Перейти до змісту

Завівся вірус,мабуть


VitaliyS

Рекомендовані повідомлення

Вітаю!

Порадьте,будь ласка,ситуація слідуюча - вже на протязі двох місяців неприємності з інтернетом ,в мене "Дата груп",періодично пропадає інтернет,звонив багато разів в службу підтримки,виконував всі їх вказівки,навіть антивірусну програму змінив,і нічого не помагає,хлопці кажуть,що з мого комп"ютера щось періодично намагаєтся звязатися з якимсь там сайтом і забиває цим мені інтернет в цей час,антивірус нічого не знаходить,сказали переустановити Віндоус,та в мене куча різних програм,які тяжко (лінь) потів встановлювати (спеціальні по роботі) . Чи можна знайти ту "гадость" і видалити її щоб не переустоновльвати ОС? Ну хоча б теоретично? Крім того часто зависають деякі програми...

Буду вдячний за поради.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 50
  • Створено
  • Остання відповідь
фаервол постав

если вирус уже в системе- фаервол не поможет, единственно, что может "наводку" на вирус дать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про те й мова,сказали що він (вірус) вже там "прописався",вже сканував Касперским,повидаляв непотрібні програми...

А що за "наводка"на вірус, в чому має виражатися?Тобто загальні,що знаю в мене не проявляются . Кажуть можна побачити по запущених процесах,та в мене їх там ціла куча,знайти так я не зможу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

,хлопці кажуть,що з мого комп"ютера щось періодично намагаєтся звязатися з якимсь там сайтом

это и покажет фаервол

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли вірус буде ломитись в сеть, фаервол видасть попередження шо якийсь процес чи файл ломиться в інет, і запропонує дії на вибір. Ти запиши назву файла чи процеса, і пробий в інеті шо то таке, якшо вірус, то в неті написано як його правильно видалити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справа в тому,що всі процеси ,що хочуть до інтернету,при перевірці Комодо фаєрволом в інтернеті не пишуть що це вірус,доречі фотаком фаєрвол тоже весь час хотів заборонити...

може ніякого вірусу немає,може щось з фотакомом,клієнтська база значно зросла,а потужності тіж що і були?

В вас буває,що періодично,на 30 - 40 секунд пропадає інтернет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто підкаже,чому цей процес я не можу дозволити?

Часто вилазить...

post-6552-1251045264.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скачай з ftp/soft/anvir/anvirrus.exe , це остання некомерційна версія, він сам покаже всі підозрілі процеси. Перевагою проги є те, що вона видаляє процеси, що блокують своє видалення, якщо в пам*яті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто підкаже,чому цей процес я не можу дозволити?

Часто вилазить...

avp - это , наверное твой касперский антивирус. (хоть не сюита стоит, а то начнется война фаерволов :) ?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скачай з ftp/soft/anvir/anvirrus.exe , це остання некомерційна версія, він сам покаже всі підозрілі процеси. Перевагою проги є те, що вона видаляє процеси, що блокують своє видалення, якщо в пам*яті.

попробував, нічого підозрілого так і не знайшов.

Мабуть таки скористаюсь послугами спеціаліста,хоча ще не впевнений що там щось є ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо хочеш, то можеш спробувати ще Авіру - він з фаєрволом

ftp://lm:[email protected]/Soft/Avira%20...0.0.68%20ru.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажем так одним антивирусом комп не защитиш

Вот к примеру у меня стоят 3 антивируса(никаких конфликтов между ними-Avira,DRweb,AVg)

Также рекомендую програми антишпиони типа..Iobit security 360,Spyware terminator,Spyware search and destroy,a-squareed....

К защите нужно подходить комплексно и грамотно.

Еще хорошая прога CureIt.

Так что качай и проверяй

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажем так одним антивирусом комп не защитиш

еще поможет отключение от всех сетей, переменного тока в том числе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

К защите нужно подходить комплексно и грамотно.

Дуже слушно сказано, але пробувати лікувати вже заражену вінду з неї ж самої не дуже ефективно, враховуючи те, що вірусна програма запустилась набагато раніше антивірусу і скоріше за все буде блокувати любі дії останнього.

Тому потрібно чистить, або з LiveCD, або ж підключати вінт до іншого комп'ютера та чистить з нього.

Після вищеперахованих дій бажано перевстановити ОС і першим же ділом викачати та поставити антивірус і фаєрвол.

georg, ursa можливо 3 це перебір, але 2 я рахую нормою.

Чим ближче з тим знайомишся тим краще хочеться захиститись самому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо хочеш, то можеш спробувати ще Авіру - він з фаєрволом

ftp://lm:[email protected]/Soft/Avira%20...0.0.68%20ru.rar

в мене авіра завідомо "чистий", мульйон раз переписаний (і відповідно перевірений) command.com за вірус прийняла  :P А ще понищила купу всякого корисного  файлА, наприклад власноруч створені *.reg-файли з настройками, а це вже не смішно. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене авіра завідомо "чистий", мульйон раз переписаний (і відповідно перевірений) command.com за вірус прийняла :P А ще понищила купу всякого корисного файлА, наприклад власноруч створені *.reg-файли з настройками, а це вже не смішно.

мда... то навчити треба було спочатку що вбивати, а що ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене все налаштовано дуже просто.

f9e1b5de8616.jpg

***

8d02e5c8111e.jpg

Знаю, що життєво необхідного воно не троне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хех :) воно в тебе жре все, що не сподобається. Я налаштував собі інтерактивно, а деякі крякі і патчі до прог заніс в список для "обраних" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хех :) воно в тебе жре все, що не сподобається.

Ще не було випадку, щоб смаки не зійшлись...

деякі крякі і патчі до прог заніс в список для "обраних" :)

я такі речі тримаю на вмварі, там же й патчу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

georg, ursa можливо 3 це перебір, але 2 я рахую нормою.

Чим ближче з тим знайомишся тим краще хочеться захиститись самому.

3-и это конечно перебор, а 4-е в самый раз, как у меня сейчас... :)

post-345-1251055271.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3-и это конечно перебор, а 4-е в самый раз, как у меня сейчас... :)

оффтоп: нафіга тримать в треї значок АТІ і 2 значка регулювання гучності?))) а ще винесений окремо значок резервних баз аваста..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене авіра завідомо "чистий", мульйон раз переписаний (і відповідно перевірений) command.com за вірус прийняла :P А ще понищила купу всякого корисного файлА, наприклад власноруч створені *.reg-файли з настройками, а це вже не смішно.

мда... то навчити треба було спочатку що вбивати, а що ні.

"Вчити" його повинен не я, а розробники. А ще з часів аідстесту я звик, що мене запитують перед  видаленням файлу/файлів. Ні один троян мені не приніс більше шкоди, ніж це німецьке недорозуміння  :angry:  

До речі, по кількості розпізнаних реальних вірусів воно десь на рівні дірявого Аваста - в коллеги стояв якийсь час, трохи довший, ніж в мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...