Перейти до змісту

Насрано в My Documents. Як поприбирати?


Plum

Рекомендовані повідомлення

Купа різних програм дуже люблять створювати папки зі своєю службовою інформацією в My Documents. Це і багато ігрушок (таких як NFS всіх серій, Far Cry 2, Lara Croft: Underworld і інші) і багато робочих програм (наприклад Pinnacle Studio, 3DS Max, Adobe CS4 тощо) а також месенджери Skype, Live.

Але мені абсолютно не потрібні всі ті папки в моїх документах! Їх стає багато, вони мені заважають. Я ще можу змиритись з папкою Bluetooth, куди падають різні прийняті через bluetooth файли, але для чого мені там папки з сейвами ігрушок, настройки фотошопа і інше сміття?

Ну і, власне, питання: як заставити всякий софт створювати свої службові папки в якомусь іншому місці, а не в моїх документах?

Варіант віддати визначену системою папку My Documents на пожирання програмам а свої документи зберігати десь в іншому місці -- не пропонувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поскільки з фотошопами і писаними криворучками іграшками по-черзі розбиратись невесело - пропоную твікнути Реєстр на предмет розташування Документів, нужник тепер буде там, а в офісі можна настроїти Расположение:

92b8c6816656.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та в тому то і справа, що не хотілося б твікати реєстр на предмет "зміни адреси" системної папки документів. Бо тією адресою в мене користується далеко не тільки M$ Office, і кожен раз пригати по папках не хочеться, це буде ще гірше, ніж зараз :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормальні програми звертаються до директорії по змінним адресам, типу %windir%

Так і в цьому випадку, тому заміна значення змінної не приведе до наслідків.

Щоб не твікать реєстр можна змінити адресу директорії одразу з властивостей папок документів.

Якщо це не варінт, то можливо самим оптимальним буде просто приховати папки створені софтинами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну да, але за тією змінною знову будуть звертатись як потрібні програми (які дійсно з документами працюють -- Office, Photoshop, Illustrator, Corel і т.д.), так і всякий хлам на зразок Need For Speed. Фізично мені пофіг де лежать документи -- в c:\users\plum\documets чи в c:\docs, головне щоб я про це був в курсі :)

Але мені якось хочеться розділити шляхи для роботи з документами і для створення "лівих" папок, але при цьому щоб різний корисний софт документи шукав саме там де потрібно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вінда різниці побачить не може...

Тоді тільки в налаштуваннях окремо взятої програми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я от не розумію таких криворуких програмерів. Є ж системна папка %appdata% для службової інфи софта, при чому для кожного юзера своя -- для чого валити всякий треш ще і в документи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну в даному випадку абсолютно правильно працюють такі програми як QIP Infium або TheBat!-- вони при установці запитують, де зберігати персональні дані профілю.

Крім того, тільки останні ламери не бекаплять дані з %appdata% при переустановці вінди :)

Мда, значить ніяк... Допоміг би атрибут "прихований" для лишніх папок, але в мене включене відображення прихованих файлів і папок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В вікні відкриття/збереження документу є ліва менюшка з швидкими лінками на папки.

Цей список можна править вручну.

Це частково спрощує потрапляння до папки з документами, про яку відомо тільки тобі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо це не варінт, то можливо самим оптимальним буде просто приховати папки створені софтинами.

Теж повинно спрацювати - атрибути файла/папки як правило программі "по-боку", аби "воно" було в наявності.

До речі, в МайДоках після зависів Ворда залишається повно різних прихованих ~~tmp.tmp, які в режимі "показувати все" виглядають досить неестетично :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо підходити з цього боку, то в Win7 це ще простіше. Там є поняття бібліотек, які можуть включати в себе будь-які папки, незалежно від їх фізичного розташування -- чи то десь на локальних вінтах, чи в мережі. Наприклад в бібліотеку "Документи" по дефолту включено папки "Спільні документи" і "Мої документи". Туди ж можна включити будь-які інші папки. Є ще бібліотеки "Відеозаписи", "Зображення", "Музика", можна створювати свої власні бібліотеки (я відразу створив бібліотеку "Store"). І це все непогано візуалізовано в навігаційній панелі зліва -- можна перейти до відображення як всієї бібліотеки відразу, так і до будь-якої з її папок.

Tum@n, дякую за ідею ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...