Перейти до змісту

Велопробіг на день Незалежності


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 65
  • Створено
  • Остання відповідь

З динамівцями все просто. Їх треба просто почекати на виїзді з Динамо. :0167:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чиясь впливова рука дала за себе знати і потрібно пательнями по голові Динамівців бити

занавіс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100 БУДУ. Можливо якось можна буде зустрiтись iз велосипедистами форумчанами, всетаки катаюсь на байку давно, а iз форума велосипедистами не знакомий. Можливо давайте всi хто з форума зустрiнимось в якомусь обозначеному мiсцi за пiв години до велопробiгу.

Пропозиція бордівським велосипедистам зібратися в скверику напроти 4 школи близько 12 години.

11.50-12.10 - збір.

12.10 - передислокація до ВДУ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100 БУДУ. Можливо якось можна буде зустрiтись iз велосипедистами форумчанами, всетаки катаюсь на байку давно, а iз форума велосипедистами не знакомий. Можливо давайте всi хто з форума зустрiнимось в якомусь обозначеному мiсцi за пiв години до велопробiгу.

Пропозиція бордівським велосипедистам зібратися в скверику напроти 4 школи близько 12 години.

11.50-12.10 - збір.

12.10 - передислокація до ВДУ.

А далі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А далі?

А далі о 12.30 починається велопробіг. Чи думаєте, що нас не візьмуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100 БУДУ. Можливо якось можна буде зустрiтись iз велосипедистами форумчанами, всетаки катаюсь на байку давно, а iз форума велосипедистами не знакомий. Можливо давайте всi хто з форума зустрiнимось в якомусь обозначеному мiсцi за пiв години до велопробiгу.

Пропозиція бордівським велосипедистам зібратися в скверику напроти 4 школи близько 12 години.

11.50-12.10 - збір.

12.10 - передислокація до ВДУ.

Повністю підтримую, так що домовились, ну всетаки хочеться з форумчанами познайомитись:) Я буду там в зазначений день і зазначений час:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мы с малым подумали, что заедем велопробежаться, а потом поедем в лес костёр жечь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ підскажіть який іменно скверик, а то я трошки не зрозумів. :rolleyes: де він знаходиться:) - це мається на увазі через дорогу навпроти головного входу в 5-ту школу чи як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю да

Лекс правильно заметил, не 5й школы, а 4й

по проспекту Воли, как ехать из цетра на Кивскую, то справа

прям перед 2мя "лежачими полицейскими"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 5 школу?

Ніхто нічого не путає?

Пропозиція бордівським велосипедистам зібратися в скверику напроти 4 школи близько 12 години.

На сікільки я зрозумів це сквер біля 14-ти поверхівки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидкість 22-23 була завеликою. Під кінець діти на Ардісах/Азімутах вже ледве докручували.

Ну і поваги до інших учасників в тих самих дітей малувато: кидаються під колеса, декілька зіткнень і падінь було.

Велофорум якось швиденько розбігся, я ще думав посидіти, соку в компанії попити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стартовали с малым в конце колонны, медленно перемещались по ней, избегали столкновений с малышнёй, надоело, пробрались в начало и стали за шоссерами... красота :) Народ умеет ехать группой плечом к плечу, можно было расслабиться, если бы с боков не напрягали :) Да, на халяву достался Nuts ;)

Народ поехал на Солдатское в Кульчин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зі всіма велосипедистами форума було приємно познайомитись :)

А що до велопробігу, то темп тримався швидкий, правда було паро зіткнень і падінь серед малишні , але велопробіг був нормальний... :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в ПЛ, например, судьба? ;)

У нас там дрова заготовлены, жечь - не пережечь :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...