Перейти до змісту

Samsung 960 BF


snight

Рекомендовані повідомлення

Вот я вирішив купити цей монітор, не питайте чого саме цей зайшов в комп. всесвіт кращого не було, а чекати 2 неділі не буду поки шось привезуть не хочу, але тільки зара натрапив на таку статтю в неті.

Откуда: Moscow

Web-страница написано 21.11.2005 19:04 Инфо • Приват • Известить модератора • IP

Купил вчера жк монитор данной модели 19" Samsung 960BF QHV TFT, все устраивает, но есть одно огромное НО

1) Играть невозможно - везде на темных местах от различных объектов тянется светлый шлейф

2) На фотографиях тоже самое

Снимки прилагаеются

1) Оригинальный рисунок

2) Сдвиг фото влево, где виден шлейф, фоткал на цифровик, поэтому шлейф выглядит неочень ярко

3) Еще одна фотка, со шлейфом и опять же фотик не смогу взять всю яркость шлейфа

Что это брак или особенности 4мс матрицы asi TN ? Сможет ли гарантийка самсунга признать это браком, чтобы можно было вернуть обратно деньги, уплаченные за монитор?

+

а) Проблема в мониторе.

б) Она не лечится.

в) Такие дела.

кароч якшо комусь цікаво читати тут

Гроші вже за нього заплатили, але ше не забрав його, не знаю шо робити тепер, може такого не буде глюка але сумніваюсь.... ШО РОБИТИ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

это глюк технологии TN Overdrive. вкратце ее можно описать так : чтобы обеспечить более быстрое зажигание пиксела на него кратковременно подается импульс высокого напряжения, после чего напряжение выравнивается до номинального. результат очевиден - при быстром движении обьекта пикселы пересвечиваются и может появиться шлейф ведь для полного тушения пикселу понадобится больше времени (в некоторых случаях до 30-40ms). вообще-то проблема не очень заметна, но имеет место на некоторых матрицах. например в более старом 930BF это проблемы нет

ps. вот тут больше про технологию overdrive : http://www.terralab.ru/video/230890/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і шо мені робити? не варто його брати? бо я ше на ті самі гроші можу шось друге брати, поки ше не пізно порадьте шо робити, шо взяти за 2100? Бо вроді читав шо є довольні люди які не жалуються на цей монік? ШО РОБИТИ ХЕЛП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сейчас все новые мониторы с TN матрицами имеют эту проблемы, что в общем вызвано гонкой за временем отклика (8-4, а теперь уже и 2 ms _в_рекламе_). так что остается ходить и тестировать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ підскажіть шо робити з моніком? А то завтра треба приймати рішення чи брати цей чи замість нього шось друге? І шо саме?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не геморойся. Візьми те що провірене ;)

Я теж люблю новеньке, але часто в новому можуть бути глюки, які виправляються після часкового або повного повернення по гарантії. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наприкладl 930 BF? Чи шо? Пишіть пропозиції з радістю всі прочитаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема досить серйозна, але не факт, що тобі попадетться саме такий монік. Але якщо питання стало ребром, то можеш взяти LG 1980Q, який коштує приблизно стільки, скільки Гнусмас 960BF; або Acer AL1951B (він коштує дешевше) але має зовнішній блок живлення, при досить великих розмірах; або на крайняк провірений часом і геймерами Гнусмас 193P+ (із мінусів можу назвати лише відсутність органів управління на самому моніторі)! А якщо є бажання зекономити, то можна розглянути як варіант LG1732P або Belinea 10 17 20, але вони, як ти здогадався, 17" дюймові!!! ;):);)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наприкладl 930 BF? Чи шо? Пишіть пропозиції з радістю всі прочитаю

Так ще колись хотів саме 930 BF. Але тоді він був занадто дорогий.

І взагалв не стоїть паритися щодо такої фігні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну просто бачиш віддати нормальні гроші, просто я вже купив його і потім буде вкрай незадоволеним цим продуктом тож не вихід, я так вирішив взяв його на вихідні, а якшо дійсно таке буде, шо думаю за вихідні вспливе то візьму, шо там є Benq FP91G або Samsung 731 BF ,930 BF побачу а шо з цих краще

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BF краще взагалі не брати. Або В або 970Р. В має трохи кращу якість відображення стат. картинок (судячи з тестів комп.обоза).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...