Перейти до змісту

Пропонують роботу


xriaps

Рекомендовані повідомлення

Опубліковано

Власне знайшов в газеті оголошення наступного змісту:

Отримуй гроші носячи наклейку рекламного характеру на задньому бампері свого авто.

Зателефонував за даним телефоном і виянилось, що носячи наклейку розміром 10 см * 130 см. на задньому бампері авто ти отримуєш щомісяця 50 грн.

набирають бажаючих!:)

Опубліковано
І що вони рекламують???

казали що різне: страхові компанії, банки (тобто без всякої вульгарщини вроді: Сексшоп "Голубой огонек")

кого цікавить телефон: 299039

Опубліковано

Щось це мені нагадує. З сфери заробітків в інтернет. Хоч і ніколи цим не займався, знаю, що першим платять. А далі... ну так "полную гарантию даёт только ГосСтрах" (с) Остап Бендер :)

Опубліковано

якщо платити не будуть просто зняти наклейку. ;)

наклейка легко знімається,якщо на неї полити гарячою водою!

Опубліковано

ИМХО, должен быть определенный пробег по городу в месяц и определенный маршрут. Кому интересно платить тебе 50 грн если ты ездишь 3 км в день с 40-го на Ершова :)

Опубліковано

Яким чином проконтролюють що я вожу наклейку, перевіряючий ходитиме по місту зі списком номерів машин???

Опубліковано
Яким чином проконтролюють що я вожу наклейку, перевіряючий ходитиме по місту зі списком номерів машин???

А дійсно... заставити кожень день їздити відмічатись хіба. Наїжджаю орієнтовно 100-150 км. по городу в день але всерівно є такі райони в яких не буваю. Цікаво як будуть відмічати.

Опубліковано

За таку рекламу можна штраф отримати. В нас на службовій машині був спец. дозвіл. В книжечці, яка мусила завжди бути з водієм, було схематичне зображення авто з всіх боків і чітко вказано який напис і на якому боці. І за такий дозвіл необхідно платити.

Опубліковано

За такий дозвіл справді треба платити, але тільки якщо ти возиш не символіку свого підприємства, або торгової марки. Внас всі машини фірми обслеєні власною символікою, дозвіл нетреба. Хоча я ще не чув, щоб хтось доколупався до перевірки дозволу.

Опубліковано
Закон України "Про рекламу"

витяг

Стаття 18. Реклама на транспорті

1. Розміщення реклами на транспорті погоджується лише з власниками об'єктів транспорту або уповноваженими ними органами (особами). При погодженні розміщення реклами на транспорті втручання у форму та зміст реклами забороняється.

2. Розміщення реклами на транспорті повинно відповідати вимогам безпеки та правил дорожнього руху.

3. За умови розміщення реклами на транспорті з дотриманням вимог безпеки і правил дорожнього руху забороняється вимагати від власників транспортних засобів отримання дозволів, погоджень, інших документів щодо розміщення реклами.

4. Забороняється розміщення на транспортних засобах:

реклами, яка повторює чи імітує кольорографічні схеми спеціальних та оперативних транспортних засобів;

реклами із нанесенням світлоповертаючих матеріалів;

реклами, яка супроводжується звуковими чи світловими сигналами.

Забороняється розміщувати рекламу на скляних (прозорих) поверхнях транспортних засобів, за винятком випадків, коли для цього використовуються матеріали, які забезпечують безперешкодний огляд з салону транспортного засобу.

5. Забороняється розповсюдження реклами через радіотрансляційні або інші звукові мережі сповіщання пасажирів у транспортних засобах громадського користування, на станціях метрополітену, вокзалах, в портах та аеропортах, за винятком розповсюдження соціальної реклами.

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

ЛИСТ

від 02.08.2007 р. N 5669

Держпідприємництва розглянув звернення та в межах компетенції повідомляє таке.

Засади рекламної діяльності в Україні, регулювання відносин, що виникають у процесі виробництва, розповсюдження та споживання реклами, встановлено Законом України "Про рекламу".

Статтею 1 Закону України "Про рекламу" визначено, що реклама - це інформація про особу чи товар, розповсюджена в будь-якій формі та в будь-який спосіб і призначена сформувати або підтримати обізнаність споживачів реклами та їх інтерес щодо таких особи чи товару.

Реклама на транспорті - це реклама, що розміщується на території підприємств транспорту загального користування, метрополітену, зовнішній та внутрішній поверхнях транспортних засобів та споруд підприємств транспорту загального користування і метрополітену.

Згідно з положеннями ст. 18 цього Закону, яка встановлює відносини, пов'язані з розміщенням реклами на транспорті, встановлено, що розміщення реклами на транспорті погоджується лише з власниками об'єктів транспорту або уповноваженими ними органами (особами). При погодженні розміщення реклами на транспорті втручання у форму та зміст реклами забороняється.

За умови розміщення реклами на транспорті з дотриманням вимог безпеки і правил дорожнього руху забороняється вимагати від власників транспортних засобів отримання дозволів, погоджень, інших документів щодо розміщення реклами.

Враховуючи наведене вище, на думку Держпідприємництва України, у разі розміщення суб'єктом господарювання реклами на транспорті, за умов дотримання ним відповідних положень Закону України "Про рекламу", одержувати дозвіл на розміщення такої реклами не потрібно.

Заступник Голови, С. Іголкін

З.І. А "Положення про порядок узгодження розміщення реклами на транспортних засобах та встановлення рекламних носіїв у межах відведення автомобільних доріг або червоних ліній міських вулиць і доріг", затверджено наказом МВС України від 23 липня 2001 р. N 583 (яке зобовязувало проходити погодження розміщення реклами на ТЗ, а також оформляти формуляр на розміщення реклами) було скасоване згідно з висновком Міністерства юстиції України від 25 жовтня 2004 року N 7/30. І скасованосаме через невідповідність його вимог новій редакції Закону України "Про рекламу", яка десь в той час і була прийнята.

Опубліковано
А что, если машина в частной собственности, тоже нужны разрешения на рекламу? :)

в ПДР немає розподілу транспорту по видам власності і вони обов'язкові до виконання всіма учасниками руху - відповідь: так :)

То кееро: в нас також була символіка власного підприємства, зареєстрована ТМ - це нічого не міняє.

Юзайте ПДР п.30.7

Опубліковано
Реклама на транспорті - це реклама, що розміщується на території підприємств транспорту загального користування, метрополітену, зовнішній та внутрішній поверхнях транспортних засобів та споруд підприємств транспорту загального користування і метрополітену.

Твоє авто також належить до транспорту загального користування?

Якщо ні, то тобі "30.7. Забороняється наносити на зовнішні поверхні транспортних засобів зображення чи написи, що не передбачені підприємством-виробником або збігаються з кольорографічними схемами, розпізнавальними знаками чи написами транспортних засобів оперативних і спеціальних служб, передбаченими ДСТУ 3849-99."

Опубліковано

вірно підмічено ;) . Але, здається мені, що зараз існує деяка неврегульованість питання розміщення реклами на особистих ТЗ (не загального користування). Оскільки "Положення про порядок узгодження розміщення реклами на транспортних засобах та встановлення рекламних носіїв у межах відведення автомобільних доріг або червоних ліній міських вулиць і доріг" (яке стосувалося реклами на всіх ТЗ незалежно від приналежності) скасоване - на даний час не існує закріпленого нормативними актами обовязку власника ТЗ на якому розміщується реклама отримуати погодження, дозволи, формуляри і т.д. Так, навіть МВС надає наступне розяснення:

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

ДЕПАРТАМЕНТ ДЕРЖАВНОЇ АВТОМОБІЛЬНОЇ ІНСПЕКЦІЇ

ЦЕНТР БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ ПРИ ДДАІ МВС УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 27.08.2007 р. 

N 03-01/07-11 

Власникам ТЗ 

Про узгодження реклами на транспортних засобах

За дорученням керівництва Департаменту ДАІ МВС України <...> звернення розглянуто в Центрі безпеки дорожнього руху (далі - ЦБДР) при ДДАІ МВС України.

Повідомляємо, що відповідно до вимог ч. 2 ст. 18 Закону України "Про рекламу" розміщення реклами на транспорті повинно відповідати вимогам безпеки та Правилам дорожнього руху.

Формуляр на розміщення реклами на транспортному засобі та погодження до нього, що видаються ЦБДР ДДАІ МВС України, є технологічними документами, що саме і засвідчують відповідність нанесеної реклами вимогам безпеки та правилам дорожнього руху.

На даний час нормативними актами не передбачено обов'язкових документів, що узгоджують нанесену рекламу і які повинен мати власник транспортного засобу.

Формуляр на розміщення реклами на транспортному засобі є необов'язковим, але рекомендованим документом, що засвідчує відповідність нанесеної реклами нормам безпеки, завірену Державтоінспекцією, і оформлюється винятково за бажанням власників транспортних засобів.

Начальник, В. Зайченко 

ІМХО - ніяких дозвільних документів не потрібно. Хоча це і суперечить згаданій вище статті ПДР.

З.І. Питання до знавців ПДР ;) - а взагалі яка передбачена відповаідальність за порушення п. 30.7. ПДР?

Опубліковано
ця стаття фактично забороняє тюнінгування??

Фактично - так

Але, імхо, поки в ДАІшників є Візир, то ні за тюнінг, ні за наклейки-рекламу, ні за розмови по мобілках вони чіпати не будуть. А от коли заберуть цю "кормушку", а план (по штрафах) зменшувати ніззя, то тоді за все будуть дерти і в хвіст і в гриву.

Опубліковано
За таку рекламу можна штраф отримати. В нас на службовій машині був спец. дозвіл. В книжечці, яка мусила завжди бути з водієм, було схематичне зображення авто з всіх боків і чітко вказано який напис і на якому боці. І за такий дозвіл необхідно платити.

Чув, що дозвіл треба якщо обклеєно понад 30% авто. Їздив рік черевичком з рекламою - претензій не виникало. 

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...