двигуна в багажнику привіз.

kwaXFu6MIP8.jpg

CO0cHNHY8PI.jpg

okivrje3pDo.jpg

gKMz-r4KSv4.jpg

48KtAKkvJ_A.jpg

Зате після таких доріг починаєш поважати брусчатку=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цього року хтось був? Щось помінилося

правильне запитання тут: "дорогу зробили?"! :) бо та "дорога" перекреслює всі "плюси" цього озера
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

хто був на вихідні на Білому? місця для палаток ще є?

чи така ж ситуація як на Світязі? :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто був на вихідні на Білому? місця для палаток ще є?

чи така ж ситуація як на Світязі? :sq_ye:

ми були. Приїхали в субботу, в 7-й ранку Місця не те що для палатки, машину припаркувати було тяжко. Але одні люди якраз їхали додому, то нам звільнили гарне місце біля води. Водичка люкс, природа - супер, все дуже сподобалось. Але тре їхати хоч на 3-4 дні, бо на два то мало (замучуєшся табір збирати-розкладати). І приїздити обов'язково в будній день, не пізніше четверга.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто був на вихідні на Білому? місця для палаток ще є?

чи така ж ситуація як на Світязі? :sq_ye:

ми були. Приїхали в субботу, в 7-й ранку Місця не те що для палатки, машину припаркувати було тяжко. Але одні люди якраз їхали додому, то нам звільнили гарне місце біля води. Водичка люкс, природа - супер, все дуже сподобалось. Але тре їхати хоч на 3-4 дні, бо на два то мало (замучуєшся табір збирати-розкладати). І приїздити обов'язково в будній день, не пізніше четверга.

Підтримую... Був там на минулих вихідних... Водичка настільки тепла що нехотілося з неї вилазити... Але відносно минулого року впав рівень води... (наскільки знаю це наблюдається практично по всіх водоймищах)... Дорогу нажаль не поремонтували, а навпаки десяти - п'ятнадцяти кіломентровий відрязок шляху біля самого озера в ужасному стані... Одним словом - "Танкова дорога" одні ями з клаптиками дороги...

wPa5I.jpg

LqWGy.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Може хтось підкаже по цінам на базах? Яка дорога краще?Кудою заїхати?Телефончік на базу можливо є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, him сказано:

 Яка дорога краще?

яка КРАЩА?  там взагалі дороги нема! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Актуально є ідея туди махнути, як краще з Кузні Вараша добиратись (автобусом), і до скількох рейсовим можна виїхати... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хтось підкаже телефончік до тербаз?Є діти в палатках якось нехочеця треба домік чі кімнату окрему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І мені захотілося згадати молодість і поїхати з палатками на Біле озеро

Як дорога ,хтось їздив нещодавно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...