Перейти до змісту

Ситуація не з приємних...


HelloBoy

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні включівши комп мій Касперскій 8.0 почав кричати, що в авторизаторі вірус Troyan Downlaunder................

видаливши вірус(а разом і Авторизатора) я зайшов на ДМ скачав новий Авторизатор запустивши його знов Касперскій почав кричати що там той самий вірус! що робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз сижу без антивіруса... виключів свого Каспера думаю що проблема в ньому...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну отключил зря

как минимум добавь "вторизатор" в "трастед апликейшн"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо залишились пыдозри -скачай з z-oleg.com AVZ - тулза для глибокого копання на предмет "де воно" і "що воно". Потрібно приблизно уявляти собі що роблять троянці і як вони маскуються. Або простіший варіант - http://www.anvir.net , але не факт, що 100% побачить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так добавав всі галочкі для нього поставив він всьоравно кричить! що там вірус!

а виключів бо іначе в інет не зайдеш!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене касперскій знов кричіть що вірус в anvir :lol: ой.... чуствую що саме легче буде переустановити вінду!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то що робити? Авторизатор так і не вилічений.......................

накачав тих прог.... перевіряють АВЗ найшов в раза 2-4 меньше ніж Каспер!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Авторизатор за своїми функціями здається касперу трояном.

Так як може передавати та отримувати трафік (відповідно і команди).

Але каспер не знає що це лише авторизатор який послиає серверу конманду на вкючення інету і отримує потрібну інформацію з сервера що до балансу та статусу підключення.

Те що це не шпигунський софт і інхто не використовує його в зловмисних цілях є гарантією.

Нема в тебе віруса на машині і в авторизаторі.

Вірус в голові :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HelloBoy а kmd правий. :) Не ображайся.

Якби ще в когось була така шняга, то вже всі антивіруси кричали б як дурні.. І тем подібних було б на форумі - штук 5-10.

Якщо не вистачає навичок налаштувати виключення в антивірусі, то не посоромся - спитай!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Проходить пару років і з початком статевого дозрівання з'являються такі от млолітні ідіоти як "елвіс" :)

Знають такі слова як декомпілятор :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене теж була така ситуація - приїхав з відпустки, обновив Каспера - він ругався на аналізатор - видалив - закачую - знову ругань - ну думаю щось не так - передзвонив у підтримку - хлопці сказали що просто змінився аналіз файлів при перевірці у деяких антивірусах і аналізатор вже виявляється підозрілим - заніс у білий список і все гуд. так що питання не у тому що у кого в голові а у тому як написана програма і як аналізують антивіруси на предмет наявності вірусів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

madkot - якщо в голові ще немає поняття whitelist/blacklist - тоді антивірус не при чому. А тіко голова. Я ж казав - спитати не соромно.

В мне новий нод кричить на Радмін, а що робити - я то знаю собі. І у виключення додав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...