Перейти до змісту

Модемний АОН, автовідповідач і тд.


Гість Tum@n

Рекомендовані повідомлення

Багато хто чув/юзав програму Вента Факс енд Воіс, значить я вже давно нею грався, але закинув, а от зараз знадобилась! НАлаштував як знав, але номер не визначаж! Допоможіть плз! На телефоні-аоні (МЕЛТ-3000) визначається добре, а от вентою не хоче! Модем хороший - СВС вектор роквель. І ще одне - може хтось порадьть прогу для створення таких телефонних меню як наприклад в службі підтримуи ЮМС, чи і нших. Щоб перехід до звукового меню здійснювалося після натискання кнопок тонально чи пульсово на віддаленому телефоні, а мій модем (точніше прога через нього) повинна роздуплити натискання і відреагувати запуском того чи іншого звукового файлу або іншого меню.

Наприклад:

ви телефонуєте до мене і чуєте - доброго дня, щоб залишити повідомлення натисніть 1, щоб зателефонувати в службу підримуи натисніть 2

1

залиште своє повідомлення після сигналу.........

Але головне шоб вента опреділяла номер, приатачте сріни своїх преференсів, можливо і в мене поканає!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дик меню по-моєму, якраз і VentaFax дає змогу організувати. А щодо аону - то в настройках Венти треба полазити, і знайти, чи підтримує модем АОН, чи ні. Попробуй драйверок до нього рідний поставити, а не віндовий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Різниці між віндовим і рідним нема! Вента бачить модем і каже шо АОН там є і тд, мені тра налаштування для українських АТС!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То може все таки хтось скірни своїх налаштувань викладе? а?

а Мелт твой как работает? у него ведь тоже есть какието настройки, вот попробуй с него взять.. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та я понял что апарат...

просто у меня АОН стоит.. так у него тоже настройки есть (хотя тоже апарат)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти не пробував зайти на сайт Венти, хелп почитати? В мене Вента є, але ноутбучний модем АОНу не має, тому допомогти тобі скрінами не можу. Раджу все-таки хелпи і факи почитати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кого ціквить от вам лінки на венту!

Venta Fax & Voice v.5.7 (build 26) Business-RUS c эмулятором от TSRh Team

VentaFax® & Voice 5.2 build 19 "Home" Russian

Имя:I love

Фамилия:ru-board

Сериный номер:4999-6112684839-1950

Имя:TDS

Фамилия:2000

Сериный номер:3308-16628199248-2488

Имя:Vitaliy

Фамилия:Jungle

Сериный номер:3176-6895209795-2122

First Name: Belovan

Last Name: Tsar

Registration Code for Venta Fax: 3075-305052858-2259

Registration Code for Venta Fax&Voice: 3362-5089910440-2406

-- new key for VentaFax® & Voice 5.7 build 26 Home --

Имя: VentaFax&Voice

Фамилия: Home

s/n: 3153-21352466582-2223

Кейген (шото не по нашому написано.... :) )

ЗІ. якщо вищенаведена інфа некоректна на борді не винекне жодних питань якщо адміни відредагують пост!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Модеми на базі чіпа Rockwell практично для АОНу не годяться.

Можна покрутити настройки, збільшити інтервали, але все-одно толком нічого оприділятися не буде. Хіба що в модем зашитий апаратний АОН для України (але не Caller ID).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Впринципі апаратно АОН підтримується, якщо я не помиляюсь то різниці між російською і укр адаптацією під АОН нема! А на рахунок Коллед ІД то це і так ясно, тим паче наші АТС не підтримують його.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 року потому...

не можу налаштувати програму для приймання та здыйснення дзвынкыв.

Звук чомусь із спікера модема (хоча і вимкнений) . Я сам себе не чую. Хоч дзвоню на свій номер міський, хоч на мобільний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...