Перейти до змісту

Чим краще змазувати втулки?


Рекомендовані повідомлення

Мабуть, я, все-таки, буду використовувати салідол.

а для приготовления графитки достаточно нагреть солидол на костре до 50 градусов и подкинуть в него пару грифелей :smile3:

imho, солидол никак не подходит для современных втулок, он скорее для ступиц телеги.. если питаешь такое отвращение к спреям, лучше купи банку литола-24. это тоже imho

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я змазував якоюсь хитрою змазкою з авіазаводу, нею змазують підшипники роторів турбін

вироблена майже повністтю з натураних складжових. На банці написано що працює в будь яких температурних умовах і навіть в глубокому вакуумі :)

Хто має там знайомих можете поцікавитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

эта хитрая смазка - обычная графитовая, но очень мелкодисперсная. мама когда-то такую носила с авиазавода и мы пытались смазывать втулки у катушек спиннингов. все отлично пока не попадает вода или пока сам спиннинг не падает в воду вместе с катушкой - через пару дней втулка закисает. так что не все высокие технологии одинаково хороши

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись придбав "Смазка Тефлоновая" 30мл г. Павлоград.

Написано, що для підшипників роверів та мототехніки. містить "ультрамелкий тефлон, образующий прочную суперскользящую пленку на трущихся поверхностях". "Уменьшает коеф трения в 2,8 раза и увеличивает срок деталей на 30-40%".

Незнаю містить чи ні і наскільки "ультрамелкий", але користуюся вже кілька років і нарікань нема. Поверхні кочення гладкі, без сколів і задирів і потемніння змазки відсутнє (результатів зносу тобто нема).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...