Перейти до змісту

СД-магнитола без лицевой панели


difoto

Рекомендовані повідомлення

В очередной раз выняли переднюю панель из магнитолы, а саму выдрать не смогли.

Поскольку искать и покупать новую панель я не буду, а новую магнитолу в нынешней ситуации в стране ждет такая же участь, решил попробовать такой вариант:

есть исправный контур усилителя в магнитоле 4х45Вт

есть КПК с аудиовыходом

нужно вывести аудиоджек 3,5мм из недр магнитолы и получится мини-видео/аудио система :)

Вопрос: насколько это все сложно в реализации, если опустить настройку громкости, частот, балланса и пр.?

И кто за такое может взяться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Любий телемайстер може це зробить :huh:

А ще краще на місце мажика поставити заглушку або карманчик(можу подарить) і купити на базарі готовий конструкто-підсилювач. Сховати його під панелю, підключити через реле до положення ключа АСС і вивести гарний роз'єм на панелі. :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, после сегодняшнего разговора с FKCX_half я уже засомневался, что так уж и любой мастер... все цифровые технологии, идри их тудыть.

А сикоко этот усилок-конструктор стоит?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не слухай тих аудіофілів, в 99% в машині достатьно звичайної магнітоли з МР3.

А конструктор так 30-50грн вартує. Я думаю якшо закупитись всіма потрбними детальками то до гривень 100 не більше получиться.

Не повіриш, але навіть ти сам це зможеш зробить ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я колись купив собі такий конструктор, і зробив підсилювач - сигнал отримувався з МР3-плеєра, підсилювався, і виводився на два динаміка, врізані в кофр на скутері :) Ганяв по Луцьку під музон. В принципі, кофр, динаміки, і плата з підсилювачем пропадають... можу перепити, якщо цікаво. Підсилювач на якійсь простенькій мікрусі ТДА...., вихід на 2 динаміка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не слухай тих аудіофілів, в 99% в машині достатьно звичайної магнітоли з МР3.

А конструктор так 30-50грн вартує. Я думаю якшо закупитись всіма потрбними детальками то до гривень 100 не більше получиться.

Не повіриш, але навіть ти сам це зможеш зробить ;)

так у меня такая и стоит, МП3 :) Вопрос в том, что просто так ее даже включить возможно не получится, вполне вероятно, что нужен цифровой сигнал на какую-то микросхему.

Вопрос второй: какая выходная мощность этого конструктора? Дизельный бус.... на 100км/ч - 2*10Вт разве шо в наушниках услышать получится, наверное.

Ярчик, спасибо за идею, у меня племянник как раз к мопеду акустику придумывает второй день :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярчик, спасибо за идею, у меня племянник как раз к мопеду акустику придумывает второй день :)

Нема за що :)

post-263-1248792901.jpg

post-263-1248792910.jpg

post-263-1248792968.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тю, то які такі страшні технології для нього потрібно. Нічого страшного для нього придумувать не треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Scorpio - мова шла, як використати існуючий підсилювач, а не додавати свій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фірштейн, але там я думаю стоїть щось на зразок TDA7386 і ніякої цифри їй не треба :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...