Перейти до змісту

Квест


Kidubon

Рекомендовані повідомлення

З п'ятниці на суботу 11-12 серпня 2006 р.

Відбудеться квест

Збори о 01:00 на кінцевій маршруток №17

map1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БУДУ НО ПОГОДА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!БЛИН!!!!!!!!!!!! :D

ТІЛЬКІ ПОПЕРЕДЖУЙТЕ РНІШЕ!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 SPY

хочеш дізнаватись про все раніше - заходь на їхній сайт http://streetracing.lutsk.ua/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А почему время такое 1.00 ....??? Это же не запрещённая игра??? Я так понимаю главное тут ителлект, а не скорость?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

;) тут точно шо не головне так це інтелект, от треба було бачити як ганяли деякі брати ;) перший раз
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ-прошу дуже!дивлячись на погодні умови і ставивши на першу чергу безпеку Лучан і Водіїв Квест переноситься із-за погодніх умов!передайте всім кому зможете!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:angry: тут точно шо не головне так це інтелект, от треба було бачити як ганяли деякі брати :) перший раз

Непонял :o Это же квест ...... это не драг. Нужно торопиться неспеша, разгадать порой не очень простое задание, а гонять бестолку -- какойже это квест - Это больше на "формулу" похоже (так можно и нужный поворот пролететь). Так что наверное смекалка тут на первом месте, кстати в Киеве последний квест начинался в 20.30.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:angry: тут точно шо не головне так це інтелект, от треба було бачити як ганяли деякі брати :) перший раз

Непонял :o Это же квест ...... это не драг. Нужно торопиться неспеша, разгадать порой не очень простое задание, а гонять бестолку -- какойже это квест - Это больше на "формулу" похоже (так можно и нужный поворот пролететь). Так что наверное смекалка тут на первом месте, кстати в Киеве последний квест начинался в 20.30.

Ну почнем з того що Київ,не Луцьк!набагато більше місто-і там є що пошукати!В Києві квест якщо проводить Streetracing Kiev (кантора така)то він завжди розпочинається в 20.30!такі у них правила!

і участь у них стоїть не стільки скільки у нас!

а в нас не форумла-просто є у нас такі водії обезбашені-яким все пофіг! і машину їм розбити раз плюнути!ну кароче їм по барабану..........................от і все!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну коли коли коли, моя імпреза мокріє від спокуси, ждуссс 8-050-3781521! звонітьььь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну коли коли коли, моя імпреза мокріє від спокуси, ждуссс 8-050-3781521! звонітьььь

чекай-тобі прийде смс з місцем і часом і датою збору!так що ти будеш повідомлений про квест і всі драг коли будуть проводитись!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстатте, неплохой задум!

я об мероприятиях узнаю от 404м, чаще вссего случайно...

хотелось бы упорядочить!

записываем: О5О 37-87-113

ждю СМС ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстатте, неплохой задум!

я об мероприятиях узнаю от 404м, чаще вссего случайно...

хотелось бы упорядочить!

записываем: О5О 37-87-113

ждю СМС ^_^

запісано!будеш получати смс-кі............ггггг о меропріятіях! ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...