Перейти до змісту

Чомусь YouTube "затикається"


Рекомендовані повідомлення

Десь з 7-ї секунди  перестає програвати. Таке враження, як ніби сидиш на дайлапі, а кешування відключене. Раніше було все OK.

Бачив, щось вони міняли в плеєрі - "полоскою" стало можливо виставити програвання з довільного фрагменту. 

P.S. 547123214.png 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Десь з 7-ї секунди  перестає програвати. Таке враження, як ніби сидиш на дайлапі, а кешування відключене. Раніше було все OK.

Яким браузером користуєшся і скільки табів відкрито?

Я таке спостерігав з firefox і десятком табів з титрубою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опера, відкриваю те, що дивлюся, тобто 1 :)

Туман, при чому тут Львів? Спідтест показує швидкість "останньої милі", а на решті миль, що ведуть в забугор'я вона як правило - огого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитай що таке остання миля.

Последняя миля — канал, соединяющий конечное (клиентское) оборудование с узлом доступа провайдера (оператора связи). Например, при предоставлении услуги подключения к сети Интернет последняя миля — участок от порта коммутатора провайдера на его узле связи до порта маршрутизатора клиента в его офисе.

Іноді подивитись то дуже важко сказати що насправді показує speedtest

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, що просвітив.

Взагаліто мені начхати всеодно, що там і як називається. Мої 4,608 Мбит/с з урахуванням можливих втрат воно показує

Правда я зрозумів, в чому моя помилка - не відповідати на "гг"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагаліто мені начхати всеодно, що там і як називається.

Тим не меньше правилами даного розділу чітко описується таке порушення як

1.1.12. Недоречне, або неправильне вживання технічної термінології

Після таких висловлювань хочеться запитати - а чому комусь має бути не "начхати" на твої проблеми з YouTube?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З'явилися повідомлення про подібні проблеми? Ні. От і все, що я хотів знати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В самого була аналогічна проблема. Тільки зображення в мене на YouTube завмирало не на 7-ій секунді, а на 2-ій.

Скачав найновіший флеш плеєр з оф сайту Adobe і нову Оперу. Після установки цих прог, YouTube працює без проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

До всіх можливих описаних проблем додам:

Youtube це Google, а останній включений в UA-IX.

Також туди включений і Datagroup на швидкості 10 Гігабіт, як і більшість крупних українських провайдерів, хто на 10 а хто на 1 гіг. Комусь вистачає а от Datagroup уже ні. Останнім часом трафік через UA-IX в Datagroup настільки виріс, що навіть доступ до гугла проблематичний. А може й в гугла канал в UA-IX нагружається.

Звісно можна взяти декілька каналів в UA-IX і об'єднати, але там мабуть не так все просто. Це проблема самої точки обміну, її технічної, політичної можливості агрегації каналів. І поки не вирішиться як боротись з UA-IX, мабуть єдиним варіантом буде використовувати якісь європейські проксі сервери для доступу до гугловських ресурсів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене на опері взагалі не показує. А в мозі усе гаразд ніяких проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...