Перейти до змісту

ПРОШИВКА CD-RW/DVD-ROM


Рекомендовані повідомлення

насколько я знаю, у LG нет бутлоадера, так что если после перепрошивки система привод не видит, то неси в сервис

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на форумах пишуть шо можна перепрошити. Я скачав прогу MtkWinFlash_1536, тілки неможу знайти саму прошивку!!!! вона має розширеня *.BIN*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • Адміністратори

2 DJ NeO

По можливості опиши процедуру.

І лінк на MtkWinFlash_1536

+ Бажано де знайшов прошивку.

P.S. Маю таку саму плоблемку :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нових прошивках можуть бути пофікшені деяки момилки, знайдені в старих прошивках (наприклад покращена робота інтерфейсу ATAPI). Також можуть бути добавлені описи нових типів дисків (R/RW), щоб сідюк краще з ними працював. Часто в нових прошивках міняються швидкості роботи з певними носіями.

Цікава історія була з DVD-RW драйвами NEC, де більш стара модель перетворювалась в більш нову простою заміною прошивки (моделі зараз точно не згадаю, але це можна легко знайти в інеті на технічних форумах).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 DJ NeO

По можливості опиши процедуру.

І лінк на MtkWinFlash_1536

+ Бажано де знайшов прошивку.

P.S. Маю таку саму плоблемку :ok:

запускаєш MtkWinFlash

якшо вінда бачить сд-ром, то у прозі виставляєш АТАРІ, якшо сд-ром поводиться як шматок заліза і в біосі його не видно, то ставиш перемичку на слейв і в прозі вибираєш IDE і примусово прошиваєш!!!

для цього потрібні прошивки з розширенням hex/bin!!!

для LG їх можна знайти на офіційному сайті!!!

будуть питання пиши...............

УДАЧІ!!!!!!!!!!!!

прогу MtkWinFlash закинув в софт на файлообмінник!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А нема прошивки, щоб мій комбік СДРВ/ДВД заставити ДВД записувати? :unsure: І ще, щоб почав на болванках кольором зверху малювати назву фільмів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А нема прошивки, щоб мій комбік СДРВ/ДВД заставити ДВД записувати? :) І ще, щоб почав на болванках кольором зверху малювати назву фільмів?

А може такі речі все-ж варто писати в Гумор? :lol:

Бо знайдуться зараз люди, які скажуть що поставили на 486 DX2-66 емулятор Pentium-100, а на нього емулятор Pentium-MMX 233, поставили Win-95, під ним емулятор Pentium II 450 і емулятор 512Мб пам'яті, поверх WinXP SP2, а під ним емулятор Core 2 Duo E6600 :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Значить ноутбучний ДВД почав выдмовлятись писати ДВД, читає їх прекрасно, СД також читає/пише прекрасно.

привід Ricoh RW8165 DVD+RW Firmware 1.03

новішої прошивки поки не знайшов, тому хочу просто перепрошити, як це правильно зробити незнаю, тому жду порад!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить ноутбучний ДВД почав выдмовлятись писати ДВД, читає їх прекрасно, СД також читає/пише прекрасно.

привід Ricoh RW8165 DVD+RW Firmware 1.03

новішої прошивки поки не знайшов, тому хочу просто перепрошити, як це правильно зробити незнаю, тому жду порад!

Може таке бути, що лазер сів або лінза брудна. І перепрошивка тут не допоможе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лінза не брудна (бо чистив) плюс ДВД обрісші мохом читає гуд, а от на рахунок лазера цілком може заключатися проблема в цьому, тоді якими чином можна перевірити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лінза не брудна, а от на рахунок лазера цілком може заключатися проблема в цьому, тоді якими чином можна перевірити?

Г.Галілей: "Але все таки вона крутиться!"

на лазерній головці стоїть потенціометр-попробуй збільшити ток лазера. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, тільки не пропали ноутбук наскрізь :)

а якщо серйозно, то не перестарайся з потенціометром, бо може знадобитись не прошивка, а новий дисковод.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прийдеться їхати на кардачі( за новим ДВД

а на рахунок провірки лазерка я мав на увазі якись програмний продукт типу driveinfo21, можливо хто знає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яким способом, бо тут теж можуть бути нюанси ?

чистячим ДВД диском з якоюсь там бормотухою!

СД колись чистив вручну, з ДВД руцями гратись нехочу бо по-перше це нестандартний привід (якщо незабуду завтра викладу фоту головки), подруге якщо він остаточно накриється матиму величезні незручності у роботі! а за новим поїду не раніше як за 2 тижні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь читав, що дійсно вартий уваги чистячий диск коштує майже стільки, скільки коштує новий привод. Ти таким чистив ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь читав, що дійсно вартий уваги чистячий диск коштує майже стільки, скільки коштує новий привод.

че за бред, там простая фигня которая очищает линзу, хоть купи за 15грн хоть за тысячу.

Ну прям как в анекдоте про нумизмата и еврея:

эта копейку потерял Андрей Данилко - 100 грн

эту копейку потерял Филип Киркоров - 500 грн

а эту копейку потерял сам Элтон Джон - мульйон

Значить ноутбучний ДВД почав выдмовлятись писати ДВД, читає їх прекрасно, СД також читає/пише прекрасно.

привід Ricoh RW8165 DVD+RW Firmware 1.03

новішої прошивки поки не знайшов, тому хочу просто перепрошити, як це правильно зробити незнаю, тому жду порад!

у меня с сидюком раз было, читал, а писать не хотел. Я раскрутил, а там пленка с контактами не полностью зажата была, китайцы криворукие делали. Засунул доконца, прижал той

защепкой и поладилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь читав, що дійсно вартий уваги чистячий диск коштує майже стільки, скільки коштує новий привод.

че за бред, там простая фигня которая очищает линзу, хоть купи за 15грн хоть за тысячу.

У чистячих дисків "за тисячу" ворсини із хвоста білки, а у "простої фігні" за 15 грн. із пахової області штучного дикобраза, різна рідина для чистки та ін. дрібні відмінності. Купи за 15 грн. таку просту фігню і якшо вона твоєму лазеру голову не відіб"є на 52Х обертах, то тобі повезе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...