Перейти до змісту

Ночной велолаунж, 1.00 возле Леси


Shkoder

Рекомендовані повідомлення

приглашаю покататься по ночному городу в эту замечательную летнюю ночь, посмотреть на звезды, испить напитков и насладиться ночным воздухом. сбор в час ночи с пятницы на субботу в центре возле Леси Украинки. всi полуношники на колесах, в купу гоп )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чотири нічних привида ганяли по старому місту, в парку по дамбі, повернулись до Пано, взяли пива - випили його в Теремно, я скупнувся і вирішили їхати У Гаразджу на вогнище із пивом і чекати раннішню групу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это было просто ...нет слов :D Жаль мой ушибленный локоть наломал купания :(

Надеюсь, такого рода вылазки станут постоянными :D

'Мы не звери, мы не птахи, мы ночные ахи-страхи" :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи нічна покатушка плавно переходячи за допомогою пива у раннішнє байк -купання не найкращий спосіб заміни сну. гонки по нічному місту потребують певних навиків та аксесуарів до велосипеда котрі на щастя мені люб'язно були надані бо свої забув дома. ДЯкую за компанію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про аксесуари... ти звичайно прав....

Фара, маячок, одежа зі світловідбивачами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми вже не збоченці - тупо шизофреніки - 28 годин без сну - нічні покатушки із пивом - ось поспав 1,5 години - більше організм не сприймає  хоча фізично втомленний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто там казав про вечірні покатушки - я зараз пивка хряпну і буду готовий у всіх розуміннях цього слова  :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Збоченці .... тільки ті хто в 6 ранку в робочий день валять в Гаражджу купатися.... :D :D :D

Нічні покатушечники.... більш менш при здоровому глузді.. :D

Давно, доречі, не було нічних кулінарних покатушок..... правда Вампірич.. ? І враховуючи останні тенденції.. можна внести в них ще нічне купання голяка.. :ok:

Варіант......

Затаритись, поїхати в Гаражджу через ліс, на Гвардійське озеро, там посидіти, розвести багаття... ляля... покупатися і додому...

Таку покатушку пропоную провести на наступну пятницю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Збоченці .... тільки ті хто в 6 ранку в робочий день валять в Гаражджу купатися.... :D :D :D

Представь, что сегодня суббота, а они таки ездили ;) И в воскресенье прошлое тоже :D

І враховуючи останні тенденції.. можна внести в них ще нічне купання голяка.. :ok:

А днём/утром кто мешает так купаться, ґґ? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вдень і ввечері я "ЗА".. обома руками...

А от зранку...... пас.

З.І. Сьогодні я встав в 12:10 і рахую себе щасливим.... :D :D :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ясьогодні вже нічого не хочу, принаймі поки що а там побачимо які бажання виникнуть - ще ждосі не думав що буду вночі кататись. Жалко фото так і не викладають чомусь деякі хфонтографи :D

p.s. ще практично не спав, але щасливий то не те слово щоб передати всю повноту вдчуттів та позитиву

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прокатались весьма отвязно! всем участвовавшим огромное спасибо, особенно за рассвет с пивом под березками :smile3: очень надеюсь, что тема будет вскоре поддержана остальными вело-полуношниками :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи, я щось теж сумніваюсь. Може хтось зараз ще з'явиться в темі і розвіє наші сумніви :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...