Перейти до змісту

Сенс життя


yucore

Рекомендовані повідомлення

Отож :)

Що таке сенс життя? Для когось то може бути кохання, для когось кар'єра (робота), для когось сенс життя заключається в релігії, вірі, допомозі іншим.

Особисто я не можу твердо визначити сенс свого життя :huh:

Цікаво почути що таке "сенс життя" для Вас :)

Буду вдячний за відповіді ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жизнь надо прожить так, чтобы потом не было мучительно больно за бесцельно прожитые годы... (с)

и еще:

смерть стоит того, чтобы жить (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Імпонує відповідь леді в одному з сюжетів

Заслуговує уваги відповідь дівчини ^_^ цікаво!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Імпонує відповідь леді в одному з сюжетів

Заслуговує уваги відповідь дівчини ^_^ цікаво!

Зважаючи на її вік - просто розумниця :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

помер чоловік, попав на небо. питає:

- Господи, скажи в чому був сенс мого життя? Для чого ти мене створив?

- Пам'ятаєш, коли тобі було 22 роки, ти був на весіллі там-то там-то, одна жіночка тебе попросила сіль їй передати і ти передав?

- Так, пригадую. І що?

- Ну от....

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приємно очікувати а потім і проводити свята будь-які-день народження, хрестини, день міста, новий рік в колі друзів, рідних, коли не тре напрягатися, коли спілкування тече і все навколо радує, і навіть підгорівший пиріг чи дощик за вікном не є приводом для мого дратування, коли є бажання щось зробити і є здоровя для цього і головне-це все треба робити самому кожен день! бо тільки від мене залежить яким буде цей день... я вчуся жити щасливо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Імпонує відповідь леді в одному з сюжетів

Заслуговує уваги відповідь дівчини ^_^ цікаво!

Зважаючи на її вік - просто розумниця :)

судячи з дикції та жестикуляції - слова для неї завчені, певний тригер для правильної відповіді, екзамен здала на 5, більшість людей і не зрозуміють ніколи що предмет просто завчений, а на рівні використання все пусто, та і як можна використати її текст, сказати це все так просто - а от зрозуміти суть, концепцію, справді жити пошуком, вдосконаленням свого щастя, це цілий процес, він триває кожен день, кожен день нові відкриття та пізнання, люди які дійсно живуть так - ніколи не кидають ці слова просто так, і виглядають вони по іншому. ІМХО

а по темі: сенс життя в тому щоб парабатіть Галактіко :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

судячи з дикції та жестикуляції - слова для неї завчені, певний тригер для правильної відповіді...

Як на мене, якраз її емоції та жести і підтверджують, що вона розуміє, ба - навіть відчуває те, про що говорить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, якраз її емоції та жести і підтверджують, що вона розуміє, ба - навіть відчуває те, про що говорить :)

ога, я тоже гарний брехун, і мені теж завжди вірять - халепа :rolleyes:

в любому випадку це лише моя думка, якщо хочеться вірити - ваше рішення, просто не побачив я там дійсно розуміння, от ну ніяк, немає в очах чогось, рівноваги якоїсь, гармонії, а вот завчена структура мови та емоційний посил присутні повністю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Когда мы рождаемся - мы плачем а все смеются, нужно прожить жизнь так чтобы когда придет время нам умирать - мы смеялись а все плакали. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...